• Majki2111
    2.6k
    Ne. Petko je rekao da nisu umorni. Jedva čekaju češće utakmice. Nakon Lokse je to rekao mislim.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Predobra da se ne bi našla na Zoni:

    GGadXkHWgAAys0X?format=jpg&name=large
  • Blueshadow86
    867
    Ne znam za vas, ali nakon dugo vremena nisam osjećao strah, paniku i stres oko naše zadnje linije, pogotovo što se stopera tiče. To mi se baš dugo nije dogodilo.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Arberu treba procuriti. treba mu samopuzdanja da ne ramišlja svaki put kad treba driblat. dal će uspjet i da razmišlja kad mu lopta dolazi, dal će pogriješiti. ovo je njemu veliki korak.. šljucu ima a nismo ju vijeli niti jednom još.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jebiga, tako je kad dovedes igraca kojem je najveca utakmica u karijeri protiv tebe, a Moharrami ga ustopa.. Dal moze vise od ovoga ostaje za vidjet, meni pari HNL rjesenje s klupe iako i u HNLu mora dic nivo igre.
  • Zagi
    4.9k
    trokut Max, Mišić, Nevistić odličan kod njihovog pritiska jer su sva trojica odlična tehnički. Da toga nije bilo imali bi turbo folk ran en gan napucaj gore nogomet.Gražvydas Mikulėnas
    Sve stoji.

    Nejasno je samo zašto tako ne igramo kada se sve ovo vidjelo već u prvih 45. min prve pripremne utakmice protiv Sparte. Česi nas probali stisnuti , a ova trojica su to tak šmekerski izigravali da su ovi nakon 15ak minuta odustali.
    I nakon toga, ništ. Max na klupu jer ima nekih problema sa visokim loptama. Pa ima i kaj sad, opet ti donoso puno više nego odnosi.

    E moj Igore.... Naši treneri kao da imaju selektivnu amneziju nekad.
  • hardek
    1.4k
    Isto tako konstantno forisiranje ako ne ide može bit kontraproduktivno. Ostavit ga na klupi jednu tekmu I ubaciti zadnjih 20tak minuta kad su obrane umorne
  • Nogo
    1.3k
    Ajmo topic za Varaždiiiin :strong:
  • wolfgang14
    1.1k
    @Krizy šefe jel može dinamo - varaždin tema kad stigneš hehe
  • Ali
    1.9k
    Samo da jos za kraj prokomentiram i vjecnu temu tretmana u medijima naseg kluba.
    Nakon sad vec kojeg po redu nastupa u tzv. europskom proljeću Dinama, svi mainstream mediji krpz naslove provlace otprilike vrlo slicnu retoriku : "RIJEČ STRUČNJAKA
    Svi smo iznenađeni. Ne toliko što je Dinamo dobio nego kako je Betis igrao, očekivao sam izvanzemaljce"... ovo je samo jedan naslov ali svo ostali su u istom tonu.

    Pa se ja samo pitam kako bi naslovnice izgledale da se neki drugi klub u RH ubacio u neku skupinu EU natjecanja? A kamoli pobijedio u gostima sestoplasiranu ekipu LaLige i sigurno jedno od najvecih imena u zimskom zdrijebu kojeg smo mogli dobiti. A tek da Livaja npr. dijeli prvo mjesto njaboljih strijelaca ECL ? Pa mislim da bi iz oastete iskakali i otvarali dnevnik sa exluzivnim izhavama iris i inih strucnjaka...
  • Kepec
    4.4k
    Pa se ja samo pitam kako bi naslovnice izgledale da se neki drugi klub u RH ubacio u neku skupinu EU natjecanja?Ali

    To je samo dokaz koliko je Dinamo veliki klub i europske pobjede i uspjesi poput pobjede nad jednim Betisom sa par igrača manjka su postali "normala" i Dinamu će se za velike pobjede gledati one protiv Liverpoola, Bayerna, Atletico Madrida itd., dok je malim klubovima u ostatku Hrvatske veliki uspjeh pobjediti 8. Kazahstansku momčad. Aha da, neki ni to ne mogu.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Pa se ja samo pitam kako bi naslovnice izgledale da se neki drugi klub u RH ubacio u neku skupinu EU natjecanja? A kamoli pobijedio u gostima sestoplasiranu ekipu LaLige i sigurno jedno od najvecih imena u zimskom zdrijebu kojeg smo mogli dobiti. A tek da Livaja npr. dijeli prvo mjesto njaboljih strijelaca ECL ? Pa mislim da bi iz oastete iskakali i otvarali dnevnik sa exluzivnim izhavama iris i inih strucnjaka...Ali

    Naravno da bi kad bi za njih to bio rezultat stoljeća i statistika koju mogu samo sanjati. Za nas je cijelo ovo natjecanje malo ispod časti, a ovakva igra s Betisom iznenađujuća samo u usporedbi s onim kako izgledamo u HNL-u. Realno, prošlogodišnji Dinamo, a da ne pričam o onom prije 3 godine, bi ovaj Betis rastavio na proste faktore.

    To je tako. Mi smo zadnjih godina rušili i puno veće od Betisa, oni desetljećima nisu došli do faze natjecanja u kojoj mogu igrati s Betisom pa naravno da bi ogromna stvar bila da su napravili ovo kaj mi radimo i da bi se puno više o tome pisalo. U nekim stvarima je ok da se uspoređujemo, ali u nekima zaista nema potrebe.
  • Krizy
    35.5k
    Da zaključimo prvu utakmicu s videom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.