• deda
    26.3k
    5vtew6ggvo7wka5v.jpg
    Zadnja utakmica u skupini LP ove godine, nadajmo se ne i zadnja ove sezone u europskim natjecanjima. Kombinacija je bezbroj, činjenica je da je sudbina u našim rukama. S pobjedom smo osigurali europsko proljeće, svi drugi rezultati nas dovode u poziciju iščekivanja i osluškivanja rezultata iz Harkiva. Teške su odluke pred generalom Bjelicom. Obrana je opustošena neigranjem KTC-a i Perića. Izbor će biti težak. Igrati s 4 u zadnjoj liniji s Ademijem, Gvardiolom ili Moubandjeom uz Dilavera na stoperskoj poziciji ili pak s čak trojicom odozada. Nade polažemo i u Pepa Guardiolu. Možda ipak pošalje rezervni sastav. Ne sumnjamo da će stadion biti pun kao šipak, ulaznice u prodaju kreću u subotu dopodne.
    1. Kakav rezultat očekujete u srijedu 11. prosinca na Maksimiru? (50 votes)
        Pobjeda Dinama i osigurano europsko proljeće
        42%
        x uz osluškivanje željenog rezultata u Donjecku
        26%
        Poraz i nada da Atalanta neće dobiti u Donjecku
        32%
    2. Hoćete li nazočiti utakmici Dinamo - Manchester City u srijedu 11. prosinca? (50 votes)
        Da
        70%
        Ne
        30%
  • Majki2111
    2.5k
    U Donjecku se igra??? Da nije Harkiv??
  • xavier
    11k


    To zna što će Deda osluškivati iz Donjecka :blush:
  • deda
    26.3k
    Harkiv je naravno, ali više ne mogu ispravit sranje od polla. Skužio sam par minuta nakon što sam napravio najavu. :halo:
  • reziser
    5.8k
    I Leovac otpao za tekmu
    uuuu
    bit će grdo u obrani
  • LovroZG
    1.3k
    nije otpao nego je navodno upitan
    članak u kojem sam to pročito je bio pun pizdarija pa nekak to ne uzimam za ozbiljno
  • Majki2111
    2.5k
    Upitan jer ga je presjeklo rebro na treningu jučer, a rebro je sitno ozljedio na Hajduku. Vidjet će se. Al mislim da će bit spreman.
  • bbb medimurje
    2.8k
    Livi
    Stojke dilaver moubandje leo
    Moro
    Kadzior ademi olmo orsic
    Petkovic
  • bbb medimurje
    2.8k
    Red do pol pimpeka
  • bbb medimurje
    2.8k
    Sat vremena prije otvaranja blagajni po magli i hladnoci
  • bbb medimurje
    2.8k
    A jucer bil problem doći na tekmu
  • marcio amoroso
    31.4k
    Nek se mrznu kad nemaju godišnju :cool:
  • Majki2111
    2.5k
    Mogu reći zašto moj tata nije išao. Hladno je previše za Varaždin, ali nije za City. Pojašnjen razlog:
    -"Nisam pupčanom vrpcom vezan za Dinamo!"
    -"Nezanimljivo je jer će biti prvak ili će sigurno dobiti utakmicu, a ako izgubi nikog ne zanima jer će ponovo biti prvak"
    -"Dinamo je previše puta bio prvak hrvatske u zadnje vrijeme i to nije zanimljivo"
  • Nolifer
    5.9k
    Gadi mi se.. jucer na Varazdinu jedva 1000 ljudi, ako i tolko, sad redovi za city... a opet usred radnog tjedna ce bit tekma u 19h. I nikom onda nece bit problem izostat s posla zbog tekme. A da se u srijedu radi recimo o Interu ili Slaven Belupu, isto bi bilo jedva 1000 ljudi. Fuj. Gadi mi se ta dvolicnost prema Dinamu. Ja sam isao redovito na HNL sve utakmice, no sad ne mogu ic, jer sam sprijecen. Imam godisnju i opet cu uzet godisnju. Dinamo se voli i navija bez obzira radi li se to o Cityu ili Varazdin Cityu. Svaka cast i skidam kapu onima, koji su bili na stadionu i na hladnoci jucer na -2.

    Lp
  • bbb medimurje
    2.8k
    Rasprodani isto i zapad dolje za malo vise od pol sata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.