• nemapredaje
    2k
    Kaže stara narodna:

    “Brat ga sestri najbolje smjesti”
  • masacusec
    3.1k
    “Brat ga sestri najbolje smjesti”nemapredaje

    "Ili ćemo fifty-fifty ili ćemo bratski".
  • Probirštift
    286
    Crno Osječko radler i žuja je jedino kaj pijem
    Nakon žuje imam osjećaj kao da pola kruha pojeo
  • Bruh
    901
    guglaj fraera koji vodi tu pivovaru brzo buš promjenil mišljenje kad vidiš kaj lik govori
  • Probirštift
    286
    Na kojeg misliš, nemrem nikaj naći jedino da je vlasnik Osječkog pral pare
  • Sajla
    3.5k

    Ivan Komak:
    "Želim da imamo još dva velika hrvatska brenda uz Vegetu. Hoću da bude Crni Radler broj jedan u svijetu i da ja budem broj jedan u svijetu u nogometu. Prije 16 godina sam bio smetlar, pomoćni radnik i palo mi je na pamet da ću biti prvak svijeta. Danas godišnje ulažem u klub oko 600 tisuća eura.

    75 posto igrača po selima se ne otkrije. Njih treba otkriti i onda tu nisu novci nego znanje. Ja ću trošiti pet puta manje nego NK Osijek i biti ispred njih. Ja ću za dvije godine postavljati gradonačelnika, a za četiri vladu. Jer kad postignete rezultat u privredi i nogometu, onda znači da nešto znate", rekao je Komak.

    Ovaj poduzetnik je poznat po tome što je od pozicije vozača dogurao do pozicije direktora Osječke pivovare. Svojevremeno je cijela njegova obitelj bila optužena za financijske malverzacije, no oslobođena je optužbi nakon suđenja. Osječka pivovara je sponzor kluba iz Jurjevca, koji se tri godine zaredom penjao u višu ligu.
  • Jaro
    5.6k
    dogodine konkurent za naslov prvaka? - i novi gradski derbi...
  • DrawTube
    3k
    Rekao je da u slučaju promocije u HNL seli klub u Zagreb

    Dakle još jedan klub s 34 navijača koji će skupiti 15 bodova do kraja sezone u HNL...
  • Bruh
    901
    nego hahahaha a sudec po izjavama o mamiću bome će bit derbi

    "Nogomet je biznis, ako želite uspjeti, morate razmišljati kao biznismen, Zdravko Mamić je bio jedan od rijetkih koji je tako razmišljao pa je uspio podići hrvatski nogomet i Dinamo na drugu razinu. Možete o njemu pričati što hoćete zbog svega što mu se dogodilo, ali imao sam i ja problema s pravosuđem pa sam se na koncu izvukao iz svega. Smatram da Mamić ništa nije kriv, osuđen je politički."
  • PlaviDuh
    39
    Nevjerojatno da nakon Militaoa, Curtoisa i Alabe puknu prednji krizni ligamenti i Rudigeru....
  • Salva
    2.3k
    4 potrgana prednja krizna u istoj ekipi NISU slučajnost. Ne znam kako se to može dogoditi na tako vrhunskoj razini sporta.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Dobro jutro svima,
    GORICA MORA PASTI !
  • Droljo
    5k
    Sanjao sam noćas da smo spljugali 0:2 i da je jakir ostao trener.
    Dugo nisam bio tako sretan kad sam se probudio i skužio da je to bio ipak samo san...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    kaj je najgore vjerovatno ce i ostat trener bez obzira kako ce ta utakmica zavrsit
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Uz natpis
    GORICA MORA PASTI !Gražvydas Mikulėnas
    pokazao bi ovu sliku i ako im to ne izaziva radost veselje, želju, motivaciju za pobjedom ... onda jednostavno nisu igrači za dinamo!

    Kaneko bi podivljao sto posto i zaurlao nešto na japanskom kao Viduka protiv Partizana :cool: 453579.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.