• Papastrumf
    12.5k

    Ne kazemo da nismo znali, kazemo da nije bilo isto stanje tada i zadnjih godina.
    U tadasnje vrijeme nije bilo bolesnih presica i novci se jos nisu krali ovako besramno.
    Ja sam bio na oba prosvjeda tada protiv Mamica.

    Inace, mene je najvise sram sto mi je nakon ovih slinih godina borbe s vjetrenjacama mrznja prema mamicima postala jaca od ljubavi prema dinamu. Sramim se toga, ali se ne bojim priznati, a i nije da nam nisu dali povoda za to.
    Bilo je razdoblja (ono doba najvece represije) kada sam otvoreno drukao za svaki poraz. Danas sam malo stariji i mudriji pa mi je jasno da to nista nece promijeniti, ali i danas kad vidim onu napudranu njusku, koju zumiraju 15 puta tokom utakmice mi dodje drago kad vidim da je nervozan.
  • deda
    32.8k
    Jadni smo mi svi skupa dečki moji. Jadni. Neda mi se ići secirat svaku rečenicu noćne rasprave.
  • Pop corn
    8.4k
    Baš to. Zokina nervoza, luda priopćenja na rubu tragikomedije i ostalo ipak daju zadovoljstvo zbog gorcine nakupljene svih prijasnjih godina. Možda bi neka kozmička pravda da prije bukse spusi prvenstvo od čovjeka kojeg je protjerao jer nije htio trpiti hirove donijela dovoljnu zadovoljstinu. Pa se onda krene sve ispočetka, da publiku zaludi "europski rezultat" u toj nekoj Konfederacijskoj ligi (jer toj publici ionako isto ko je u Europi protivnik, vec da se igra i pobjeđuje) i u vrlo dobrom HNL-u neka nova borba. Pa da na tome se gradi neka ok priča.
    Realno - daleko smo od toga, Dinamo je i dalje najkvalitetniji, Dinamo ce biti prvi i plodove ce ubirati ovi beskicmenjaci i uhljebi u vrhuski kluba.
  • Jurki
    11.8k

    Da zivimo u normalnoj zemlji u kojoj se koliko toliko postuje zakon u kojoj krivosuđe ipak presudi ispravno, ove rasprave cjelokupne nebi ni bilo. Ovaj topic bi bio zakljucen jucer 15 minuta nakon utakmice.
  • deda
    32.8k
    Hoćeš reći da je Hrvatska failed state?
  • Pop corn
    8.4k
    I to što vi niste znali tko je Mamić, većina nas je znala. Pa godinu prije se bilo u ligu za bedaka nakon što je ovaj kupio 70% mlade repke. Pa je potjerao Kranjčara. Svi smo mi znali tko je Mamić i ondaLudovic IX

    E baš super da si spomenuo Kranjcara. Dakle, slucaj Bjelica i igrači koje se po identicnom obrascu islo ogaditi i dovesti pred gotov čin, nije popušen. Iako su u početku svi pljivali igrače koji su bahati bogataši, neki su pričekali, saslusali sve strane, vidjeli sto se dogada. Nije se stalo na stranu Bjelice, Ademija, vec se stalo na stranu zdravog razuma. I puno toga ispravilo među javnosti sa onim priopcenjem gdje se objasnilo oko četvrtina isplata, nekomunikacije i nametanja.

    Dakle, pogreska se po meni nije ponovila! Nesto se naucilo od tada. Nesto se i promijenilo.

    I vidi se kako logika "bilo je to i tada, sve smo znali i ak se tada to tak trpilo, onda kaj serete sad" nije nikakav izbor.

    Pa zato je situacija puno bolja nego godinama prije, ali mogla je puno biti cisca da su se neke stvari isle jos vise žrtvovati. Ponavljam, drugacije bi mnogi pjevali da Vida nije zabio onaj gol.
  • Jurki
    11.8k
    Nazalost da. Toliku razinu kriminala i korupcije je nemoguce progutati. Sport je samo ogledalo drustva i drzave. Uspjesi sportasa su posebna prica. Ovdje sam mislio na rukovođenje i upravljanie istim.
  • deda
    32.8k
    Hoćeš reći i da je Dinamo failed club?
  • Jurki
    11.8k

