• Droljo
    8.2k
    nikad u povijesti nisu izbacili klub veći od sebe,Keyser Soze

    Nismo ni mi!
  • Matus
    129
    To nije problem jer nema većeg kluba od Dinama.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Najiskrenije jebes koeficijent..Jurki

    zaboli me k...c za to!
    dinamo je i u ovakvom sustavu uspio doći do 1/4 finala europa lige.
    do zadnjeg kola je dinamo znao biti u igri za prolaz skupine LP.

    nama ništa ne fali u ovakvom sustavu!

    također...da nekim čudom i uđu u nekakve skupine, ma da im netko to pokloni, bez ikakvih pretkola, doslovno - evo vam, igrajte! što bi onda?

    pa jbt imaju jednoznamenkasti koeficijent, u najboljem slučaju to je treći pot konferencijske lige.
    šta bi oni očekivali nekakvu žetvu bodova u skupini? jbt život u 15 godina sustava sa skupinama jednom su uspjeli ući u skupinu (samo zato jer ih je posrao ždrijeb), a i tad kad su ušili... skupili su okruglo 3 boda (golom u sudačkoj nadoknadi)! međutim, kad bi sljedeći put ušli...to ide na minimalno 15 bodova :monkey:

    primjerice, ove godine je doslovno jedan klub iz trećeg pota prošao skupinu konferencijske lige.... legija varšava je izgurala AZ - i to je to! ostalo su sve prošli klubovi iz prvog i drugot pota (tko bi rekao)!

    ne mogu vjerovati da ljudi prodaju tu spiku, koeficijet će porasti kad klubovi ojačaju i budu imali respektabilne momčadi. kad situacija bude takva, onda ni pretkola neće biti problem, proći će se, uzeti bodove u skupini, tako par puta u 5 godina i onda više nisi nenositelj!

    zahvaljujući stjecaju okolosti, srbi su ove godine imali 4-5 klubova u skupinama europskih natjecanja, to im je jebeno utjecalo na koeficijent i apsolutno podržava logiku pametnih novinara :lol:
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Narativ je već duže vremena da hrvatski nogomet može biti uspješan jedino ako je Dinamo slab i da hrvatska liga može biti dobra jedino ako Dinamo nije prvak.
  • Mrvica
    4k
    Kakvi likovi :lol:

    Screenshot-2024-01-02-17-46-12-640-com-facebook-katana-edit.jpgimage posting site
  • Krizy
    44.1k
    Proslavit će na taj datum standardnu Štafetu mladosti
  • Droljo
    8.2k
    Doći će i pape i dida :razz:
  • plavi72
    892
    25.5. 2024.Progledaj srcem :pray: (10.)Arena 20,00 sati
    (za nas koji volimo i duhovnu glazbu)
    26.5.2024. ? Rudeš, Maksimir 20,00 ?(proslava :love: )
    Futsal finale ? 10.-24.svibnja 2024.
    Prošle godine :subota 28.5.(Arena Progledaj srcem bila),nedjelja 29.5.(Maksimir proslava Gorica),ponedjeljak 30.5.futsal 1.titula 3-1 (Dom)
    Za nas daleko od Zg produženi vikend iz snova,koji se ne zaboravlja,osobito zbog futsala i proslave 1.titule !(Ponovilo se :pray: )
    Van teme,isprika!
  • Georg Koch
    4.6k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/legenda-dinama-ako-hajduk-ne-bude-sad-prvak-ne-znam-kad-ce/2528341.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

    "Ako Hajduk neće sada biti prvak, ne znam kada će. Ima momčad, atmosferu, Dinamo im se praktički nudi i ima uistinu veliku šansu biti prvak. Iskreno, ne bi mi bilo krivo" Edin Mujcin.


    Kako mene ove izjave zivciraju i pokvare mi naredna 3sata. Kad ces vidit nekog bivseg igraca hajduka koji je imao odredjeni trag dolje, da ce reci slicno. Nikad!
    I nikad necemo imat tu privrzenost klubu, ljubav i tu masovnu DINAMOVŠTINU kojoj se nadamo, kad svako malo mozes procitat slicne izjave. Svasta bi napiso ali suzdrzat cu se ruznih komentara. I treba nam hajdukov grb na aerodromu u zg-u i slicno. I treba nam *ebanje svega sa obe tribine u Kranjci. Nebitni smo sami sebi i tako ce biti poduze vremena, ocito.
  • IstokKa96
    699
    Uvijek cu ponavljati jedno te isto: klub nam je super kakvi smo (neki) mi.
  • drugastrana
    131
    Pretjerujes. Nepotrebno dajes na vaznosti olosu sa juga i njihovim izjavama u kojima uz pomoc medijske masinerije pokusavaju uvjeriti cijelu drzavu da nas puk ne postoji. Boli me ona stvar za izjave kojekakvih igraca, trenera, kuraca palaca. Svi su oni prolazni a Dinamo je ideja. Jebe mi se za druge, oni ako zele nek se bahate, od mene uvijek mogu ocekivati adekvatnu odgojnu mjeru i dok je nas uvijek ce se dobro znati da Zagreb=Dinamo, ne znam kako ne razumijes da oni zive za to da udu tebi i slicnima u glavu sa idejom da ih je vise i da su svuda prisutni. To im je modus operandi. Kolega, relax, prestani nas usporedivat sa njima jer nam nemogu nista.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jurica Vranješ, nekadašnji hrvatski reprezentativac s bundesligaškom karijerom, o Laszlu Kleinheisleru

    Dobio je igrača za prvo mjesto. Usporedio bih ga s Ademijem u najboljim izdanjima u Dinamu
  • db-izbjeglica
    15.5k
    svaki nastup tog vranješa u javnosti je biser kojeg treba čuvati!

    ne mogu razaznati zašto je u zadnje vrijeme toliko bitan novinarima pa se toliko često pojavljuje u medijima?
  • NORTE
    11.6k
    Već godinama ne gledam tv vijesti, samo ako usput naletim. Pa tako danas valjda prva vijest poslije problema sa snijegom na rtl-u je Perišićev dolazak u Hajduk. Znači da nije bila snježnog "kolapsa" to bi im bila glavna vijest dana, ne sportska. Pored svih dnevnih aktualnih životnih događanja.
  • Jurki
    11.8k
    znas kak se veli.. svaki bedak ima svoje veselje.. bit ce ljepse kad budu u petom mjesecu kmecali na najjace.
    Koji bu to gust citat i gledat.
    Naricanje svih medija..cijele te masinerije..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.