• agramZ
    2.3k
    to najavljivanje pobjede protiv citya i prije toga poraz protiv hajduka i varazdina je sve stvar toga sto se gnk/igraci jednostavno previse prave vazni da su netko i nesto, pogotovo nakon atalante.
  • Markelo
    2.5k
    Sjecam se utakmice Spanjolska-Hrvatska pod Bilicem na Euru koju je Hrvatska na samom kraju izgubila. Hrvatska je igrala prakticki bunker i imala jedino sansu Rakitica glavom, to nam se po raznim portalima predstavljalo kao majstorsku taktiku Bilica, koja je eto zamalo prosla.Bjelica je isto ciljao na jednu-dvije sanse za gol al su ih igraci lose odradili kao ono odugovlacenje Petkovica kad mu je jurio Olmo sa desne strane
  • Papastrumf
    9.4k

    Jebo te taj cije izreke stalno koristis!
    Jesi retardiran?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Igrali smo koliko su dali..i to je to. Nismo igrali bolje jer su oni igrali na svom najboljem nivou i opet smo se držali
  • LovroZG
    1.3k
    Ma dobro smo odigrali. Istina da smo se usrali na početku, al City to na sreću nije kaznio i onda smo od neke 25. minute počeli igrat slobodnije. Opet smo se branili cijelo vrijeme, al je bilo manje panike i mogli smo izać s loptom barem do njihove polovice. Za više od ovog ipak treba i više kvalitete i sreće.

    Činjenica da nam je City nakon što smo se opustili složio tek 3-4 opasne situacije pred golom je nešto što bi nas trebalo radovat. To znači da imamo defenzivnu kvalitetu da se nosimo i sa dosta slabijim Šahtarom. A oni su puno ranjiviji pred svojim golom nego City.
  • Dudu
    2.6k
    Možda malo previše respekta u nekim trenutcima, živciralo me recimo kad se mogo presing na Otamendija koji je bezveze igrač, ali jbg, idemo se posvetiti sad Shakhtaru, tu je cilj bar tri boda iz dvije utakmice... Sterling je čudo igrač, jednostavno njegovim kretnjama nisu dorasli Stojan, Dilaver, jer se nikad s tim nisu susreli..

    Boysi naklon do poda :)
  • Jaki
    100
    Mozemo bit zadovoljni igraci su se borili kao lavovi malo je falilo stvarno onaj zadnji gol je nebitan jer smo se otvorili bravo za Bjelicu i taktiku pa da smo se otvorili nebi dobro proslu igracima se nema sta reci,steta.
  • Dudu
    2.6k
    Kad je poraz u pitanju nema smisla biti zadovoljan. To je luzerski mentalitet, nego samo moramo učiti iz ovog da bi drugi put bili bolji, shvaćam da neki igrači nikad nisu igrali ovako veliku utakmicu.

    Ona pozitivna drskost ti treba da bi uspio, drugi put bez straha, idemo igrati, može se protiv svakog ako daš svoj maksimum, to treba igračima staviti u glavu. U Ukrajinu po pobjedu..
  • Majki2111
    2.6k
    Guardiola na konferenciji je 3 puta ponovio koliko se dobro branimo, da smo izuzetno tvrdi, ali da nije očekivo da ćemo igrat tako duboko iliti povučeno. Kaže uspješno suzaustavili protrčavanja kroz Petka, one naše druge lopte koje spušta. Uglavnom jako pohvalio nas. Da je u globalu igrat jako teško s nama tim riječima je rekao. Rekao je da smo dobro osvajali 1 na 1 duele i zato je njima bilo teško.
  • Građanski1911
    326
    Tri puta smo krenuli u rizik, tri puta su nam slozili kontru, na kraju je i drugi gol pao iz kontre.

    Ovo je super rezultat, idemo po bod u Ukrajinu i u Zagrebu imamo izravni dvoboj za 2. mjesto
  • Mali Zeus
    9.3k

    Pep pohvali svakog koga pobijedi..

