• CastAway1986
    997
    Otkud ti to da će Bočkaj u Rijeku?
  • Str1nger Bell
    859
    Sopiću se svidio jer ima iskustva sa benzinskom.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Postoje sretnije opcije od Pjace, ali nije baš sad on takav šrot pa je slučajno putnik na Euro, odabran od 300 igrača u prvih 11 HNL-a i po svim analitičkim kućama među najbolje ocijenjenim igračima

    Poprilično je odgovoran nogomet igrao kaj me iskreno iznenadilo, defanzivni statistički parametri su mu jako dobri. Naprijed 41 kreirana prilika, među boljim driblerima lige - 1.8 driblinga, 58% uspješnost, nije one trick pony, nije fiksiran samo na liniju ili sredinu, dosta je pomogao u samom ulaženju u zadnju trećinu - odokativno bar 3-4 dodavanja u zadnju trećinu po tekmi, kaj je SF za naša krila. Podbacio je po meni u end productu, tu sam očekivao više, ali overall je dobar igrač i sigurni upgrade na naše opcije kaj se tiče LW.

    Ne pašu mi neke druge stvari kod njega - fizička sprema, godine i teretnost, ali ako Marić i Zajec presude da je za 1.5 mil. isplativo, u redu.
  • Captain America
    15.2k
    Možda se planira Pjacu staviti u sredinu. U Dinamu je znao igrati napadača (protiv Arsenala je bio u sredini, a Junior i Soudani na krilima). Jurić ga je koristio kao polušpicu i pod njim je igrao najbolji nogomet nakon ozljede.

    Ja ga na krilu nikako ne vidim jer su ozljede ostavile preveliki trag na fizikalijama, a u sredini bi njegov nogometni talent mogao doći do izražaja.

    Ali prvo nek on prođe liječnički pa ćemo razmišljati što i kako :lol:
  • Neron53
    359
    Kad se sjetim koga smo sve na nevidjeno kupili zadnjih godina, i koliko njih od tih igraca nije ni zaigralo....... Pjaca je za tu lovu premija.
  • Miro Vugrinec
    2.3k
    Kad smo vec kod Pjace, upravo sam dobio info da je to završena stvar on kod nas, da je sve dogovoreno, odštetu i ostale detalje ne znam, trebao bih saznati kroz koji dan
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Stvar je u tome da teško da ćemo dovesti bolje krilo od njega za te novce kojih nemamo na bacanje. Možda smo očekivali više po pitanju broja golova, ali moramo biti svjesni da on nikada nije bio igrač koji je zabijao previše golova, u svojem prime-u u HNL-u je u jednoj sezoni imao maksimalno 11 golova, prosjek je bio 8 golova, ali zato su drugi statistički parametri njega doveli do zvijezda, a to je pokazao i ove sezone. Ako se usporedi ova sezona Pjace i zadnja cijela sezona Oršića u Dinamu, znači 21/22, može s evidjeti da je Oršić zabio 14 golova uz 3 asistencije, a Pjaca ostvario konkretan učinak od 7 golova i 4 asistencije. Ostale brojke su daleko na strani Pjace. Ponavljam, novaca nemamo na bacanje, a imamo nekoliko pozicija koje moramo pojačati. Barem jedan stoper koji će biti bolji od svih trenutnih i instant pojačanje, jedan lijevi bek koji će biti konkurencija za Ogiwaru, oba krila, zamjenski golman i špica. Puno će biti posla i treba pametno rasporediti ulaganja.
  • Zagi
    5.8k
    Meni u glavi Pjaca i Ogi imaju odličnu sinergiju.
    Trebati će nam centarfor koji će iskoristiti ubačaje sa jedne i (Kaneko) druge strane.
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Fabrizio je goli rac za tebe Miro samo udaraj!
  • Maximo
    332


    Uz nadu da takuro ostane, a i da se digne na razinu od zime...
  • Zagi
    5.8k
    Da. Mislim da on može još dosta bolje.
    Ono jučer je bilo.... Jako puno zujanja ali jako malo meda.
    Puno nepreciznosti u situacijama u kojima sam ga gledao u Japanu gdje ih je rješavao puno bolje.
  • Klenx
    4.5k
    Pjaca i njegova koljena su rizik.
    Međutim Pjaca za milijun i pol eura koliko se već spominje da mu je klauzula definitivno ima mjesta u Dinamu jer na tržištu kvalitetna krila itekako koštaju.

    "High risk - high reward". Klasu nedvojbeno posjeduje, a non stop igrati sigurno neće jer će dobar kolač minutaže ići Stojkoviću i mislim da bi kombinacija Pjaca - Stojković na lijevom krilu dogodine mogla biti bomba.

    Treba vidjeti što ćemo s Hoxhom u tom slučaju, sumnjam da se Pjacu dovodi na desno krilo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Za Pjacu je najbitnije da je on odradio manje-više sezonu bez ozljede!

    Klasa nije upitna i ako period bez ozljeda potraje, bit će samo još bolji.

    Ovoliki period bez ozljede je dobar znak i vjerojatnost ponavljanja nije više toliko velika.

    Mogućnost ozljede postoji i kod igrača bez ikakvog medicinskog kartona.

    Cijena nije prevelika, tako da :up:
  • Maximo
    332


    Pa da...vjerojatno je u njegovom slučaju problem glava ili je u Japanu imao veću slobodu i povjerenje ne znam...činjenica od kad ga je Jakir ukalupio poslije priprema u svoj sustav, čovjek izgleda zakočeno...
  • rioda
    3.5k
    Vjerujem da se s Pjacom neće srljati po pitanju ugovora, nadam se da će se klub osigurati i smanjiti mu fiksni dio, a ostalo neka ovisi o minutama, tj nastupima. Moram priznati da nisam oduševljen s njim jer sam više očekivao u direktnim susretima Rijeke i Dinama, ali ako dolazi, želim mu svu sreću, ipak je naš dečko, aktualni reprezentativac...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions