• deda
    27.3k
    igt069tnpzaoahvs.jpg


    Pošto vidimo da skoro svi preskaču utakmicu s Lokomotivom sutra, te da se vrše lagano pripreme za invaziju na Englesku red je da otvorimo temu i za ovu utakmicu. Nakon šokantno dobrog nastupa u prvom kolu neke pere euforija, neki su tvrdo na zemlji. Prije Atalante većina bi bila zadovoljna s porazom ne većim od 3 razlike, no sada apetiti nekako rastu. Nećemo o tome što je realno, što nije, vi ćete odgovoriti u anketi o očekivanjima. Činjenica je da igramo s momčadi koja je u top 5 u svijetu. Mislim da se tu većina nas slaže.
    1. Uobičajeno pitanje, kakvi su izgledi modrih u Manchesteru, ponudit ćemo ovaj put 4 odgovora? (41 votes)
        Uvjerljiv poraz i otrežnjenje od euforije
        12%
        Dostojanstven poraz u dobroj utakmici
        46%
        Bod velik kao Britanija
        24%
        Jedna od najvećih pobjeda Dinama u povijesti i odškrinuće vrata druge faze takmičenja
        17%
    2. Opet standardno pitanje, hoćete li uživo biti u utorak na Etihadu? (41 votes)
        Da
        20%
        Ne
        80%
  • Bosna86
    11.5k
    Mi smo Dinamo Zagreb, najveci klub na svijetu i idemo na pobjedu, pa sta bude... Tko razmislja o nekom porazu sa sto manje razlike, navija za pogresan klub
  • marcio amoroso
    31.8k
    Kao prvo idemo im pokazati kako se navija i voli svoj klub.
    Kao drugo siguran sam da će dečki dati svoj maksimum na terenu. Vidjet ćemo za koliko će to biti dosta.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Jel dolaziš na neku tekmu ove sezone?
  • deda
    27.3k
    Sviđa mi se i jedan i drugi stav. :wink:

    Još da upišem i brojku sa navijačke teme. Prema klubu danas je prodano 1143 ulaznice za utakmicu.
  • Bosna86
    11.5k
    Bio sam u februaru na godisnjem i vjerovatno za Bozic opet dolazim, tako da pijemo pivo prijatelju
  • marcio amoroso
    31.8k

    Dogovoreno, samo se javi :up:
  • reziser
    6.2k
    Naslov u večernjaku. Spavaš li mirno Guardiola? :rofl: :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    1207 karata prodano za gostovanje na etihadu
  • bbb medimurje
    2.9k
    gostojuci navijaci smjesteni su na tribini iza desnog gola s pogleda kamere prema terenu, tribina ima 3 kata
    za sad su karte rasprodane za najdonji prizemlje, za prvi kat ostalo ih je jos oko 100, a ovaj najvisi kat se najverojatnije otvara sutra dok se obrade potvrde za navijace iz inozemstva
    ocekujem do kraja rasprodani drugi kat i oko polovice treceg kata
    (oko 2000 dinamovih navijaca)
    Attachment
    CUc96w_WwAANSxg (110K)
  • vjeko1701
    5.9k
    jbt Pep izgleda ko da je neki sith lord
  • platini
    230
    Imamo boljeg trenera ako vec nemamo bolje igrace
  • marcio amoroso
    31.8k
    City- Lyon 1-2
    City- Shakhtar 6-0
    City- Hoffenheim 2-1
    Ovo su rezultati Citya kod kuće u prošlogodišnjoj grupnoj fazi lige prvaka.
    Nek se točno ovo ponovi :love:
  • deda
    27.3k
    Ma samo fight pa kak bude, bude. :strong:
  • Maki17
    174
    Zašto i u sportskim najavljuju da bi mogli igrati sa 3 iza. Mislim da moramo sa 4 i duplirati bokove. Bar koliko se ja razumijem u nogomet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.