• KlasicZg
    521
    Šprajc o navijačima u Grčkoj... "navijači mole vladu da im više ne pomaže, jer ako Plenkovic jos jednom dode u Grcku, navijaci bi tamo mogli docekati i da hajduk postane prvak, a znamo kada ce to biti"
  • kajsitilud
    251
    kakav komad budale. Guzice bi dao za 3 lajka.
  • Mihaljević
    8.6k
    U pozadini vidljivi ženski nokti... Imam puno ženas , al' ne ko @Gražvydas Mikulėnas ...
  • KlasicZg
    521
    Dobro jutro svima osim tovarima
  • Mrvica
    3.6k
    Dobro jutro plava nacijo!
    Nervoza od ranog jutra zbog derbija i nestrpljivost do početka tekme. KK Dinamo i Futsal Dinamo odradili posao, još je ostalo da dečki protiv tovara riješe stvar! Sretan put svima koji idu danas u Split na tekmu! :strong:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobro jutro svima!

    Novi mjesec, nove borbe, zelim svima ugodan i uspjesan radni tjedan
  • Mali Zeus
    10.4k
    Šprajc o navijačima u Grčkoj... "navijači mole vladu da im više ne pomaže, jer ako Plenkovic jos jednom dode u Grcku, navijaci bi tamo mogli docekati i da hajduk postane prvak, a znamo kada ce to biti"KlasicZg

    Neduhoviti smrad koji je montirao snimke iz Vukovara i pričao tj. lagao kak je bio u rovu kod Slavonskog Broda.
  • Nolifer
    7k
    I onda ZG radio Sljeme pusti šuti moj dječače plavi :vomit: :rage:
  • Bruh
    901
    ma oni vole trollat tamo su ti svi dinamovci... svaku utakmicu stave story sa zapada
  • Droljo
    6.1k

    Frende, kakve su cijene na oktoberfestu? Čitam po portalima da i švabe padaju u nesvjest kak je skupo..
  • Paggini
    10.1k


    Bratko mi je lociran u Penzbergu pored Munchena i ide na Oktoberfest svake godine - kaže da su ove godine kriminalni, piva pola litre je cca 15 eurića, tako da te runda izađe ladnih 90 eura ako vas je 6 lol
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mi smo Mass ( krigla od litre ) plaćali 14,50 EUR. Meni je to ok cijena ako uzmeš u obzir da di god odeš popiti u "klub" pivu, dobit ćeš malu pivu 0,25 za 4-5 EUR. Ako prekalkuliraš to na mass od litre cijena je ok. Ono što je skupo je klopa, ali klopa je stvarno dobra ako se uzme u obzir da se radi za velike mase, kvaliteta je dobra a platit ćeš tipa 23 EUR porciju svinjskog pečenja

    Ukratko, tko ide, ide na 2,3 dana i tada ne gledaš hoćeš potrošiti koji euro više ili manje, jednom se živi, ko mu jebe mater...
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Bio sam prije par godina dok je jos litra bila 10 eura :lol:
    Iskreno, nisam odusevljen, skupo je sve, a u biti si sjeo na skupu pivu u satoru koju ne mozes dobit ako ne sjedis. Ako ne dodes rano osuden si na cekanje ispred satora, ako dodes rano napit ces se brzo i potrosit na hranu jos toliko.
    Iskreno, sa svabskim zakonima o picu na javnom mjestu radije bi da smo isli u obilazak pa krmnuli kakvu kvalitetniju pivu usput (u bircu ili iz marketa) nego sto smo skucali finu lovu u satoru Augustinera i Lowenbraua.
    Da ne spominjem okolna brdasca zrigana, zapisana i zasrana.
  • Paggini
    10.1k
    Da, bio sam jednom, meni je to bilo kao ultraskupi Đakovački Vezovi na steroidima, uz prebolesno zgodne butre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.