• Orc123
    6.1k
    Iz hnl jedino 4 igraca bi trebala biti zanimljiva iako 3 od 4 su skroz nerealni. Pasalic i Mierez kao trenutna pojacanja iako vise Mierez nego Pasalic i Matkovic i Pusktas koji su nerealni.....ostalo nije vrijedno spomena u kontekstu Europskog Dinama.
    Igraca za rotaciju nema smisla dovoditi iz hnl jer nas bi takav tu kostao između 2 i 3 mil eura a bio bi rotacija....
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ja se jezim na spomen Radeljica i Pjace. Nikakav upgrade u odnosu na trenutni kadar.

    Ako vec zelimo zamjenu za Perica onda bolje da uzmemo Borasa iz Slaven Belupa. Isti k kao Radeljic a proci cemo 3-4x jeftinije. Mislim zalosno je da takve igrace uopce spominjemo u kontekstu Dinama u sezoni kad nam se sve otvorilo za ulazak u LP.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    jasna mi je ta podjela oko transfera, krivo si shvatio moje pitanje. Pitanje glasi, želi li klub zadržati Petka i Baturinu ili ih želi prodati?
  • The Undertaker
    4.6k
    Ne znam, ispada da smo sve pregazili ove godine a ne da smo se jedva provukli u prvenstvu, više zbog pada drugih nego zbog naše dobre igre. Naravno da u HNLu ima pojačanja za nas. Uremović, Šarlija i Radeljić su nama pojačanja. Mi smo izvukli KTC iz penzije pa se pokazao kao turbo pojačanje a ovo su igrači u punoj snazi. Nejašmić i Selahi su trenutno bolji igrači od Sučića i Ademija i nama su pojačanja. Brekalo i Pjaca su bolja krila nego ijedno naše i nama su pojačanja. Mierez je bolja špica od Kulenovića i Brodića i on bi nam bio pojačanje.
    Potpuno drugo pitanje je da li nam ti igrači trebaju u kontekstu uloženo/dobiveno, stanja sa postojećim ugovorima igrača koji su trenutno u klubu te vizije same igre kakvu Jakir planira u budućnosti.
  • Jos-Optimus
    873
    Od Sučića bolji nisu i nemaju veći plafon. Pjaca nije bolji od ovog što imamo.
  • Jurki
    9.7k
    po meni pojacanja trebamo traziti vani.
    Ovo spominjanje igraca iz hnla mi je bezveze ako se misli napraviti posel kak spada.
    Stoper, šestica, krilo i špic ako Petko odlazi.
    Rotaciju popuniti s klincima.
    Odlazaka bi trebalo biti dosta, probati nekaj zaraditi na balastu. Kupnje odraditi ciljano, a ne samo da se kupi reda radi.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Pjaca je apsolutno bolji od Vidovića. Bio bih zadovoljan s Pjacom i Hoxhom na lijevom krilu.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ne bih o plafonima jer je to kibi dabi priča. Govorim o prikazanom tijekom protekle sezone.
  • Jos-Optimus
    873
    Ne znam po čemu je bolji. Stariji, sporiji i slabiji učinak, a posebno nije bolji od Stojkovića. Btw, Hoxha će tek pokazati najbolja izdanja
  • Jos-Optimus
    873
    Po prikazanom je Pjaca bolji od Vidovića, a Nejašmić i Selahi od Sučića? Nismo pratili isto prvenstvo
  • sanjinlego
    2.5k
    Zamisli, kupuješ Pjacu u 29 godini života, koji je u najbitnijim utakmicama Rijeke - nestao!

    Ono što je napravio u HNL-u je čisto jer su ga drugi igrači mazili, dok nije došao RPG pa ga u dvije tekme - ugasio.

    Budimo realni, našima je to bio jednostavan posao da se završi, nema previše truda.

    O njegovim ljudskim kvalitetama ne govorim, to na stranu. Ali 29 godina, igrač koji je polomljen, i kojem jedan krivi korak ili potez mogu završiti karijeru bit' će plaćen 1,5 milijuna. Imamo sigurno punu kasu, ahaaa, malo sutra.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Pjaca za 1.5 mil. ili otkup Kaneka za 1.1 mil. Što biramo?
  • Str1nger Bell
    874
    Pjaca je 9 godina stariji, igra u prosjeku 24 minute duže od Vidovica, a imaju isti učinak od 7 golova.

    Također ima 11.1 izgubljenih posjeda po utakmici, Vidovic duplo manje 5.9.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    to su jedini statistički podaci koji idu u prilog Vidoviću, ostalo je na strani Pjace.
  • Orc123
    6.1k
    ni jedno...posudba kaneka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions