• xavier
    11k
    Sve do jednom kad sam s prijateljem sjedio u bircu. On je iz nekog razloga spomenuo belgijskog ovčara (netko ga je valjda bio kupio, ne sjećam se), a kako se ja u pasmine ne razumijem uzeo sam mob da ga izguglam, čisto da vidim kako izgleda. Upisao sam "bel", dalje nisam morao.. prvi mi je ponuđen - belgijski ovčar.Neki tip sa Zapada

    A dobro, sad sam ja probao i isto mi ga nudi prvog iako ne znam da sam ga ikad spomenuo.


    Iako...pročitao sam tvoj post :chin:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja sam morao doći do Belgi.... i ponudi belgijski ovčar. Ne ponudi Belgija ili tako nešto nego baš belgijski ovčar. Kažem, čista prevara i sredstvo za pratnju.
  • Neki tip
    18.3k
    A dobro, sad sam ja probao i isto mi ga nudi prvog iako ne znam da sam ga ikad spomenuo.xavier

    Mora da je stoga što je to najguglaniji pojam na "bel" ikad... ;) ne Belgija, ne belgijska čokolada, ne beletristika, nego baš belgijski ovčar (mislim da u životu, osim tog belgijskog ovčara, nisam guglao pse ili pasmine pa da mi "pozna navike"). :)
  • xavier
    11k
    Znači ne vrijedi kupovati Suunto 9? :)Mali Zeus

    Suunto 9 je sad već dosta stari sat. Nije naravno loš, dapače, ali ne bi mi bio izbor.

    Suunto je u međuvremenu prešao na WearOS (Suunto 7) koji opet ima naravno klasičan problem tog sustava s kratkim trajanjem baterije.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Koliko kratko to traje? Sori na pitanjima, ali nisam u tome kao što vidiš, s obzirom da mi je Suunto 9 zadnji aktualni. :D

    To je jedini problem ili?
  • xavier
    11k


    Na papiru dva dana, u praksi bliže jednom danu.

    Možemo to i PP riješiti. Mislim da druge ovo nimalo ne zanima :rofl:
  • xavier
    11k
    Mora da je stoga što je to najguglaniji pojam na "bel" ikadNeki tip sa Zapada

    Pa to je i bila moja poanta :smile:
  • Infinity
    14.9k
    04agklr2alg2zwu9.jpg

    Stvarno jbt. Bellona je inace salon namjestaja, a kolega marcio je spomenuo ormar, a prije par dana smo privatno pisali o namjestaju. Na Belamionixu sam prije par dana tocio gorivo.

    Sad uzmem od matere telefon, ne spominjem nista, nema ovcara. Nude tri prijedloga, prvi je Belgija :rofl:
  • Mali Zeus
    8.7k
    Meni se pojavljuje i belot i belogent krema.
  • Krizy
    33.6k
    Kako nikome ne izbaci "Beli" aka Atiemwen :snicker:
  • Mali dioničar
    13.4k
    ...ili Belgija vodja Grobara iz 80tih...
  • Guinness
    1.9k
    A ne Suunto? :grin:Mali Zeus

    Polar je ipak, meni osobno, daleko najbolja opcija.
  • Baneki
    696


    Nekog Belgiju spominje Vilim Karlović u svojoj knjizi o Ovčari, možda je to taj...
  • Tradicija bunta
    5.2k
    Nije to bio taj Belgija
  • Eduardo
    16.8k
    Xiaomi, bilo koji ovisno o tvojim preferencijama i to je to.Kwedi

    Trebao bih ovih dana uzeti novi mobilni. Čini mi se da bi to mogao biti - XIAOMI REDMI NOTE 9S. Ne treba mi ništa extra, a ovaj mi se čini kao solidan mob po pristojnoj cijeni. Nadam se da Xiaomi neće ubrzo završiti na Trumpovoj crnoj listi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.