• Bosna86
    11.6k
    Sa 3 stopera ih dupliras, Orsic i Leovac ako ispadnu, Peric iskace na stranu i pomaze
  • deda
    27.6k
    Pitanje je jedino stanje Dilavera, ako on ne može onda smo u vrlo neugodnoj situaciji. Nadam sa da je odmarao zadnjih dana da bi gore mogao igrati.
  • Dudu
    2.6k


    Jbt nimalo ne podcjenjuju, pa gdje su ti bahati Englezi :D
  • Majki2111
    2.6k
    Sumnjam da će naš ekipa podcjenit
  • Nino Bule
    11.3k
    Ima ih ima ih
    "No way I will risk Rodri in game like this , DZ is easier opponent than Preston the other night."
  • Bosna86
    11.6k
    Nisu 2 komentara nama posvetili, bahata gamad
  • Majki2111
    2.6k
    Bit će oni opet važni igrači Dinama, kao što su i bili, rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica u intervjuu za RTL na pitanje o Izetu Hajroviću i Ameru Gojaku. Ali na izravno pitanje hoće li ih voditi u Manchester, nije dao odgovor:

    - Vidjet ćete sutra uoči puta...

    No, iz njegovih se riječi moglo iščitati da je bh. dvojac naučio lekciju.

    - Ostavili smo ih izvan momčadi da neke stvari shvate, promijene i budu opet važni za momčad.

    Podsjetimo, Bjelica je Hajrovića i Gojaka izostavio iz momčadi u Kupu protiv Karlovca (7-0) i u ligi protiv Lokomotive (4-0). Hajroviću je presudila loša igra i forma, a Gojaku taktička nedisciplina u porazu od Varaždina.

    - Kritizirao sam momčad nakon Varaždina da se probude i shvate da je svaka utakmica važna i ne mogu ih birati.

    U Manchesteru se, kaže, ne ide nadmudrivati s Pepom Guardiolom.

    - Nije to obračun Guardiole i mene nego dvije momčadi. Meni će to biti najveća utakmica, uz onu kada sam bečku Austriju vodio u Ligi prvaka protiv Atletica, koji je te sezone u finalu skoro pobijedio Real. Jedini mi vjerujemo u pobjedu. Nadu nam daju naše 23 utakmice u Europi, u svakoj smo bili konkurentni, zašto ne bismo i u ovoj - zaključio je Bjelica.
  • Majki2111
    2.6k
    13:30

    njihova konferencija

  • marcio amoroso
    32k

    Rodri ne zna ni jednog našeg igrača :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Nisu još upoznati. Pep je reko da smo intenzivni, kvalitetni. Istzaknuo je lopte na napadača, druge lopte i dobra tranzicija pri oduzetoj lopti. Olma je pohvalio.
  • xavier
    11.1k
    Hrvatski novinari pitali su Pepa kakva su mu bila iskustva s hrvatskim igračima :rage:

    Ja to ne mogu shvatiti. Konferencija je povodom utakmice LP između Cityja i Dinama i ti pitaš Pepa "kakva su mu iskustva s hrvatskim igračima". Samo fale ona standardna pitanja "kako vam se sviđa Hrvatska i Zagreb"...a da, to će ga pitati prije utakmice na Maksimiru.
  • marcio amoroso
    32k
    Rekao sam već nakon Rosenborga.
    Mi nismo zadovoljni samo sa plasmanom u ligu prvaka nego želimo i tamo pobjeđivati.
    General Nenad Bjelica.
    Prije smo bili sretni sa plasmanom i htjeli smo učiti i uživati. Zato i jesmo redovno dobijali porcije.
  • Infinity
    15.2k
    Kakav plasman, samo bodove racunam. Ljudi moji, ako sad prodjemo grupu imat cemo u narednih pet sezona takav koeficijent da cemo svake godine biti nositelji u play offu LP i uz to siguran pot3 u LP i pot1 u EL, znaci nositeljstvo u EL. O parama iz LP ne treba pricati, ove sezone da prodjemo grupu i da ju prodjemo jos jednom u naredne tri sezone postali bi klub koji ce igrati LP skoro svake sezone i tamo biti konkurentan, jer bi se mogli domaci i drugog pota. Noga je u zraku, priliku za korak imamo, priliku da postanemo jos veci klub u europskim okvirima. Zato se nikoga ne treba plasiti, pa ni ovog Citya, jer bi nam te utakmice mogle postati svakodnevnica. Ja sam optimistican, idemo napraviti dar mar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.