• Majki2111
    2.7k
    Ja ću probat kad dođe prilika.
  • nemapredaje
    2.1k


    Nemoj. Bolje se drži čaja i mlijeka.
  • Neki tip
    19.6k


    Nažalost (ili nasreću) nisam. Ovo moje iskustvo je iz Berlina 1999. :)
  • Petar86
    613
    Po mom ukusu najbolja piva Augustiner, piva koja me najvise poz. iznenadila toceni Budwar u Pragu, a najvise neg. iznenadila Guiness u Londonu (meni osobno je ono uzas)

    A za Holsten sigurno ce ekipa ishlapiti 1 pivu al pitanje je kako ce im ici 3. ili 4., nebi reka bas najbolje
  • Majki2111
    2.7k
    Unazad nekoliko tjedana sam ja štrukani pelin zavolio. Dobra kombinacija. Preporuka isto. Spoj gorko kiselog. :up:
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Kad pijes losu pivu drmnes nesto jako, poslije toga ide ko voda svaka. Pitanje je samo jel koliko te smeta mamurluk.
  • nemapredaje
    2.1k


    Ma piva uvijek ide ko voda, glavno da je hladna.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja volim Velebitsko kad sam u HR a preporucio bi ak niste da probate Tyskie
  • Draž
    1.2k
    Jedino pivo koje nikad nakon 18. godine više nisam probao ni popio je Löwenbräu. Em samo po sebi loše pivo, em smo ga pili toplog..Neki tip

    Pio sam točeni Löwenbräu u jednom biergartenu u Njemačkoj. Potpuno normalno i ukusno pivo.
  • Bernard
    389
    Kaj nije Lowenbrau jedan od sponzora Oktoberfesta?
    znam da je tam fino pivo,ovdje šalju šrot.
  • Neki tip
    19.6k


    17godišnjak koji pije toplo pivo u busu vozeći se po Berlinu nije baš neka mjerna jedinica, složim se s tim bez problema. :)
  • Mr Anderson
    5.7k
    Kaj nije Lowenbrau jedan od sponzora Oktoberfesta?
    znam da je tam fino pivo,ovdje šalju šrot.
    Bernard

    Pio sam ga jedne godine na Oktoberfestu i bilo je baš dobro, nema veze s ovim kaj se kod nas prodaje.
  • Draž
    1.2k
    Je. Bio sam četiri ili pet puta na Oktoberfestu, ali nisam nikad bio u njihovom šatoru koliko se sjećam. Pio sam ga u jednom biergartenu uz fino pečeno meso i bilo mi je skroz ok pivo.
  • NitkoBitan
    13.1k
    A mislim... o ukusima se ne raspravlja. Ja sam cuo pohvale na racun Karlovackog od limuna pa mi nije nimalo dobro sjelo, jedna od gorih piva za mene.

    Velebitsko i Vukovarsko su mi oke :up:
  • Efes Pilsen
    7.1k
    To vam je decki svuda isto. Korporacije kupe licencu i onda samo stancaju po receptu ili bez njega. Pivo postane popularno lokalno i tamo se recept i sastojci ne diraju, a sve izvan toga..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.