• Guinness
    2.2k
    jednugaFacke

    Jednega se kaže u Prigorju, konkretno u Adamovcu. Bar tako govori cca 10ak ljudi od tamo sa kojima sam radio na bivšem poslu.
  • badjibadara
    3.2k
    Darovita je mladost nogometaša Splita, sudionika Treće HNL-jug i šteta što nema vremena čekati da sazriju, jer teško će ih biti ostaviti na okupu. Da je tome tako, dokazuje vijest kako je daroviti 17-godišnji Borna Orlić, stoper "crvenih" što ih je donedavno trenirao Roko Kurtović, dobio poziv iz Italije koji treba realizirati.

    Pozvala ga je Venezia, talijanski B ligaš da im se pridruži u "primaveri", u mladoj momčadi do 19 godina. I to odmah, na zimskim pripremama. Pakiraj se i dolazi! Dovoljno su ga skautirali i zovu ga da im se priključi.

    Pedantni statističari su izračunali kako je Orlić ujesen odigrao 13 utakmica, odnosno 1170 minuta. Dobar učinak među seniorima za 17-godišnjaka. Orlić je rano poletio, visok je 189 centimetara, a kroz nogometni životopis treba istaknuti kako je prošao školu Hajduka, deset godina je trenirao i igrao u Poljudu u mladim uzrastima. Onda je bio i u Istri 1961, e da bi se vratio u Split, ovaj put među "crvene". Oprobao se tako u seniorima, očvrsnuo u duelima kontra snažnih četvrtoligaša (to je treća hnl jug) i sad ga je pozvala Venezia, primavera, serie B.

    Tata Alen Orlić radio je kao sportski novinar te je koautor filma ‘Hajdukov ratni trofej‘ koji govori o povijesnoj utakmici finala Kupa bivše države iz 1991. godine u kojoj je Hajduk pobijedio Crvenu zvezdu sa 1:0.

    E, pa, sretno Borna, pratit ćemo te!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobro jutro svima,

    GORICA MORA PASTI !
  • nemapredaje
    3.4k


    Već sam se scimao na izraz, al onda sam skužio da fali riječ "noćas".

    Fala Bogu.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Jeli netko probao pivu Holsten? Vidio sam da se prodaje paket od 12 limenki za 8 eura pa sam mislio uzeti par paketa za ekipu poslije nogometa. Molim iskrene recenzije ak je netko probao.:cool:
  • masacusec
    3.6k
    Iskreno, jeftino sranje...kolko para tolko muzike....možda sam izbirljiv, ali bar piva mora valjati!
  • Mr Anderson
    8.4k
    možda sam izbirljiv, ali bar piva mora valjati!masacusec

    Apsolutno, ak nema dobre pive tam gdje jesam onda pijem nešto drugo.
  • wolfgang14
    1.6k
    Jeli netko probao pivu Holsten? Vidio sam da se prodaje paket od 12 limenki za 8 euraMr Anderson

    Meni je holsten super. A ova cijena je odlična, ja inače limenku u svom lokalnom dućanu platim oko 1.20 eura. Tako da definitivno ti se isplati uzet ako mene pitaš
  • javolimtebejako
    1.5k
    slazem se s kolegom iznad, uzmi ti radije sta znas da valja :grin:
  • Mrvica
    4k
    Ako ekipu nije briga kakvo je pivo tj. ako nisu izbirljivi bit će dobro. :smile:
  • Mr Anderson
    8.4k
    Meni je holsten super. A ova cijena je odlična, ja inače limenku u svom lokalnom dućanu platim oko 1.20 eura. Tako da definitivno ti se isplati uzet ako mene pitašwolfgang14

    Obzirom da ovi moji poslije utakmice popiju koju god pivu im daš, mislim da bi mogao za probu uzeti, a usput budem vidio jel mi je dobra i za doma uzeti.
  • Neron53
    645
    Nije zlato sve sto sja.
    Ima razvikanih i preskupih piva koje kurca ne valjaju a ima totalnih jeftilen koje su prolazne.
    Ako si zedan a pivkani su hladni...svaka dobro dodje
    Kak bi mi rekli : rđavom kurcu.......
  • Bosna86
    11.7k
    Postoje samo dvije vrste pive, topla i hladna…

    Sto se Njemacke tiče, Augustiner helles pa se ostale redaju dalje
  • Mr Anderson
    8.4k
    Augustiner helles pa se ostale redaju daljeBosna86

    Vrhunska piva, Paulaner odmah do nje. Kak sam nekad dosta vremena provodio u Münchenu, navukli su me na Augustiner.
  • Deleted User
    3
    nije loše nego je jako loše. kao što je ekipa rekla, sve ovisi o prilici. ja nakon košnje od 4- 5 sati bi popio bilo koju pivu kao najbolju ali ako govorimo o dobrom pivu holsten je koma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.