• Ludovic IX
    6.1k
    šarani će bit presretni što školuju dinamu golmana... po meni dobra odluka jer u Osijeku ipak neki pritisak postoji.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Jao, kako jedva čekam da pošaljemo Čavlinu u Osijek na posudbu pa da možemo zezati lege da su naša filijala, korporacija, itd. jer oni su alergični na nas, umišljaju si da su velik klub, baš mi idu na živce ponekad. U kontekstu razvoja Čavline to je top potez, tamo će sigurno biti prvi golman, a Osijek ide u smjeru razvojnog kluba. Bit će nositelji u KL pretkolima sve do playoffa pa bi možda nekim čudom mogli izboriti skupine KL, to bi bilo fantastično za Čavlinu, a i sami odnosi između dva kluba će se poboljšati tom suradnjom.
  • Laugreano
    1.7k
    Ovi osječani na silu pokusavaju isfuravat neko rivalstvo sa nama. A realno nama su oni ko Slaven belupo.
  • Yovitssa
    475
    Ja bih ga poslao tamo pod uvjetom da bude prvi golman i obavezno bih ugradio klauzulu u ugovor da ne smije igrati protiv nas (to bih ugradio svim posuđenim igračima). Razlog nije samo "tko će koga ako ne svoj svoga", već i kmećanje juga kada dobijemo Osijeka.
    Mada, Osijek ima dobrog golmana i talenta kojeg bi vjerojatno radije školovali nego našeg Čavlinu...
  • dumitrumitu
    910
    Novinari pišu da će nam Bravo biti razvojni klub, a na kraju će to biti Osijek.
  • hardek
    1.8k
    Ne vidim zašto bi Osijek pristao na ovo. Jedino što bi mi bilo razumljivo je da mi otkupimo Čavlinu i onda ga pošaljemo u Osijek u vidu tradea ili kompenzacije za nekog njihovog igrača.
  • Olmic
    3.1k
    sve vise mirise na Miereza
  • Droljo
    6.4k
    Morti u onog zrinjskog? Oni igraju u Osijeku
  • bluepower86
    850
    Ne treba im dat Cavlinu na posudbu,mrzitelji Dinama i Zagreba ki ovi od dole.
  • Droljo
    6.4k
    Eventualno posudba s obvezom otkupa, ništa drugo nema smisla. Ili čak odmah transfer pa lova i matković nama :lol:
  • Jurki
    9.6k
    Novinari moraju pisati.. a pisu gluposti i pizdarije.
    Ovo za Čavlinu nema nikakve logike jer Osijek ima dva dobra golmana za njihove standarde.
    Ne vjerujem da bu nama Osijek razvijal golmana kraj Malenice i Kolica. I dovođenje Čavline u kontekstu Osijeka na posudbu mi nema nikakve logike i smisla.
    Zvrteli budu sva moguca i nemoguca imena..jer se clanci moraju štancati.. a zapravo mislim da nemaju pojma.
  • Droljo
    6.4k
    Ne vjerujem da bu nama Osijek razvijal golmanaJurki
    To nema šanse! Nula %
    Eventualno neki deal kupoprodajni i neka šema
  • Jurki
    9.6k
    Eventualno neki deal kupoprodajni i neka šemaDroljo

    Ma i to je malo vjerojatno jer kak sam maloprije napisal imaju dva solidna golmana. Malenica mi nije golman na kojem mogu neku paru zaraditi, Kolic je mlad i perspektivan golman (to kaj smo mogli vidjeti od njega). Da bi Čavlina bil u kombinaciji za Os.. oni prvo moraju prodati Malenicu.
    Pisu gluposti da se ljudi imaju s cime zabavljati prije Eura i tuci komentare na fejsu. Nebi tome uopce pridaval nimalo paznje.
  • Droljo
    6.4k

    Možda Boto ima drugačije ideje i planove. Tko zna...
  • Laugreano
    1.7k
    Sada im je zadnji vlak za uzet koju lovu za Miereza, i ulozit u neka druga pojacanja. S druge strane mislim, ako dođe MIerez da Petko sigurno odlazi. Jakiru za njegov stil u 433 puno vise pase Mierez od Petka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions