• BluePhone67
    3.2k
    Ovo me malo podsjeca na ono, sto napravi Hajdukovac kada Hajduk osvoji titulu. Ugasi playstation :cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    hahahahahaha
  • Jaki
    100
    Bjelko tvrdi da ima plan ali da puno ovisi hoce li igrati Teophile i posebno Dilaver koji jos nije siguran ako ne bude ima plan B tako tvrdi hm mislim da cemo igrat kao protiv Atalante ako bude Dilaver unutra.
  • Zdravko Maček
    117
    Zanimljivost: danas igra klub u koji je upumpano stotine milijuna protiv kluba iz kojeg je izvučeno stotine milijuna...
    :smile: :cry:
  • reziser
    6.2k
    15.00 Dinamovi navijači počeli su se okupljati u rano poslijepodne na ulicama Manchestera. Najviše su se zadržavali u pubovima i barovima na Piccadillyju, bez suzdržavanja su isticali svoja klupska obilježja, a ponegdje se začula i navijačka pjesma. Poneki lokalni fan usput bi im dobacio „Let's go, City!“, ali zasad je atmosfera posve mirna.
  • reziser
    6.2k
    lagano me pere nervoza....i žal kaj nisam s dečkima gore
  • reziser
    6.2k
    evo jedna slika s večernjaka naših dečkiju koji
    su gore
    obratite pažnju na pol - pol šalove. neki ih vole, neki ne. svaka roba ima kupca

    58bwdkly4zej3uzi.jpg
  • reziser
    6.2k
    nije za ljude sa slabim srcem :D dinamovka dala podršku našim dečkima

    ch07p2wruaot1qc4.jpg
  • reziser
    6.2k


    :rofl: a tek od 3,10... :clap:
  • Bosna86
    11.6k
    Nije lose, ajmo po gol
  • Jaki
    100
    Odlicno borimo se ko lavovi ajmo dalje
  • cron1ck
    1.5k
    Jadnici jadni, vrijedite 12 puta vise i borite se za penal kojeg uopce nije bilo
  • ZDS86
    205
    Puno su bolji, jedva smo im do gola došli cijelu tekmu,pretrčali bi nas u pokušaju kontre itd.
    2-0 je i dobro kako je moglo.
    Boysi ko inače :100:
  • Neki tip
    19k
    Poraz nikad nije dobar, sviđa mi se zato govor tijela naših.. nisu ponosni zbog "časnog poraza", nego ipak djeluju pomalo razočarano, kao i Bjelica, što nisu izvukli više..

    Borili se jesu, to je sve što uvijek od njih tražim.

    Nećemo izgubiti od Shaktara.

    A da su ovi bolji od nas.. kvragu, pa to smo znali i prije tekme. Nek su se dobro oznojili i potrudili da to i dokažu. Veselje kod prvog gola puno govori o tome..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.