    Da se gleda nacin upravljanja klubom gdje se isisavaju milijuni eura.. moj odgovor je da. Time hocu reci da je uprava losa, bez obzira na neke stvari koje su dobro napravljene. Nekoliko dobrih stvari ne moze prebrisati ono sto je lose.
  • deda
    32.8k
    Ako navijamo protiv Dinama ne vidim zasto navijamo za Hrvatsku
  • SAS1987
    14.8k
    U kontekstu priprema utakmica mene ne zanimaju sudski procesi a vjerujem i vecinu navijaca.Jurki

    O cemu ti pričaš? Boli igrače kurac za suđenje u Osijeku i Zagrebu.Pop corn

    Suđenje sigurno ima jako veliki utjecaj na trenera te igrače. Nije isto kada radiš u upuštenoj atmosferi a tko zna kakvo je trenutačno stanje u klubu. Zamisli da imaš neki važno ispit na faksu ili kompleksan projekt na poslu a imaš neke velike privatne probleme. Opraviš svoj posao ali ipak nisi 100% unutra.

    Ti koji bi radije da je Dinamo prvi sa Mamicem jer on je čudo i pravi, nego da smo čisti klub sa katarzom petogPop corn
    Sigurno znaš da je do demokratičnog poštenog i uspješnog Dinama put (proces) u kojem je jako, jako važno gdje počinješ. Ako će dinamo imati punu blagajnu, prvo mjesto i kvalitetne igrače je to ko da počinješ trčati maraton na 30-tom km a ne na početku ili ćak u minusu (što bi bilo u slučaju da uprava ostavi goleme dugove). Jednostavno je puno lakše. Zbog toga svi želimo da dinamo osvoji naslov prvaka pa tko god ga trenirao i zbog iste stvari navijamo da kada se neki transfer već treba dogoditi da je za što veću lovu. Jer to donosi napredak klubu.

    Mamić je govno i lopov koji je sa svojim prijateljem Bandićem jako sjebao Dinamo ali napravio je neke dobre stvari koje vrijedi zadržati i još unaprijediti, pogotovo omladinsko školu. Ja se samo nadam da ako nam uprava neće ostaviti "spaljenu zemlju", da je ne spalimo sami. Zato kada jednom pade uprava bi po meni bilo najbolje da se ostavi više manje sve zaposlenike kluba (osim neke govnare poput Antolića itd) jer oni su operativa koji ima znanje i iskustvo. A tek nakon toga profilirati ako se nekoga može promijeniti sa boljim.

    Nesto razmisljam i sve mi se cini da bi tu cak mogla igrati ulogu i kladionicaJurki
  • Jurki
    11.8k

    Ako kritiziram upravu Dinama ili drzavu, to ne znaci da mrzim Dinamo i Hrvatsku. Zapravo boli me sto vidim to sto pojedinci rade i Dinamu i drzavi a time i meni osobno. Dinamo nije mamicev klub nego je tvoj i moj, svih navijaca Dinama i normalno da ne mogu se pravit slijep na to sto se radi.
  • NORTE
    11.6k
    u ligu za bedaka nakon što je ovaj kupio 70% mlade repkeLudovic IX

    Znači Zdravko je kriv za taj loš rezultat iako je doveo najbolje igrače lige u klub?
  • Pop corn
    8.4k
    Sigurno znaš da je do demokratičnog poštenog i uspješnog Dinama put (proces) u kojem je jako, jako važno gdje počinješ. Ako će dinamo imati punu blagajnu, prvo mjesto i kvalitetne igrače je to ko da počinješ trčati maraton na 30-tom km a ne na početku ili ćak u minusu (što bi bilo u slučaju da uprava ostavi goleme dugove). Jednostavno je puno lakše. Zbog toga svi želimo da dinamo osvoji naslov prvaka pa tko god ga trenirao i zbog iste stvari navijamo da kada se neki transfer već treba dogoditi da je za što veću lovu. Jer to donosi napredak klubu.SAS1987

    Ovo ce ti potpisati i Vlatka i Antolic i Amra i Mirko i reci da samo ti tak nastavis misliti. A oni ce odraditi sve kaj treba Međugorju, napredak oko smjestaja Vile Regine i slično, imat ce mir je imaju para, proracun je ok, imaju rezultat i mogu se braniti iza toga. Jebes statut, jebes kriminal, prvi smo, prodajemo, koeficijent, europa.

    To donosi sve nazalost samo napredak njima, ne klubu.

    U tome svemu mi je najvise igraca jer ovo je ipak jedna jebena generacija, koja bi u nekim normalnim okolnostima i uvjetima bila jos veca i jos slavljenija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.