• Mr Anderson
    5.9k
    Da, kad usporedim emocije na Euru 1996., znači prvom velikom natjecanju na koje smo se plasirali, pa onda totalnu ludnicu zbog odličnog razultata na SP-u 1998. Onda slabije godine pa "buđenje" na EP-u 2008. koje je na žalost kulminiralo jednim od najvećih (negativnih) šokova u povijesti našeg nogometa. Nakon toga više nisam imao takvih emocija.

    No opet, kad pogledaš na to onako "sa strane", zvučimo kao prosječni starci kad gunđaju kako je "u njihovo vrijeme sve bilo bolje" :sweat:
    xavier

    Hahahaha...valjda je tako, vrijeme nosi svoje, ali zato nikad neću reći da je u Dinamu prije 20-25 godina bilo bolje.
    Dobro si ovo detektirao za 2008., bio sam na toj nesretnoj utakmici protiv Turske i nakon toga su emocije bile sve slabije. Ko što rekoh, 2016 u Francusku i 2018, u Rusiju sam više išao ko turist nego navijač, a onda se gubi smisao. Bolje onda otići kad nema takvih događanja.
  • serbus
    3.7k
    HNS je dobio što je htio maknuo je "huligane" i sad imaju obiteljsku atmosferu sa defence navijačima :cool:

    Na istom putu je bio dinamo sa navijačkim bojkotom kaj je najgluplja opcija navijača bojkotirati repku ili dinamo jer to i je njihov cilj bio da se glas navijača ne čuje. A naš glas se najbolje čuje na stadionu i tu im drhte gaće.
  • The Undertaker
    4.4k
    Po meni je to sve kako treba. HNS je od utakmice reprezentacije ciljano napravio društveni ''event'' (u moje vrijeme se to zvao dernek) za široke mase i, po meni, tu mjesta za organizirane klupske navijačke skupine nema i ne treba biti.
  • Droljo
    6.1k
    80% ljudi koji prate repku su navijači svojih klubova i idu na tekme svaki vikend. Pa pola foruma je u Njemačkoj...
  • The Undertaker
    4.4k
    Pa da, privatno a ne kao organizirana navijačka grupa.
  • Captain America
    15k
    nikad gora i iritantnija ekipaEduardo

    Poprilično hrabra izjava nakon par godina komentatora Nove TV :sweat:
  • Droljo
    6.1k

    Ok. To sam napisao u kontekstu instać foto navijača kaj se tu spominju. Kao da su većina i da je hns svima sve sjebao
  • NORTE
    9.8k
    Mene muči što ću mjesec dana u HRT studiju slušati Marija Cvitanovića, Carevića, a i Jeličić je sinoć imao privatni show. Uz njih su tu kao urednici i voditelji studijskih emisija Viki Ivanović i Ivan Dorian Molnar, koji će se mijenjati na dnevnoj bazi. Stjepan Balog komentira tekme...Eduardo
    Ako gledam doma upalit ću tv tek kad utakmica počne i ugasiti/prebaciti čim završi.

    Nema zamaranja komentarima "stručnjaka".
    To je program za budale, nek se nitko ne uvrijedi.
    Onda "novinari" pišu članke o tome što je neki "stručnjak" izjavio u toj emisiji, a najveće budale to onda još i čitaju pa poslije i komentiraju. Nek se nitko ne uvrijedi na ovo napisano.

    Ako tekme komentira Balog ugasit ću zvuk tv-a ili potražiti neki drugi kanal koji radi prijenos tekme.
    I tako svako prvenstvo, kao i uvijek do sad.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Po meni je to sve kako treba. HNS je od utakmice reprezentacije ciljano napravio društveni ''event'' (u moje vrijeme se to zvao dernek) za široke maseThe Undertaker

    Tzv. klobučare:grin:
  • mlinchica
    1.3k
    Kvalitetno se opustite, krenut će euforija kad prođemo grupu. A možda i ranije jer već dugo nisam čula toliko pozitivnih komentara na samu igru, kao sada.
    Bilo je rezultata ali nekako su svi bili nezadovoljni igrom. Moglo bi se to promijeniti, čemu se i veselim.

    Ekipi na putu, sretno i budite veseli, raspjevani.

    Ekipi ovdje, suosjećam na temu Turske i godina. :lol:
    Neka nas na ovom šanku, što više i češće narednih mjesec dana.
    :victory:
  • Yovitssa
    455
    Poprilično hrabra izjava nakon par godina komentatora Nove TV :sweat:Captain America

    Apsolutno se slažem! Ja bih sport na Novoj TV zakonom zabranio! Nesposobnost, cringe, neznanje, ma užas... :vomit:
  • Mr Anderson
    5.9k
    Nek je našima sretno u grupi. Ako prođu dalje, možda me ponese, kupim kartu, klobuk na glavu i za Njemačku, hahaha.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    '96, '98 i slično, na velika natjecanja je išla puno uža skupina ljudi. Ljudi koji su bili ludi za tim, brojnost je bila manja, standard je bio puno slabiji...i onda iz takvih stvari izađe ono najbolje. '98 je iz kvarta u francusku išlo par likova i bili su face, kad su se vratili to su bile priče malte ne kao da se opet išlo u rat! Mi klinci slušali kao evenđelje.

    Tko je uopće bio u francuskoj, a da to nije bilo u sklopu povratka s maturalca? Izašli iz rata, prvi ozbiljniji kontakti sa zapadom i kapitalizmom, vremena prije masovnog korištenja interneta i globalizma općenito. Bio si zadovoljan sa malim stvarima.

    Danas je sve drugačije, sve je dostupno, nema više onog klošarenja koje ima svoje čari.

    Ja također idem za njemačku, avionom, poslije rentacar, hotel, svatko svoj krevet, doručak, večera...

    Jebiga, drugačija vremena, drugačiji ja!
  • Mali dioničar
    15.1k
    Meni možda i najjača atmosfera ikada na utakmicama reprezentacije je bila u Berlinu 2006. Baš me zanima kak će to sutra izgledatnemapredaje

    Pa prije godinu dana u Rotterdamu nije bilo ništa lošije. Na polufinalu.
  • Guinness
    2k
    Na polufinalu.Mali dioničar

    A i na finalu je bilo odlično, baš je bio kaos.
    Ja samo žalim da tada nismo bar gol zabili u tom momentumu koji se stvorio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.