• Mr Anderson
    8.4k

    Sjećam se kad smo se '98 družili sa Celticovim navijačima prije i poslije utakmice i kak su hvalili Ožujsku da je super piva. Mi ih slušamo i mislimo si wtf, barem oni bi trebali znat kaj je dobra piva.Tad je Žuja bila puno gora nego je danas, a ni danas nije bogzna što.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sto se Njemacke tiče, Augustiner helles pa se ostale redaju daljeBosna86

    potpis, zna zemljak ;)
  • Efes Pilsen
    8.4k
    ja opcenito od stranaca cujem da im je Karlovacko bilo top :lol: Mislim o cemu pricamo, ja odem u Spanjolsku pa mi San Miguel valja :rofl: To je vise do stanja svijesti tj. ono opusteno, turisticki, ne jebe te ni cijena ni posao..
  • Mr Anderson
    8.4k

    Ja inače volim isprobavati pive i kad god dođem u neku zemlju, tražim neko njihovo domaće pivo, čisto iz znatiželje, a i kaj veliš, opušteniji si. Za doma si uglavnom kupujem Budweiser i Heineken, a baš često se dogodi da kad mi dođu neki gosti, pitaju jel imam Karlovačko ili Ožujsko. Valjda navika.
  • Kaiser
    64
    jedna od najvećih istina napisanih u modrom šanku ikad :up:
  • Neki tip
    21.3k
    Jedino pivo koje nikad nakon 18. godine više nisam probao ni popio je Löwenbräu. Em samo po sebi loše pivo, em smo ga pili toplog..

    Pogled na tu limenku mi diže želudac. :lol:

    Holsten mi okusom probudio sjećanja na Löwenbräu, ko Madeleine kolačić, samo ne po dobrom.

    Međutim, da mi netko ponudi hladnog nakon sat i pol trčanja za loptom.. bez greške bih zahvalio i popio.

    I time se vraćamo na Bosnin poučak. Hladno ili toplo je zapravo jedino što se zaista računa.

    (iako jako cijenim dobro pivo)
  • Majki2111
    3.2k
    Ma precijenjeno. Može se i toplo pit.... I kad ishlapi.
  • Neki tip
    21.3k
    Ma precijenjeno. Može se i toplo pit.... I kad ishlapi.Majki2111

    Veliš ti koji ga ne piješ nikako. :chin: :eyes:
  • Mr Anderson
    8.4k
    edino pivo koje nikad nakon 18. godine više nisam probao ni popio je Löwenbräu. Em samo po sebi loše pivo, em smo ga pili toplog..Neki tip

    Hmmm...toplog Löwenbraua sam se napio u Beču prije tekme s Turskom 2008. Jako ružno iskustvo. Da nisi i ti bio tamo?
  • Jaro
    7.5k
    Ma precijenjeno. Može se i toplo pit.... I kad ishlapi.Majki2111

    Ako patis od zatvora da...
    Mislim, moze se i voda iz lokve na cesti pit...
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ako patis od zatvora da...Jaro

    Ili problema s bubrezima.
  • Majki2111
    3.2k
    Popio sam pivo. Par puta.

    Kakvog je okusa bezalkoholna? Jel blaže to išta?
  • Mihaljević
    10k
    Kolko te ja volim brate :heart:
  • Mrvica
    4k
    Rađe si daj novce za sok nego za bezalkoholno pivo, barem znaš šta si platio. :rofl:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kakvog je okusa bezalkoholna? Jel blaže to išta?Majki2111

    Dinamo - Fenerbahce prvi i zadnji put da sam pio bezalkoholnu. Kazem frendu odi mi po pivu (nisam znao da nema alkoholnih) i uzmem gutljaj i bilo dovoljno da vise nikad taj srot ne stavim u usta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.