    Naravno da ne mogu biti zadovoljan zbog poraza, ali poraz je s malom razlikom, igrali smo koliko su dopustili, naravno da je možda trebalo biti konkretniji u ono malo situacija di smo bili pred golom, ali što je tu je.
    U prvom su imali jedno razdoblje di je bila prilika u svakom napadu, pred kraju poluvremena se sve smirilo. Sterling je u drugom poluvremenu riješio tekmu i to je to. Bolesno je to dobra ekipa, naša sljedeća ključna je za 2 tjedna u Ukrajini.
  • xavier
    11.1k
    Jučer baš komentiram kako sam u poluvremenu otvorio Snet i ostao šokiran komentarima. Imamo 0:0 nakon prvih 45 minuta protiv Cityja, ponajbolje momčadi u ovom trenutku, na Etihadu i ljudi uglavnom nisu zadovoljni jer "ne igramo lijepo" i "ne stvaramo prilike" :yikes:

    Stvarno ne znam što su ljudi očekivali. Naravno da se Cityju tu i tamo dogodi neki kiks, ali mimo toga melju sve redom. Nevjerojatno su brzi i tehnički potkovani. Što su ljudi očekivali? Da ćemo se krenuti nadigravati s njima? Vidjeli smo kako to izgleda nakon što je izašao Katarina. Počeli su prolaziti kroz našu obranu kao kroz sito. I upravo je zato Bjelica sve napravio kako treba. Dobro je Bule rekao nakon što ga je novinar pitao hoćemo li napasti City: "postoji razlika između hrabrosti i gluposti".

    Da, svi bi mi voljeli da je sjela neka kontra, da su prošla neka dodavanja ili da smo se bolje snašli u nekom duelu, ali nismo i sve ok. Mene Dinamo nije razočarao jer sam napisao da ne očekujem ništa iz ove utakmice. Naravno da to ne znači kako sam "zadovoljan porazom" (što god to značilo), ali imam dojam da će Šahtar i Atalanta napustiti Etihad s više golova u mreži.

    Znam da ima onih koji bi radije nadigravanje i poraz 6:2, ali ja ne razumijem takvo razmišljanje. Mi i dalje idemo po planu. Doma smo dobili Atalantu i sad nas čekaju dvije utakmice protiv Šahtara u kojime bi trebali imati nešto za reći. Atalanta ima 2 poraza iz dvije utakmice i sad ih čekaju dvije protiv Cityja. Nitko ne zna što će se dogoditi, ali sasvim je realno da Talijani dočekaju utakmicu protiv nas bez bodova.
  • reziser
    6.2k
    Nakon prospavane noći da napišem komentar.
    Prvo, bircevi u zagrebu krcati i svi čekaju tekmu, kao u dobra stara vremena.

    Igra...igrali smo protiv MC...hej..protiv MC!!! do 60 minute 0:0!
    branili smo se stalno, imali sreće, ali sreća prati hrabre! Čim smo malo krenuli prema naprijed u tim rijetkim trenucima, odmah se osjetila ubojita jihova kontra. Jaki su, strašno jaki.

    Oduševio me potez Bjelice kad je izvadio Catharine i uveo Gavru, znači išao je po gol, iako smo od njega bili miljama daleko. Svaka čast na hrabrosti.
    Možda nam je falilo pozivitne drskosti i malo hrabrosti prema naprijed, ali jednostavno nije išlo. Bolji su, jači, u svim duelima. Mi nismo sastavili 3 dodavanja. Ali smo bili borbeni, i dali sve od sebe. Svim igračima svaka čast i kapa dolje!

    i sad ono....BBB i svi ostali koji su bili gore, dečki, kapa do poda za navijanje tijekom cijele tekme, za atmosferu u Manchasteru, bez ijednog incidenta, a navijanje....bez riječi! pokazali mrtvim englezima kako navijaju BBB i navijači dinama!

    protiv atalante će biti puno brojnije...svi se spremaju ići u Milano!
  • Markelo
    2.5k
    Grgiceva odlicna analiza. Ovo je dobro naglasio. Jedna od rijetkih situacija kada je Dinamo napadao gdje Petkovic nije osjetio da mu Olmo dolazi u trku s desne strane. Cekala se ta jedna sansa al osim toga nista ni blizu gola nije bilo. No 2 kola iza nas a Dinamo ima 3 boda i gol razliku +2 i gostovanje na Etihadu iza sebe. Po meni za sad sve supere2hlw3ddjctzvg25.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.