• NitkoBitan
    13.5k
    Ma dobro, ne mislim da je grupi cilj da svaka susa nosi njene majice.
  • mlinchica
    1.3k
    Koliko vidim, web shop na kojem je ta majica, je i novi web shop RK Zagreba i HAVK Mladosti. Neću ga linkat ovdje, lako se pronađe.
    Zašto ne ponuditi suradnju pa ubuduće to odmah za nas rade, a ne da ubiru lovu pored kluba. Imaju kape i dukse, vidjela sam još njihovih majica “Zagreb” po tekmama, tako da očito nisu bzvz i mogu ispoštovati potražnju i dostavu.
    Bolje “neprijatelja” privući k sebi. :grin:

    @deda super za ovu ideju o različitim cjenovnim rangovima robe, nadam se da će zaživjeti.
    Naravno da će i kvaliteta možda biti lošija ali tako je svugdje.
    Puno puta potrošimo više love od planiranog, kada vidimo niže cijene ili popuste. Zato nam ih i nude, a često se i upecam. :lol:
  • Paggini
    10.7k


    Pa ok, ako je to stav, onda ok, ali prije bih rekao da je cilj sa shopom maksimizirati profit grupe, što bi onda išlo u financiranje aktivnosti na i van tribine, povećanje obujma samo shopa (i u artiklima i u veličini) i ostalo. Mislim, opet, to je moje mišljenje, ne znam stavove po pitanju shopa, ali čini mi se kao propuštena prilika za dodatan rast financija grupe.
  • ivanzg
    44
    Mene zanima kaj se može napravit s pravne strane u smislu zabrane prodaje artikala Dinama na dan utakmice oko stadiona na onim jebenim stolovima i vješalicama za veš?
  • Bosskovitz
    8.5k
    Nažalost, velik dio Dinamovih navijača kupuje te "žnj" proizvode čak ne iz neke loše namjere nego kaj jednostavno ne kužeGelipter

    Točno to. Nikog se ne proziva, nikom se ne zabranjuje da nešto kupuje ili nosi, ali se ljudi informira o tome. Nekog možda boli k, a netko možda ne zna i nakon ovog će u nedjelju umjesto škarta kod rumunja ispred pimpeka produžiti do shopa ili kućice i kupiti nešto originalno jer je sad informiran. Nek je 5 ljudi to osvjestilo, isplatilo se mojih 5 minuta uloženih u taj vizual.
  • Sljeme
    2k
    Meni sa zapada, zakaj je važno ode li 5-10-15 eura Ilici ili ode Miletu iz podruma Dubrave?Mlađi referent

    Pa nitko ti ne brani da kupiš majicu s placa, oduvijek je tog bilo na stadionu. Mi koji smo za službenu obleku želimo to promovirat i osvijestit čim više ljudi da klub ili grupa od toga imaju koristi. Kog nije briga nek kupuje smeće s placa i dalje.
  • Peškaman
    2.9k
    Uvijek će toga biti i to nitko ne može zaustaviti,od Balkana pa do Južne Amerike.
    Jedino što se može učiniti,tj probati učiniti je maksimalno moguće smanjiti takve prodaje i prikazati ljudima činjenice koje su prikazane objavom na družtvenim mrežama.
    Koliko će to biti učinkovito,pitanje je.
  • Paggini
    10.7k
    Samo da još dodatno smorim - majica polo Građanski je točno ono što očekujem u budućnosti od Dinamovog službenog shopa. Vrhunska kvaliteta i jako dobra cijena što je i rezultiralo bombastičnom prodajom. Konstantno se spominje Castore ovo, Castore ono, ali volio bih da i neovisno o njima se rade artikli kao što je ta polo majica. Ne znam jel to bio lakmus test za neku inicijativu, ali svakako je super prošlo, barem koliko vidim na tribini.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Meni sa zapada, zakaj je važno ode li 5-10-15 eura Ilici ili ode Miletu iz podruma Dubrave?Mlađi referent

    Mile iz Dubrave ne financira koreografije, bakljade, zastave itd. itd., odnosno sve ono kaj vi sa zapada volite slikavat.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Naravno da mi nitko ne brani, nitko ni ne može zabranit. Poanta je da će se ovim miješanjem i pristupom dobit odbijanac kakav se dobio danas u vezi ovog vizuala

    Mile iz Dubrave ne financira koreografije, bakljade, zastave itd. itd., odnosno sve ono kaj vi sa zapada volite slikavat.NitkoBitan

    Teško mi je odredit za kaj od tog me više zaboli, a još teže odredit kakve Dinamo ima koristi od svih tih stvari. Dinamo nema koristi, ergo mene ne zanima
  • marcio amoroso
    33.9k

    Dobio se odbijanac od tebe i tebi sličnih. Vidiš sam da je ovdje većina shvatila poruku i da se slaže sa istom. Ako odbijemo 5 ljudi koje ionako boli klinac, a osvijestimo 15 napravili smo dobru stvar.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Pa na Zoni su to svakako svi znali, znao sam i ja. Ja na placu i ne kupujem, nije toliko apstraktno da ne vidiš da se hrpa s ovim izruguje

    Ako je cilj privuć mase, ovo nisu načini.
  • Paggini
    10.7k
    a još teže odredit kakve Dinamo ima koristi od svih tih stvari. Dinamo nema koristi, ergo mene ne zanimaMlađi referent

    Pa šta misliš da igračima koji igraju za taj Dinamo ne znači navijanje, zastave, koreografije?

    A spominjem samo ovo i stavljam na stranu preko 30 godina aktivnosti po pitanju čišćenja kluba i svega ostalog...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Teško mi je odredit za kaj od tog me više zaboli, a još teže odredit kakve Dinamo ima koristi od svih tih stvari.Mlađi referent

    Kakve Dinamo ima koristi od grupe Bad Blue Boys i njezinog djelovanja?

    Mozda takve sto smo nedavno imali priliku glasat na izborima? Kaj mislite da su se sve te aktivnosti godinama financirale? Pa nisu novci sa neba padali.
  • Papastrumf
    10.7k
    ovisno kako diše masaMlađi referent

    Kad bi ovo bila misao vodilja, onda dinamo kakav je danas sigurno ne bi postojao. Da smo pitali masu kada samo kretali u borbu za naš klub, ta ista bi stala na mamićevu stranu, to je sigurno.

    Ali zakaj se u ovo gura BBB fan shop? BBB nisu Dinamo, to je ultras grupa koja ima svoje ljude, ljudi koji ih simpatiziraju i ok.
    Meni sa zapada, zakaj je važno ode li 5-10-15 eura Ilici ili ode Miletu iz podruma Dubrave? Ne ide Dinamu, i to je jedino kaj mi je bitno.
    Mlađi referent


    Ovo nije objava službenog kluba pa da tvoja primjedba ima smisla nego stranice koja je zajednica navijača dinama pa tako i onih sa sjeverne tribine.
    Što se nas tiče, možeš majicu kupiti od koga god hoćeš pa i od osoba koji prodaju dinamove zajedno s onima od zvezde i partizana. Ako ti netko treba objašnjavati u čemu je razlika, jebiga onda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.