• Kwedi
    3.8k
    Vrijedi li kupovati Huawei mobitele sad kad postoje ti problemi s Googleom i Amerikom. Vidim da i dalje drže cijenu, zapeo sam još prije za p30, ali nikako ne spušta cijenu, a nisam siguran da je to dobro ulaganje dugoročno.Mali Zeus

    Xiaomi, bilo koji ovisno o tvojim preferencijama i to je to.

    imam ga dvije godine, isto tako dosta ljudi oko mene ga ima - nitko lošu riječ da bi rekao
  • Mali Zeus
    9.3k
    O Xiaomiju se puno priča i baš to da su dobri. Koji točno model imaš?
  • Kwedi
    3.8k
    ja imam M1A1 star dvije godine.

    radi ko puška
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ajd baš bacim malo pogled na Xiaomi.
    Nije mi hića za kupiti, ali da kupim novi pa ženi proslijedim svoj p10 koji i dalje radi kao metak. :)
  • Mr Blue
    3.3k
    +1 za Xiaomi.
    Imao sam Mi Max 2 skoro 3 godine, eno ga još radi k'o sat i baterija mu drži dva dana (jer je mrcina velika).
    Uzeo sam nedavno Mi Note 10 i prezadovoljan sam. Sa svime.

    Razmišljao sam isto o Huaweiju, ali sam skužio da nemaju Google Play već neki svoj market koji nema veliku većinu aplikacija koje dosta nas koristi - tipa, WhatsApp. Navodno se te aplikacije mogu smimiti nekim zaobilaznim putem, ali onda nemaš updateove. Ukratko, nije mi se dalo s tim natezati, pogotovo kad su Xiaomiji duplo jeftiniji, imam jako dobra iskustva s ranijim modelom, a evo, već nekoliko mjeseci Mi Note 10 me oduševljava. Preporučam svima.
  • xavier
    11.1k
    @Mali Zeus

    P30 je još uvijek na Androidu i kako sad stvari stoje, trebao bi dobivati sve updateove u budućnosti. P40 je na njihovom Harmonyju i to bih izbjegavao jer nisam spreman prelaziti s Androida na Huaweijev operativni sustav. Pitanje je bih li se sad odlučio i za P30 jer nikad ne znaš što se može dogoditi u budućnosti u tom suludom sukobu izmeđi njih i zapada.

    Kako @Kwedi kaže, Xiaomi je dugo bio best buy iako treba reći da ni njihovi top modeli više nisu "jeftini", dapače. Prošli su zadnjih godina ono što je Huawei prošao prije 4-5 i sad su mainstream. No ako želiš jeftinije verzije, tu je njihova podmarka Redmi ili nove marke kao što je Realme i slični...

    Kako sam već jednom rekao, žao mi je što se ovo dogodilo s Huaweijem jer imam njihove telefone već više od 5 godina i više sam nego zadovoljan, ali nisam baš takav fan marke da bih se zbog njih maknuo s Andorida...
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam htio P40 pro, ali sam odustao zbog googlea. Cak sam nasao na youtubeu upute kako doci do svih aplikacija. Vec sam bio odlucio da uzimam kad covjek rece da ce ovi kad tad naci nacin da i ovo zabrane, ali da ce se opet kasnije naci novi nacin da se zaobidje. Jednostavno mi se ne da svako malo se je*avati s tim pizdarijama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nokia 8800 carbon arte je najbolji mobitel koji sam imao i koji ću ikada imati. Sve ovo poslije je smeće i ne mobitel nego sredstvo da nas se prati. Jbt, ja razmišljam o ormaru i otvorim mob, bum, reklama ormara.
  • Mali Zeus
    9.3k
    To i mene muči. P30 je sad na google, ali tko zna kaj će biti u budućnosti. S p10 sam prezadovoljan, posebno s kamerom, a p30 ima monstruma od kamere, slike su svemirske. Ali opet ne bi zbog kamere kupovao nešto što se dugoročno ne isplati zbog svega toga oko Googlea itd.
    Da ne govorim kak i dalje drži cijenu bez obzira što je izašao P40 i bez obzira na sve te spike oko podrške za google.

    Baš me zanima kakva je uopće prodaja novijih Huawei modela.

    Vidiš za taj Realme koji spominješ sam danas prvi put čuo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Inače koristim Apple samo zbog Apple Watcha koji je stvarno vrh i super stvar. Čovjek više uopće nije ovisan o mobitelu i ne mora ga nositi svugdje.
  • Infinity
    15.2k
    Jbt, ja razmišljam o ormaru i otvorim mob, bum, reklama ormara.marcio amoroso

    Ja kad o ovim stvarima pricam ljudima nailazim cesto na podsmijeh. Briga mene za to, nek me prati tko hoce, nebitan sam i ne patim od toga, ali je cinjenica da postoje algoritmi koji cekaju kljucnu rijec, da li da ju izgoviris ili napises, potpuno nebitno. Nakon toga slijedi reklama.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Meni je google jednom javio di mi je parkan auto. Zapravo je bilo korisno jer se nisam mogao sjetiti odmah, ali opet. :yikes:
  • xavier
    11.1k
    Inače koristim Apple samo zbog Apple Watcha koji je stvarno vrh i super stvar.marcio amoroso

    Znam da je sat superpopularan i puno ljudi je oduševljeno, ali moram priznati da je za mene trajanje baterije od jednog dana totalni "dealbraker". Iz istog razloga ne dolaze u ozbir ni WearOS satovi kao ni Samsung. Ok, treba biti pošten i reći da meni "smartwatch" u pravom smislu ni ne treba.

    Huawei je tu odličan. Dugo trajanje baterije i ima sve što možeš poželiti, ali ima i jedna veliki minus. Sportske aktivnosti ne možeš sinkronizirati niti s jednom ozbiljnom aplikacijom (kao na primjer Strava) nego sve ostaje samo u Huawei sustavu što je smiješno.

    No zato je tu opet Xiaomi s cijelom paletom odličnih satova na kojima sve radi.

    Ok, ako tražiš baš hardcore sportski sat, onda ćeš naravno uzeti Garmin.
  • xavier
    11.1k
    Meni je google jednom javio di mi je parkan autoMali Zeus

    Jednom ti je javio? Pa zna kad idem na posao, kad se vraćam, javlja mi gdje je gužva...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jednom ti je javio? Pa zna kad idem na posao, kad se vraćam, javlja mi gdje je gužva...xavier

    samo jednom to baš, ali vidiš, to s gužvama još ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.