• Maksim Maksimirski
    4.7k
    U ovakvim utakmicama se vidi ko može igrati na najvišoj razini. Osim Theophilea, Petkovića i Mišića za koje znamo da to mogu po meni je i Baturina bio odličan, mogao je zadržati loptu, proći igrača i vidi se potencijal.

    Kaneko i Hoxha su jako opasni u HNL-u kada ne moraju non stop sprintati gore dolje i svih 90 minuta aktivno igrati obranu. Danas su ginuli u obrani i nije im ostajalo snage za napadačke akcije. Umore se u obrani i onda kad prime loptu u napadu dahću ko psi, mozak im prima manje kisika, donose se lošije odluke, noge ne slušaju itd. Kada bi Betis igrao bunker onda bi naša krila imala snage i prolazili bi 1 na 1 a pogotovo Kaneko koji može proći bilo kojeg obrambenog igrača na svijetu sa svojom startnom brzinom. Međutim danas smo vidjeli zašto ne igra u Arsenalu iako se u jednom trenutku stvarno činilo da je igrač za najjače klubove. Ne znači to da su Kaneko i Hoxha odigrali loše utakmice i da su loši igrači ali tek na ovakvoj razini se vidi ko može jednako dobro igrati u oba smjera.
  • Mr Anderson
    5.8k

    Dajte nam taj Fenerbahce.
  • Kepec
    5.1k
    Kaj bi tek Lokomotiva radila Betisu...
  • kavur86
    88
    laku noć. tannqxfd.jpg
  • plavac173
    2.6k
    Da izdvojim ovu izjavu Jakirovica...

    "Drago mi je da su momci reagirali, da su pokazali inat, da još nisu za otpisati. Puno radimo, drago mi je najviše radi njih, znam da im je stalo, nadam se da će ovo biti veliki vjetar u leđa.

    Uvijek vjerujem u ono što radimo, da možemo napraviti nešto, da nismo zaboravili igrati nogomet. Puno je nekih udara sa svih strana, treba se s time nositi. Ja nemam problema s time, prvi ja nisam zadovoljan onime što prikazujemo, ali nadam se da je ovo prekretnica."
  • 1986-Pl
    171
    Polako o osminama, sve je u nasim rukama ali smo jos jako jako daleko od prolaska
  • Captain America
    14.9k
    nadam se da je ovo prekretnicaplavac173

    Koji je ovo put ove sezone? Bio je Osijek prekretnica pa Lokomotiva pa opet Osijek pa Gorica...
  • plavac173
    2.6k
    Slazem se ali ovo je ogromna pobjeda zbog samopouzdanja ekipi, ej dobio si Real Betis u sred Spanjolske, Seville.
    Igraci su sami sebi pokazali da mogu, da su vrijedni i da su najbolji. Jedini sta fali je samopouzdanje, a svi znamo da su najkvalitetniji, a isto to samopouzdanje smo veceras i dobili!
  • Nolifer
    7k
    Poruka za klaunove..

    Screenshot-20240216-002356-Instagram.jpg
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ala gušta pali svi tiketi na kladi iza Sv. Roka
  • Nolifer
    7k
    Najdraži potpis na dresu

    Screenshot-20240216-002813-Instagram.jpg

    Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Brunu Petkovića :sparkle:

    + ostali :clap: :strong: :victory:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Uf koliko sam ljudi vidio i čuo prošlih dana koji su bili uvjereni u pobjedu Betisa. Nisu mogli vjerovati da su kladionice dale čak 1,70 na Betis. Ja mislim da su mnogi stavili po 100-200 eura na ''sigurnu pobjedu Betisa'' i mislim da su mnogi večeras diljem zemlje ispali klaunovi, nije Jarni jedini.

    Ova pobjeda je važna i velika čak i ako ispadnemo. Kaneko je izjavio da je došao u klub jer je vidio da je Dinamo prošle godine dobio Chelsea. Sada igrači mogu vidjeti pobjedu u Španjolskoj protiv Betisa koji nije velikan ali je sigurno top 7-8 klub u Španjolskoj. Ovo je važno za imidž kluba da se pokaže kako Dinamo nije propao i kako se još uvijek može potući sa ozbiljnim ekipama.
  • Svi na Sjever
    2k
    Sevillski flamenco nek nocas u pozadini svira, dok u daljini grmljavina se sprema...
  • blue heart 72
    1.5k
    Ne znam kaj ste sve pisali o tekmi, ali po meni dobra tekma. KTC je odigrao BRUTALNU, ali stvarno BRUTALNU tekmu. Mi koji smo bili na tekmi još slavimo u bircu i moglo bi to potrajati dok nas ne izbace zbog fajrunta
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Prvo svaka cast svima koji su potegli dolje, par puta se bas fino culo Dinamo, Dinamo. Bas mi je zao zbog zabrane jer ovoj kazalisnoj publici treba pokazat sta znaci navijanje.
    Jakire, zbog Bernauera si
    20240214-215107.jpg

    Hoxha je sad vidio sta znaci igrat u Dinamu, koja razina se ocekuje. Nije mu prosao valjda nijedan dribling, a nije da nije probao.. KTC je stvarno doktor i tezak zajeb je bio ne produzit ga. Hoce li konacno zavrijedit oprost za Shakhtar?
    Hvala igracima na inatu, volji, na fenomenalnoj veceri. Dugo se nisam ovako dugo smijao kao u laganoj setnji sa stadiona. Bruno KAPETANE :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.