• Bosna86
    11.6k
    Iskreno ne mogu razumiti da netko moze upaliti tv i navijati da izgubimo sa sto manje razlike... Pobjeda, jasta nego pobjeda
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    istina, ja uvijek navijam da pobjedimo sa što više razlike :cool:
  • Jaki
    100
    Ja cu samo reci sretno Dinamo i prolit krv svoju za plavu boju idemo junacki kako i znamo!
  • platini
    230
    Izgubili ili izvukli nešto, svejedno je Bjelica doveo klub na taj nivo da se mi ko navijači možemo nadati čak i bodovima na gostovanju protiv najskuplje a moguće i najbolje ekipe na cijelom svijetu. Bjelica je ko Cholo u Atleticu, Cholo je isto digao Atletico od razine Sociadada na razinu toga da danas u španjolskom nogometu pričamo o velikom trojcu a ne velikom dvojcu. Tako i mi danas pričamo o Shaktaru, Atalanti i hrpi tih ekipa koje nisu baš top 10 (ko City, Liverpool,Real,Barca, Bayern, PSG itd.) kao sebi ravnopravnima. Pa i protiv tih najjačih ekipa nije kao prije da se nadam samo da ne pukne bruka kako bi rekli susjedi nego se čak i nadam nečemu. Prije bih ususret ovakvih utakmica mislio da je do 3-0 dobro a sada maštam i o 3 boda. Vjerojatno ćemo popušit jer njihov bek vrijedi ko cijela naša ekipa ali i samo postojanje nade je veliki korak naprijed.
  • Majki2111
    2.6k
    KDB nije trenirao s momčadi. Izvor skysport. Udarac u gležanj.
  • platini
    230
    Sad sam pogledao konferenciju Guardiole i Rodriga i opet imam dojam da nas novinari sramote po Europi. Pitanje našeg novinara Guardioli: ''Što mislite o hrvatskom nogometu, ne samo o srebrnoj generaciji nego općenito o povijesti hrvatskog nogometa te možete li mi nabrojiti par igrača?''....i Pep odgovori da mu se sviđa ratnički duh igrača sa ovih prostora i da smo dobri i u nogometu i u rukometu i u košarci. Novinar onda opet priupita: ''Možete li mi nabrojati par dobrih hrvatskih igrača kroz povijest? Pep je tad spomenuo Modrića, Rakitića, Bobana, Šukera, Mijatovića (ajde ovaj Mijatović mu nije trebao)....ali wtf!? Pa ne možeš tako žicati komplimente ko neka nesigurna šiparica. To se zove imati nacionalni kompleks manje vrijednosti. Ja se ne sjećam nijednog stranog novinara u Zagrebu da je pitao Bjelicu ili Dalića ili bilo kojeg trenera u bilo kojem sportu da nabraja njihove legendarne igrače i da žica komplimente. Treba imati malo dostojanstva.
  • Majki2111
    2.6k
    Ono kad nam je prediktor aktivniji od ove teme :shade:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Pozdrav ekipa

    Evo za večeras sanjam veliki x na Etihadu s tim da Dinamo daje prvi gol i izaziva totalni rusvaj na tribini s našim Boysima.

    Sretno Nam večeras.
  • cron1ck
    1.5k
    Ne razumijem zasto svi sanjaju x, kad vec sanjamo ajmo sanjati pobjedu. Ajmo plavi pokažite sto znate veceras. :cool:
  • reziser
    6.2k
    svim dečkima kojisu gore, sretno i pamet u glavu! i naravno sretan povratak nakon pozitivnog rezultata.
    Ako se uđe kak treba u tekmu može biti svašta pa i pobjeda dinama. Sam da ne primimo gol prvih 15 minuta..jer onda može biti svega :(
    vjerujem u pozitivu čak i pobjedu.

    MC je jak...strašno jak, nadam se malom pocjenjivanju i našem iznenađenju.
    Utakmica s Dinamom u utorak bit će 84. u kojoj će Pep Guardiola voditi Manchester City na stadionu Etihad. Dosad je katalonski trener bio vrlo uspješan, ostvario je 65 pobjeda, 12 remija i tek šest poraza u svim natjecanjima, čak 78% utakmica Guardiolini su Građani dobili u svom domu.

    Čujem da je dost naših gore, neki čak i kombijima išli, svaka čast dečkima!!!
    Pokažite koji su najbolji navijači bez obzira kakav rezultat bio!
    a vjerujem da će biti razloga za slavlje :strong:
  • reziser
    6.2k
    očekivani sastav
    Dinamo (3-5-2): Livaković - Theophile-Catherine, Dilaver, Perić - Stojanović, Moro, Ademi, Olmo, Leovac - Oršić, Petković
  • Maki17
    174
    Nećemo danas igrati 3-5-2. Mislim da bi Bjelica mogao iznenaditi sa Gojakom na krilu ili ziheraški sa Šitumom
  • reziser
    6.2k
    Goce Jurić, legendoooo,ajmoooooo

    "Za mene neće biti nikakvo iznenađenje ako Dinamo ostane neporažen. Zašto bi izgubili? Ma tko je Manchester City? Tko su oni?" povisio je glas legendarni stoper Dinama i u dahu nastavio:
    Dinamo je uvijek Dinamo. Poštujem City, svaka njima čast. To je jedna od najjačih momčadi na svijetu, ali Dinamo je veći klub. Ima veću povijest, stvorio je više igrača, a oni samo troše milijarde. Imaju svu lovu na svijetu, ali ne mogu osvojiti ono što žele."
    "Ovakve utakmice igraju se srcem, mudima i glavom, a ovaj Dinamo sve to ima. Protiv Atalante smo startali fenomenalno i pokazali koliko smo jaki. U momčadi baš sve štima. Uvjeren sam da Bjelica i njegovi dečki imaju šansu za dobar rezultat Etihadu. Jebena smo momčad!" zaključio je Jurić.
  • reziser
    6.2k
    Za pravdu na terenu, recimo i to, zadužen će biti Serdar Gözübüyük, 33-godišnji nizozemski sudac turskog podrijetla. Dinamovci ga ne pamte po dobrom jer su se dosad susretali dva puta, a oba puta Zagrepčani su ostali pognute glave.Prvi put na Red Bull areni u Salzburgu 2014. kada je Dinamo izgubio 2-4, a drugi put prošle godine kada je na Doosan areni bolja bila Viktoria Plzen s 2-1.

    treća sreća!! :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo upravo na PESu odigrao protiv Citya s Dinamom. (Napomena, prije Atalante odigrao s Atalantom 4:0 hahahaha). Završilo 2:1 za Dinamo, golove dali Petković i Hajrović, asistencije Olmo i Orišić. Oba gola glavom nakon polukontre uz ubačaj sastrane. City smanjio u 77. minuti 50-50 posjed igre, cijeli vrijeme visok pritisak, Moro i Ademi zaustavljali većinu opasnijih pokušaja a Dilaver, KTC i Stojanović uspjevali obuzdati ono kaj je ipak dopšlo blizu 16.

    Iz mog friško popravljenog laptopa u božje uši!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.