• NORTE
    9.9k
    Svaki ovakav pokušaj obračuna s neslužbenom robom dinama koju netko prodaje i na taj način zarađuje na štetu kluba je dobrodošao.

    Isto vrijedi i za grupu. O tome se neprestano mora voditi briga.
  • Nino Bule
    12.2k
    Nazalost jos jednom ova objava pokazuje koliko je pamet rijetka danas, samo učitavanje sadržaja i priglupe dosjetke dominiraju po drustvenim mrezama. Objava ne moze biti jasnija, nit se ikom zavrce ruka, nit se ikog naziva manjim dinamovcem, doslovno samo cinjenice di ide lova kad se kupuje od rumunja a di kad se kupuje od kluba i grupe, jasnije ne moze biti.
  • doubletrouble
    1.1k
    Mislim da se ovdje i u komentarima najvise raspravlja o Najte kaj zameriti majici. Samim time kaj mi ta stranica koja prodaje tu majicu iskoci svaki puta kada otvorim fejs, dodatak tome je cinjenica da su ju na futsalu nosili Kule i Sutalo, a cini mi se da sam i glasnogovornika kluba vidio u toj majici nakon jedne pobjede
  • marcio amoroso
    34k
    Zona je uvijek radila i raditi će u interesu kluba i grupe. Samo to i ništa više. Tako smo isto radili i sa ovom objavom.

    Kada je trebalo podržati “Dinamovo proljeće” bili smo jedina velika navijačka stranica koja je to uradila bez zadrške i bez fige u džepu. Svi drugi su kalkulirali kao zadnje pizde, a nakon izbora su besramno objavljivali slike slavlja i skupljali jeftine poene.

    Ne omalovažam nikoga, ali zrno razuma i mozga vam je dovoljno da saberete 1 plus 1.
  • Peškaman
    3k
    Sličan dizajn majica ili proizvoda,pogotovo dresove,slažem se da treba kupovati u službenom fan shopu,ali ukoliko mi se svidi neka majica kakve niti slične nema u fan shopu,ne vidim problem kupiti od nekoga.
    Treba proširiti ponudu i poraditi na raznovrsnosti dizajna.
    Što se tiče BBB shopa,većina kupaca su pripadnici iste grupe i mislim da je i grupi u koristi da njihove proizvode ne nosi svako živ.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kad bi ovo bila misao vodilja, onda dinamo kakav je danas sigurno ne bi postojao. Da smo pitali masu kada samo kretali u borbu za naš klub, ta ista bi stala na mamićevu stranu, to je sigurno.Papastrumf

    Komentar je sam po sebi prilično jasan. Borba za micanje kriminalca sigurno je važnija od guranja Rudeša u SD ili borbe protiv šanera. Na kraju krajeva, masa je pokazala kaj o Mamiću misli.

    Ovo nije objava službenog kluba pa da tvoja primjedba ima smisla nego stranice koja je zajednica navijača dinama pa tako i onih sa sjeverne tribine.Papastrumf

    Taj dio svakako stoji, ali Zona ima popriličnu moć i brzo će se objave Zone počet smatrat = službenim Dinamovim. Svako tko je u ovoj objavi nešto zamjerio Zoni, vjerujem da misli da je to smjer i u kojem Dinamo ide.

    Toliko o ovoj temi
  • Bosskovitz
    8.7k
    Meni sa zapada, zakaj je važno ode li 5-10-15 eura Ilici ili ode Miletu iz podruma Dubrave? Ne ide Dinamu, i to je jedino kaj mi je bitno.Mlađi referent

    S obzirom da sam ja radio vizual, i ja ću ti odgovoriti: ne mora ti biti bitno. Ne mora ti biti bitno ni ide li klubu ili ide u fond za istrebljenje ugroženih životinjskih vrsta, ali netko možda uopće nije razmišljao o tome ili nije znao za to, a radije će svoj novac (kao većina nas ovdje) usmjeriti prema klubu ili tribini umjesto prema Miletovom podrumu.

    I to kaj si ti sa Zapada ne mijenja ništa. I ja sam sa Zapada i dobar dio Zone je, pa imamo drugačije mišljenje. Zdravo razmišljanje, rekao bih.
  • Mlađi referent
    11.4k
    usmjeriti prema klubu ili tribiniBosskovitz

    :rofl:
  • Crusades1986
    10.3k
    Imamo i mininalno jednog predstavnika "prosječnog komentatora sa fejsa" ovdje na Zoni, vidim
  • Tom Hanks
    2.8k
    Puno je takvih navijača dinama, od kojih mnogi svrsavaju na pridjeve tata,šef itd koji nažalost ne vide dalje od nosa jer kaj njima tko ima objašnjavat,oni sve znaju
  • Bosskovitz
    8.7k


    Konstruktivno, nema što. Ti svoj novac troši kako želiš i pusti druge da troše svoj novac kako žele. To što tebe boli k, ne mora značiti da i drugi imaju isti defekt.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Kakvu ti konstruktivno raspravu očekuješ kad na jedan komentar ide štancanje 6-7-8 drugih, od kojih se većina fokusira na isto kaj i ti, sad ja opet trebam sebe ponovit, pa 10 komentara i tako u nedogled.

    Pročitaj još koji put moj komentar gdje ćeš vidit da sam 100% za zaštitu dinamovih obilježja, a da me muči nešto drugo.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Potrebno je samo educirati ljude a za to će trebati vremena, bitno da se počelo jer se godinama ništa povodom toga nije radilo i naravno prošiti ponudu u shopu jer se isto ni po tom pitanju godinama ništa nije radilo.
  • Nino Bule
    12.2k
    a da me muči nešto drugo.Mlađi referent

    Pa odgovorilo ti se, promoviranje grupe na navijackoj stranici dinama je sasvim normalna stvar, a ti nastavi kmečat
  • Mlađi referent
    11.4k


    Je, baš kmečanje, osvrt koji se u dijelu ne slaže s objavom. Kme :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.