• Bosskovitz
    8.4k
    Jedna za dijeljenje i ostavljanje u komentarima ispod reklama koje vas vjerojatno targetiraju po Facebooku:

    temp-Imager-M2-IPK.avif
  • don
    2.5k
    a jel može netko objasniti zašto ste toliko protiv toga?
    osobno uvijek kupujem iz fan shopa i nemam ništa kupljeno sa 'crnog'. Ali siguran sam da je gro ljudi skupa odjeća iz službenog fan shopa a htjeli bi imati nešto Dinamovo. Plus promoviramo samim tim i Dinamo kao klub.
    Ponavljam, uvijek kupujem iz fan shopa ali ne bih nikoga gledao krivo jer nosi neke neslužbene majice.

    Samo pitam kulturno. :grin:
  • Sljeme
    2k
    a jel može netko objasniti zašto ste toliko protiv toga?don

    Pa zato kaj roba s placa izgleda užasno i kvari izgled tribine. Osim toga kupnjom u službenom shopu pomažeš grupi ili klubu kojeg voliš. To je neka navijačka kultura.
  • Nino Bule
    12k


    Pa majice kostaju vrlo slicno u klupskom fan shopu, udruzi i na znj stranicama, jedino di razumijem da ljudi zele proc jeftinije su dresovi ali to ovdje i nije bila tema. Dakle ako biras hoces li online platit 17 eura majicu ili u udruzi/klubu 20, rađe dajte novce klubu i udruzi, nitko ne zavrce ruke samo puno ljudi ne razmislja o tome pa se dize svijest i napominje.
  • superhik
    10.6k
    jel' bi ti bilo drago da netko zarađuje na tvom imenu i trpa lovu sebi u džep?
    Konkretno za Najte kaj zameriti je dizajn doslovno pokraden i sad se lijepo u džep trpa 15€ po majci koja je u korijenu rezultat tuđeg truda.

    Evo recimo, napiši knjigu, ja ću je iskopirati i prodavati, a ti od toga nećeš imati ništa.
  • don
    2.5k
    Osim toga kupnjom u službenom shopu pomažeš grupi ili klubu kojeg voliš.Sljeme

    Naravno, zato i kupujemo u fan shopu. Nije problem ni sam stavit dizajn na majicu da želim. Samo kažem da ne bi krivo gledao ljude koji kupe. Ali razumijem i vašu stranu gledišta.

    jel' bi ti bilo drago da netko zarađuje na tvom imenu trpa lovu sebi u džep?
    Konkretno za Najte kaj zameriti je dizajn doslovno pokraden i sad se lijepo u džep trpa 15€ po majci koja je u korijenu rezultat tuđeg truda.

    Evo recimo, napiši knjigu, ja ću je iskopirati i prodavati, a ti od toga nećeš imati ništa.
    superhik

    Pogledaj to sa "neutralne" strane gledišta, naravno da je klub protiv toga i treba i biti protiv toga. Ali ja kao navijač ne bi nikoga krivo gledao zbog toga. Iako je sigurno ružno zarađivati na klubu kojeg voliš.

    Uvijek kupujem u fan shopovima i nije mi problem dati novce na to, ali kažem za ljude kojima je skupo, a željeli bi imati nešto.
  • Crusades1986
    10.2k
    Svi vole fotkat sliku koreografije i okačit na instagram, a nitko ne bi dao 5€ više i kupio majicu u shopu grupe i pomogao da se ta koreografija napravi.

    Koji festival debilizma u komentarima, uspoređivanje s tovarima i ostale bolesti. Onaj debil sa instagrama koji se osvrće na transfere, a ni jedan nije pogodio.
  • badjibadara
    1.9k
    Zelite jak klub, a kupovali bi kod Gige u supi. E jebiga, ne ide to tako.

    Lojalnost, podrska Dinamu kao brandu, podrska FD, podrska samoj grupi za sve fenomenalne stvari koje se desavaju... e to se mora prelomiti u nama.

    Izuzimam UND, sadasnje i buduce.
  • don
    2.5k
    Zelite jak klub, a kupovali bi kod Gige u supibadjibadara

    vjerujem da se tu referiraš na ljude koji kupuju na crno jer nisam jedan od tih. Samo sam pitao i to je to.
  • Paggini
    10.4k
    Kod nas je usađena kultura falša, ne samo za Dinamo, nego za sve. Ne postoji svijest da se kupnjom nečega pomaže nečemu drugom, nego bude "šta ću ja sad tu kupovat da pare idu perasici i tim lopovima šta ja sad ovo ono, gledam sebe i svoj džep".

    Treba se to promijeniti korak po korak, a ovi neka njurgaju, što se više provlači ovaj zdravi narativ, neće im biti svejedno kupovati takve majice i pizdarije od šanera i kradljivaca koji bi na Dinamu zarađivali.
  • Sajla
    4.2k
    a jel može netko objasniti zašto ste toliko protiv toga?don

    sve piše na Bossovoj slici. novac ide u privatne džepove, koriste se Dinamova obilježja bez dozvole kluba, dizajn se krade sa Zone - to nije izražavanje podrške klubu. možda je u klupskom shopu roba skuplja, ali bar taj novac ide klubu. radije jedna majica iz shopa nego tri od tipa koji ih štanca u garaži. treba ljude podsjetiti ili naučiti što znači pripadnost klubu i zašto kupovati na pravim mjestima. jedan od koraka u tom smjeru bilo bi i micanje šanera s prilaza stadionu, nek prodaju svoju bofl robu na Hreliću. a onda i pojačati ponudu u klupskim trgovinama i učiniti ju pristupačnijom. malo pomalo i doći će to na svoje.
  • xavier
    11.4k
    Pogledaj to sa "neutralne" strane gledišta, naravno da je klub protiv toga i treba i biti protiv toga. Ali ja kao navijač ne bi nikoga krivo gledao zbog toga. Iako je sigurno ružno zarađivati na klubu kojeg voliš.don

    Kažeš "naravno da je klub protiv toga i treba i biti protiv toga". Pa svi mi smo klub. Ovo tvoje je kao kad netko smatra kako neplaćanje poreza "nije krađa jer nisi ukrao fizičkoj osobi nego državi".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.