• Orc123
    6.1k
    Ocemo mi priznatnili ne, ali to se moglo iščitati i iz Mariceve izjave, Petko i Bati su blizu odlaska i trebat ce dobro zasukat rukave i napraviti konkurentnu ekipu za LP. To ce iziskivati puno rada ali i novaca. Ne treba stediti nego treba napraviti ekipu. Moram pohvaliti strance koje smo dovodili jer su iznimno karakterni igraci koji su se uklopili bolje od nekih domacih. Ako ode Petko gledao bi na Kramu ili Miereza ili obojicu....
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ni ja.. nisam mogao odolit trenutku :rofl:

    Stvarno se nadam da ovo neće ić do te mjere da utječe na odluke koje će doći na ljeto
  • Captain America
    15.3k
    To ce iziskivati puno rada ali i novaca. Ne treba stediti nego treba napraviti ekipu.Orc123

    Imamo s financijske strane startnu poziciju kao nikad dosad. Mariću će posao biti poprilično olakšan u odnosu na ono što se spremalo ako Real uzme naslov. I ako odu Bruno i Bati, to je sigurnih 45 milijuna i mora se složiti ozbiljna ekipa.

    MierezaOrc123

    Osijek ga neće sigurno dati i pod cijenu da ode besplatno na ljeto. Navodno su mu ponudili 600, 700K, a i njemu je lijepo tamo.

    KramuOrc123

    U ljeto 2025. ga možemo dovesti, sad ga Hoff sigurno neće pustiti.
  • Orc123
    6.1k
    da se Miereza pita on bi vec bio u Dinamu....
  • Maki2
    496
    A propos Petkovica. Sto se tice igrackih kvaliteta one su neupitne i on je nas najbolji igrac. No, profilno s njim mi nemamo previse okomitosti u igri cemu tezi Jakirovic i na koji je nacin igrao Jakirovic prije Dinama. Ako ce profilno iduci Dinamov napadac bit nesto slicno Mierezu mogao bi biti jackpot.
  • Meritokrat
    57
    Netko me par stranica unazad pitao kako bi ja posložio ekipu.
    Ponavljam, nisam stručnjak, pišem samo iz nekakvog fanovskog ugla i onoga što pratim.
    A pratim u vidu sažetaka Hnl, drugu ligu, KL/EL/LP i sve lige petica. Gledam sve utakmice Dinama, Uniteda i Lensa, često znam pogledati Bundesligu i Talijansku ligu.Odgledao sam aposlutno svaki sažetak iz tih liga.

    Na temelju svega toga i praćenja nogometa 30 gldina, od toga treniranja istog 15 godina, mogu reći da niti jedan igrač u Hnl-u nije za Dinamo, uključujući Livaju, Pjacu i Ramona M. Isključujući naravno Ivana Perišića.
  • Jurki
    9.7k
    mogu reći da niti jedan igrač u Hnl-u nije za Dinamo, uključujući Livaju, Pjacu i Ramona M. Isključujući naravno Ivana Perišića.Meritokrat

    S ovim se slazem i apsolutno si u pravu. Nadodal bi da mi iz Hnla mozemo dopeljati samo prinove koje kroz izvjesno vrijeme mogu postati igraci za Dinamo. Ne znam i sumnjam dal bi Mierez bil pojacanje za Europu. Za hnl imamo solidan kadar i sad. Za Perisica bi se slozil ako se vrati u izdanje prije loma ligamenata.
    Nama trebaju 2-3 igraca koji budu pojacanja (rang RPG-a) i to je to. Svojih klinaca za guranje u ekipu imamo dosta.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Sukus svega:

    Nijedan igrač iz HNL-a nije pojačanje za dinamo, a odšteta od 3,5 milijuna eura je za dinamo ogroman novac!

    Ako je tako, onda smo u grdom problemu...
  • Jurki
    9.7k
    jbg tako je nazalost. I tu bu Maric moral dobro procesljati trziste da najde kaj nam treba.
    Moze se najti pojacanja za nas... a to je na sportskom sektoru.
    Kak sam rekel za hnl imamo solidan kadar, ali za Europu je ovo tanko.
    Traziti igrace koji su zapeli u razvoju ili ne igraju a bili bi nam pojacanja. RPG je primjer da se moze.
    Edit: nadam se da u buducnosti bude planirani prijelazni rok na nacin da se u zimi dovedu igraci za Europu koji se budu do ljeta uigrali s ekipom.
  • Patak
    2.6k
    Debeli - Kule naša glavna napadačka opcija u sljedećoj sezoni u napadu.
    Predviđam Debeli 10g + 10a, Kule 15g + 5a.
  • Ludovic IX
    6.2k
    dupli i trodupli...nisam kriv.. kriva je shauma
  • Ludovic IX
    6.2k
    i onda je svizac zamotao čokoladu
  • Patak
    2.6k
    Dva puta ju je zamotao :-)
  • Mr Anderson
    6k
    Znači ukratko po nekima, treba dovesti napadača koji je spoj Brune i Miereza, naravno boljeg od obojice, ali da ne košta više od milje, milje i pol?
    Ništa lakše. Ne znam jesu li neki u zemlji čudesa ili kaj?
  • Olmic
    3.2k
    Kaze germanijak pjaca dogovoren, a kao moguce radeljic ili galesic. Od svih njih bi Mitrovica koji je bolji stoper od oba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions