• BluePhone67
    3.5k
    razocaran sam, muski kada udaraju onda je to po golom licu. Bas bez veze, a mogli su to dici na visi nivo barem za muski dio publike
  • Eduardo
    18.1k
    @BluePhone67 uvijek imaš konkretne ideje kako stvari podići na viši nivo :sweat:
  • FLYZG
    27
    NK Dinamo Zagreb
  • FLYZG
    27
    Možda sam jedini ovdje koji smatra da je Dinamo od 9.06.1945,a ne 26.4.1911...
  • BluePhone67
    3.5k
    Možda sam jedini ovdje koji smatra da je Dinamo od 9.06.1945,a ne 26.4.1911...FLYZG

    Pozdrav i dobrodosao na zonu dinamo..

    Nisi jedini to se vidjelo iscitat u prijasnjim upisima ako redovito pratis ovaj forum.
  • FLYZG
    27
    Moram priznati da nisam redovito na forumu i ovako šturo i letimično sam popratio nekoliko objava...
  • FLYZG
    27
    ...ugl.mislim da se nikako nesmije "igrati" više ni pod koju cijenu s nazivom Dinamo i dovoditi u pitanje bilo kakve nove promjene i sl.
  • 000
    942
    O kozmetičkim promjenama se da pregovarati, ali u Svetinju se ne dira. Ta su vremena daleko iza nas. Sumnjam da danas nekomu pada na pamet takvo što.

    Dobrodošao na Zonu.
  • FLYZG
    27
    Cavalera...,nedaj Bože više takvog stanja i vremena od prije 26 godina i nesretnih i nepotrebnih promjena!
  • xavier
    11.4k
    ...ugl.mislim da se nikako nesmije "igrati" više ni pod koju cijenu s nazivom Dinamo i dovoditi u pitanje bilo kakve nove promjene i sl.FLYZG

    Ma taj dio nije uopće sporan. Dinamo je Dinamo.

    Mišljenja se razilaze eventualno oko toga treba li biti NK ili GNK.
  • FLYZG
    27
    ...hvala na dobrodošlici:wink:
  • BluePhone67
    3.5k
    Cak kada bi postavili referendumsko pitanje dali je Dinamo nastao od 45 ili 1911 ? Za 45 god bi bilo vise od 95%, a kada bi postavili izravno samo pitanje dali je Dinamo sljednik Gradjanskog ili nema nikakve veze, tada bi taj postotak rastao u korist Gradjanskog . Koliki bi postotak bio, nebi znao reci, jer je to indvidualno pitanje kako tko vidi percepciju i kod zdravih ociju.
  • FLYZG
    27
    GNK je ionako u "službi" prefiksa i ništa više za mene,nekome možda znači direktnu poveznicu s Građanskim kao nogometnim klubom,ali tumačenje opet može biti različito slično kao prefiks Hrvatski...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.