• superhik
    11.1k
    Što ćemo s ovime?

    FB-IMG-1705694871415.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Ocito nase salate i cibone nisu futsalbbb medimurje

    Nismo isti
  • Kepec
    5.8k
    Ne treba se uopće zamarati takvim polu portalima. Rijetko koje novine/portal/vijesti u Hrvatskoj su poštene za pročitati, ali ovi i slični od dolje spadaju u rubriku novinarstva u školi.
  • NORTE
    11.6k
    "Ne pamti se ovakav ambijent na futsalu"bbb medimurje
    Kompleksaški ambijent kao splitski definitivno ne se ne pamti igdje drugdje.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Kad mislim da nemoze gore od subjektivnod dalmatinskog portala otvorim facebook "objektivnov" gol.tovar.hr i odmah se razuvjerim
    #dnovinarstvo
  • Brusa
    1.6k
    Budimo iskreni i realni, nisu ni Dinamovi navijači radili bilokakvu želju i radili pritisak na te igrače, pokrenuli kampanje i nagovaranja, sad je, očito, bitno samo izabrati 25 članova u Skupštinu, ostalo je manje važno. Koga briga za teren, dok se vodi borba za fotelje.
    Tomo Ničota, danas na www.germanijak.hr, u smislu dolaska Modića, Krame ili Rakitića u dinamo
    Inače, meni cijeli članak potpuno bez vezan, žao mi je da sam ga otvorio
  • Sad opet
    202
    Srami se." Vode se borbe za fotelje"!?!?! Nažalost vodila se borba protiv kriminala u klubu ( i još uvijek se vodi) pa su navijači morali postaviti leđa da istjeraju zlo. I to je i mora bit prioritet, uz navijanje i podršku igračima a ne moljakanje nekih bivših igrača. Za njihov dolazak ima vremena ako bude njihova želja, a one koje moraš molit ni ne trebamo u klubu .
  • Georg Koch
    4.6k
    covjek ti je kopirao dio clanka Ničote na germanijaku.
    Usput, Ničota smece si cim ovo mozes pisati:
    " Budimo iskreni i realni, nisu ni Dinamovi navijači radili bilokakvu želju i radili pritisak na te igrače, pokrenuli kampanje i nagovaranja, sad je, očito, bitno samo izabrati 25 članova u Skupštinu, ostalo je manje važno. Koga briga za teren, dok se vodi borba za fotelje."
    Neki si lafo dinamovac, imas clanke da ne vidim potpis mislio bi da je Međed sa gol.hr-a.
    Od*ebi od dinama.
  • Sad opet
    202
    Isprike. Ne otvaram Germanijak pa sam krivo shvatio da je to tvoje razmišljanje. Moja greška... Takve stvari mi odmah dignu tlak, i malo sam "napet" na takve "navijače".... Još jednom - sorry
  • Brusa
    1.6k
    ha ha ha ma sve ok! Mogao sam ja to bolje i preglednije staviti. Pa zato sam i stavio u "shit of the day". Jer je sranje to što piše.
  • Sad opet
    202
    To ti je kad mi bolesnici "jedemo" sve sa Zone ... Sve teme,cim netko nešto napiše moram odmah pogledat. Pogotovo u ovo vrijeme u isčekivanju novih tekmi.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Eto mi (Dinamovi navijaci) se bojimo 35godisnjaka sa strganim ligamentima koji ce odigrat eventualno 5 prvenstvenih utakmica za Hajduk.

    Problem je to kaj nece neka zvjezdica doc u Dinamo pa da se proda 1000 dresova vise, a koliko su sposobni u tim godinama igracki pomoc je izgleda manje bitno.

    Ne valja kad je kaos u klubu, ne valja kad se donosi novi Statut da se sredi stanje, borba za fotelje jel...

    Nicota stvarno briljira, tukac obicni.
  • Jurki
    11.8k
    Rađe bum gledal Bulata, Sucica, Vrbu i Misica u Dinamu nego gospodina "ne sjecam se"
    Ne zelim da trpamo roster sa igracima kojima je cilj se ogrebat za jos malo eura prije penzije.
    Ako koji igrac hoce doci nek dođe kad moze donesti neki igracki napredak klubu.
    Jebes euforiju, vatromete i ostale pizdarije koje se stvaraju zbog ocvalih zvijezda.
    Veseli me kaj vidim glad za uspjehom kod nasih igraca.. zelju da pokazu svima da smo najbolji.
    Nek pocne cim prije.. kad ce taj utorak
  • NORTE
    11.6k
    Budimo iskreni i realni, nisu ni Dinamovi navijači radili bilokakvu želju i radili pritisak na te igrače, pokrenuli kampanje i nagovaranja, sad je, očito, bitno samo izabrati 25 članova u Skupštinu, ostalo je manje važno. Koga briga za teren, dok se vodi borba za fotelje.
    Tomo Ničota
    Brusa
    Apsolutni shit of the day.


    Perišić im ne bi ni došao da nije ozlijeđen.

    Pa ga je Tottenham pustio da uštedi.
    Niti bi došao da PR Lukša nije inzistirao.

    Modrić koji igra u Real Madridu i spominje se bogata ponuda iz Arabije, a i nema baš idealnu prošlost s dinamom.

    Krama koji vjerojatno ni ne želi u dinamo jer igra u Bundesligi.
    Da želi doć, dobio bi ponudu.

    Rakitić koji doslovne veze nema dinamom, naprotiv.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.