• Kujtim Shalla
    2.1k
    E moj Jadni, ni betis te nije ispostovao :rofl:
    Čestitke svima, dugo se ovako nisam radovao. Večeras ga petko zabi, Robert Jarni za tuki me zgrabi
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobiva se za prolaz 600k eura, i ne ubraja se u klupski koef ovaj dvomec.
  • San Lorenzo
    11.7k
    svake sezone padne neki veliki favoritSixthway

    Iduće sezone i Čabijeva Lokomotiva pada! :strong:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da se dobiju ti novci svejedno. To je za sudjelovanje.
  • Krizy
    36.5k
    Pellegrini:"Još u 20:55h sam vjerovao u naslov KL, a već u 22:50h me Dinamo poslao na burzu rada"Krizy

    :eyes:
  • Nogo
    1.3k
    First qualifying round elimination: €150,000
    Second qualifying round elimination: €350,000
    Third qualifying round elimination: €550,000
    Play-off round elimination: €750,000
    Qualified to Group Stage: €2,940,000
    Match won in Group Stage: €500,000
    Match drawn in Group Stage: €166,000
    1st in Group Stage: €650,000
    2nd in Group Stage: €325,000
    Knockout round play-offs: €300,000
    Round of 16: €600,000
    Quarter-final: €1,000,000
    Semi-final: €2,000,000
    Runner-up: €3,000,000
    Champion: €5,000,000
  • plavac173
    2.6k
    Jakir vs Pellegrini :sweat:Ivdzo11

    Jakir :joke:
  • Kepec
    4.8k
    Kaj ak izvučemo tamo x ili iznenadimo i Španjolce i sebe i vratimo se s pobjedom na Maksimir i za tjedan dana se veselimo prolasku.Kepec

    Kaj ak pobjedimo?
  • Ali
    1.9k
    Zna netko koliko dugo nema Isca u sastavu Betisa?
  • Boycie
    468
    6-8 tjedana pisu spanjolci..
  • luka modic
    609
    Tesko da cemo ako prođemo dalje u osmini finala dobit tezeg protivnika od Betisa,jedino eto što je ovom Betisu dosta igrača ozljeđeno ili nije prijavljeno za KL ali i nama je a vjr i dosta drugih klubova...
  • plavac173
    2.6k
    Trener Modrih Sergej Jakirović nakon susreta je sažeo dojmove za mikrofon Arenasporta.

    - Odigrali smo taktički odličnu utakmicu. Čestitam svojim nogometašima, odigrali su jako dobro i disciplinirano. Nije bilo nimalo lagano kao što možda izgleda, Betis je dobra ekipa i ovoje samo prvo poluvrijeme. možemo imati posjed i kombinirati, a u nekim situacijama biti još opasniji, pogotovo u prvom poluvremenu. Volio bi samo da više šutiramo prema golu, imali smo nekoliko situacija u kojima smo trebali šutirati, a ne ići na minijature i slično. Okrećemo se daljnjim utakmicama, slijedi nam Varaždin.

    Je li plan bio čekati kontru?

    - Naravno, najavio sam da moramo smanjiti međuprostore, to je bio ključ. Neke stvari su uspijevale, neke je Betis zaustavio svojom kvalitetom, ali nismo im dozvolili mnogo šansi iz igre.

    Je li ovo najveća pobjeda u vašoj karijeri?

    - Ja volim svaku pobjedu i svaka mi je utakmica s Dinamom izrazito važna. Navijači žele pobjede, to je sasvim normalno. Sigurno mi je ovo jedna od dražih pobjeda. Betis će morati više riskirati na Maksimiru ako želi proći, mi ćemo se pripremiti i vidjeti što možemo popraviti te pokušati proći pred našom publikom.

    Ovo je prva pobjeda za Dinamo ikada gledamo li španjolska gostovanja...

    - Nisam to ni znao, sjajno! Mi u Hrvatskoj volimo povijest, pa neka smo ušli u povijest.

