• Muka
    346
    Kako je moguće uopće da nema nikakvog pritiska ni od koga da se samo propitkuva zašto od AEK-ovih navijača nitko nije uhapšen, a evidetno je kako su svog čovjeka u kukavičluku odveli u smrt! I što sada oni rade, pokušavaju sanirati štetu tako što hoće da prikaše našima što više i da ih drže što duže moguće da malo ispeglaju sliku o sebi. Ogavno. Naša stoka od vlade, pravosuđa i medija uopće ne radi nikakav pritisak. Ovo je najobičnijq hajka na naše i hoće da im posluže ko žrtveni janjci, ne pojednici već svi skupa. Jedini njihov je grijeh je navijačka tučnjava, nek ima daju kaznu za to i zdravo.
  • Droljo
    6.2k
    Prosvjedi!luka modic

    Moš mislit. Ljudi su kruha gladni, djeca nam u dronjcima idu u trošne škole pa se ne izlazi na ulice..
    Nikad pa ni tad
  • luka modic
    622
    na te prosvjede se ne izlazi jer grupa se ne bavi politikom i nebi se trebala bavit,ali ova situacija direktno utječe na grupu i njene članove tako da u ovom slučaju ne vidim razlog zašto nebi moglo,organizirali su se prosvjedi pred ministarstvom sporta zbog Mamica,zasto sad nebi mogli pred grčkom ambasadom ili našom vladom...
  • Droljo
    6.2k
    Ma ok. Ja velim općenito nevezano za bbb
  • serbus
    3.7k
    Sad je pitanje treba li se baviti politikom ili pustiti politiku da se bavi nama? Ja sam uvijek protiv bojkota, protiv toga da se ne osnuje recimo to kao neko navijačko političko krilo u HR pa vjerojatno bi se izborili za nešto bolje uvjete odlazaka na stadione. Čak se i jedna IRA odlučila boriti iznutra kontra sistema.

    Slijedimo ta neka ultras pravila ali zašto nebi postavili nova. Pa barem ovo što nas je ostalo u HR im može zasoliti tamo gdje najmanje očekuju. A imati glas na ulici a i glas na javnoj sceni nije mala stvar. Bitno je da se čuje naš glas na što više mjesta a mi sami sebe prepuštamo njonjama.

    Hvala Bogu od sjevera do juga, istoka do zapada imamo pametnih dečki koji da želimo bi u idućoj godini čuda mogli napraviti .. baze navijačke su ovako I onako po svakom gradu.... ali kažem dok se sami ne pobrinemo za sebe oni sigurno neće.

    Navijača sto puta se reklo ima svih sprema i obrazovanja zašto ne bi ušli i mi napadački u njihov teritorij kako i oni u naš več desetljećima ulaze i kroje nam pravila. Ustvari mislimo da se razlikujemo puno od prosječnog Hrvata i mi na svaki kurac šutimo.

    Ps: da zbrojimo samo članove klubova hnl-a i da izađu naš kandidat je u top 3 za presidente zemlje uz malo karizme odabranog i euforije imamo šefa države koji može lupati pomilovanje recimo... ali da lakše je dizati krpe hdz pederi...
  • Droljo
    6.2k
    Nikako u politiku. Tu nema časti. A to bi trebalo biti bitno u navijačkom svijetu...
  • serbus
    3.7k


    Evo karikiram ali recimo jedan Deda misliš da bi izgubio čast zastupajući navijački svijet u saboru ili kao šef države? Čast, riječ daje čovjek u bilo kojem zanimanju nije politika kriva što je tamo za sada jako malo časnih ljudi...
  • Droljo
    6.2k
    nije politika kriva što je tamo za sada jako malo časnih ljudi...serbus

    Uvijek je tako bilo i tko nije kurva prije ulaska u to smeće brzo to postane... Politika je kurva!
  • serbus
    3.7k
    Evo upravo poslušao na jutarnjem snimku Buntića 2 min max od 10 pa koje smeće moraš biti da ženu tako napadneš. Gdje ti je obraz ... Baš jebena seljačina. Dijete u kući stvarno dno dna od čovjeka...
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Fabijan Buntić golman Vizele ili?
    Edit : Nije on skonto sam.
  • Krizy
    38.4k
    Dobro jutro svima, osim mamićevcima
  • Droljo
    6.2k
    Lijepo prijepodne
    Kolega mikulenas jel se ti misliš javit više?
  • Antisha
    655
    Nije Zona ista bez njega
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    みなさん、おはようございます
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.