• Markelo
    2.5k
    Šteta jedino, dvije kontre su mogle biti bolje zavrsene. Theophile profesorski odradio
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    meni je jedino krivo što smo pali bez ispaljenog metka, nemoš najavljivat da ideš na pobjedu i onda jebeno imat ravno nula opasnih akcija cijelu tekmu (čak nijedna poluopasna)

    solidno smo igrali, ali ipak sam malo razočaran što nismo probali napasti bar malo :confused:
  • Papastrumf
    9.4k
    Realno, mogao je suditi dva penala.
    Sasvim ocekivana utakmica. Upravo onako kako sam i mislio da ce izgledat.
    Citao sam i nisam mogao vjerovati da su neki bili uvjereni da bi dinamo ovdje mogao doci do pobjede. Mislim, mogao je u nekom ludom scenariju, koji nije ni malo realan, posebno ne za nekoga tko je pogledao koju utakmicu citya ove sezone.
    Dinamovim igracima se ne moze nista zamjerit, dali su sve od sebe. Ovi su jednostavno druga dimenzija.
  • Markelo
    2.5k
    Sad idu 2 glavne utakmice
  • runtothehills
    382
    Sto bi tek bilo da je Petkovic u onom kontranapadu dodao Olmu na desnoj strani.
    Svaka cast za borbu, od ovoga se ne moze vise traziti! Nogomet je na ovom djelu Europe na drugoj brzini.
    Boysi institucija u Engleskoj, opet skola navijanja.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ništa treba se okrenut idućim tekmama i vidjet ćemo šta bude
  • Infinity
    15.2k
    Usrali smo se od prve minute. Prezivjeli smo pola sata i noge su vec bolje slusale, manje panike, bolja ispucavanja lopte i ja sam vec vidio nulu na kraju. Krivo mi je za popizdit. Znam tko su, sta su, koliko su jaki, al kad gubis 1-0 i drugi primis na kraju iz kontre nakon sto si zelio izjednaciti logicno da ces zaliti za tim prvim golom i jednim bodom.

    Borbom sam zadovoljan, trcali smo, tukli ih, prema naprijed se tesko moglo, al ishodom nisam sretan ni najmanje kao neki. Iz kafica sam otisao kuci iste sekunde kad su krenule price kako je dobro, nije veliki poraz bla bla bla. Poraz je poraz i kao takav je neprihvatljiv. Mozda nije realno da im tamo uzmemo bod, al ne bi ni gledao da sam ocekivao poraz s malo golova.
  • platini
    230
    Bilo je 1-0 u 90-oj, otvoreno sve do zadnje sekunde u gostima kod najskuplje ekipe svijeta i opet narod nije zadovoljan...što hoćete? Hoćete džigerice?
  • davidinamo
    342
    Poraz je uvijek bolan, ali da su se borili kao lavovi, jesu, i na tome im svaka čast, svaka čast boysima na tribini. Idemo izborit to drugo mjesto, možemo!
  • Markelo
    2.5k
    Da se Bjelica u drugom poluvremenu otvorio i izgubili onda bi rekli "ma trebao se branit izvukli bi bod na kraju". Ocito je jedino da taktika za Atalantu vise nece proci
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jbg poraz boli, mene vjerojatno ovo više smeta nego što bi inače jer smo najavljivali da idemo pobjediti, a došli smo igrat na x očito (što je ok, ali nezz)
  • Bosna86
    11.6k
    Stari prestani pisati cetnikove uzrecice kao da je to nesto smjesno, dobijam osip
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jbg ništa moglo je bolje, moglo je lošije

    neka nam se vrati pa dobijemo dvije tekme protiv Šahtjara i ja sam zadovoljan :cool:
  • dzg7
    248
    Dobro je 2:0,prakticki 1:0,jbs ovaj gol u 95. Min kad smo krenuli u napad, imamo ih u zg
    Sad kljuc kljuceve u 2 tekme sa sahtarom
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    iako jedna stvar je danas nažalost bila očita, a to je da Gojak ipak nije ta razina jer nezz jel se to meni činilo, ali čim je on ušo mi smo nekako pali defanzivno kao i protiv Atalante
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.