    Je li ovo sve odrađeno po planu?

    "Najavio sam da moramo smanjiti međuprostore, pogotovo između obrane i veznog reda, bio je ključ da budemo što brži, okomiti prema naprijed. Dobro je to funkcioniralo. Naravno da ti Betis svojom kvalitetom ipak nešto zaustavi, ali u većini je to dobro funkcioniralo."

    Kako se pripremiti za uzvrat?

    "Mi ćemo se pripremiti, analizirati i pokušati pred svojim navijačima napraviti još bolju utakmicu. Navijači su jedini koji dosad nisu zakazali, ja sam prvi koji znam da moramo biti bolji."

    Kako je bilo igrati ovu utakmicu nakon onoga što se događalo zadnja dva dana oko Petkovića?

    "Što je bilo jučer, to je jučer, danas je novi dan. Drago mi je da su momci reagirali, da su pokazali inat, da još nisu za otpisati. Puno radimo, drago mi je najviše radi njih, znam da im je stalo, nadam se da će ovo biti veliki vjetar u leđa. Moram sad razmišljati što će biti u nedjelju, tko će imati energiju za tu utakmicu."

    Nevistić se pokazao dobrim izborom za ovu utakmicu. Isto kao i Bernauer?

    "Nismo im ništa dopustili iz igre, a ono što je prošlo, Nevistić je bio na visokoj razini. Naravno, ovo je Europa, igraš drugačije, u Hrvatskoj više moraš biti gore, napadati, onda ostavljaš i više prostora suparniku. Što se tiče Neve, sve smo iskomunicirali, on jako dobro trenira. Odlučili smo da da dobije priliku, da to budu Europa i Kup. Poštedio sam Zagorca zbog mentalnog umora, nisam se uopće bojao da bi Nevistić mogao zakazati. Bernauer? Odlučio sam se za njega, vjerujući da će pokazati da može biti u ovoj momčadi, to je i pokazao."

    Je li vjerovao u pobjedu baš u Španjolskoj nakon Lokomotive?

    "Vjerujem uvijek u pobjedu, jer smo dugo na europskoj razini. Uvijek vjerujem u ono što radimo, da možemo napraviti nešto, da nismo zaboravili igrati nogomet. Puno je nekih udara sa svih strana, treba se s time nositi. Ja nemam problema s time, prvi ja nisam zadovoljan onime što prikazujemo, ali nadam se da je ovo prekretnica."

    Ipak, ništa nije gotovo, 1-0 nije jamstvo za prolaz?

    "Možda će biti i teža utakmica u uzvratu, očekujem još čvršći i agresivniji Betis, ali pred našim navijačima ćemo pokušati izboriti prolaz."

    Odličan je bio Theophile, a Petković je opet bio strijelac?

    "Inzistirao sam jesenas da Theophilea vratimo, znao sam koliko nam znači njegovo iskustvo. Odgojio je Gvardiola i Šutala, jako je važan za ovu svlačionicu. Vidjelo se kako je nedostajao. A Bruno kao Bruno, znam kako nam je teško bilo bez njega kad je bio ozlijeđen dva mjeseca."

    Komentar HNS-ova pokretanja postupka protiv Petkovića?
    "Ne bih to komentirao, nema smisla, ići ćemo unedogled!"
  • luka modic
    609
    nadam se da cemo ih izbjec ali i oni su na slicnoj razini sa Betisom,ovi 6i u Primeri a Frankfurt na slicnoj poziciji u Bundesligi ak se ne varam
  • pencilneck
    652
    Ako prođemo u osminu finala, tamo možemo igrati samo protiv jednog od pobjednika skupina KL.

    LOSC Lille
    Maccabi Tel-Aviv FC
    FC Viktoria Plzeň
    Club Brugge
    Aston Villa FC
    ACF Fiorentina
    PAOK FC
    Fenerbahçe SK
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.