• Mali Zeus
    9.1k
    Ok, ako tražiš hardcore sportski sat, onda ćeš naravno uzeti Garmin.xavier

    A ne Suunto? :grin:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Znam da je sat superpopularan i puno ljudi je oduševljeno, ali moram priznati da je za mene trajanje baterije od jednog dana totalni "dealbraker".xavier

    Baterija od jednog dana je naravno loša stvar, ali navikao sam se da se sat i mobitel pune dok spavam i to je to.
    Apple Watch ima tu prednost u odnosu na ostale satove da s njim možeš telefonirati bez mobitela, ne znam jel to preko hrvatskih mreža može, ovdje čak ne može preko svih. Ja imam sreću da preko moje može.
  • Infinity
    15.1k
    to s gužvama još ne.Mali Zeus

    Upalis google karte i iscrta ti narancasto ili crveno, ovisno kolika je guzva. Iz tog razloga ne koristim ni jednu drugu navigaciju. Kad me vodi kroz makadam, znam da je tamo najbrze :rofl:
  • Mali Zeus
    9.1k
    Upalis google karte i iscrta ti narancasto ili crveno, ovisno kolika je guzva. Iz tog razloga ne koristim ni jednu drugu navigaciju. Kad me vodi kroz makadam, znam da je tamo najbrze :rofl:Infinity

    Ma znam za to, ali ne javlja mi sam od sebe.
    Recimo rezultati i highlightsi tekmi su dobra stvar. Super je bilo kad sam na ženinom mobu pogledao neki rezultat i onda su joj danima iskakali razni rezultati tekmi. :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Sreća pa nisi pogledao Juliu ili Lisu Ann :rofl:
  • Infinity
    15.1k
    Ma kod mene je to sve iskljuceno i blokirano.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Sreća pa nisi pogledao Juliu ili Lisu Ann :rofl:marcio amoroso

    :grin: :lol:

    Bilo bi tko su ove koje mi iskaču.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Može bit da sam još to prije ograničio u settingsima ili nešto.
  • Infinity
    15.1k
    Evo sad sam usao u postavke googlea. Hrpa kategorija za obavijesti.
  • xavier
    11.1k
    A ne Suunto? :grin:Mali Zeus

    Ne. Suunto je otišao u sasvim krivom smjeru. Garmin je jednostavno pomeo konkurenciju na tržištu sportskih satova. Meni osobno smeta što imaju puno previše modela iako im je to strategija koja očito pali. Kreneš gledati sat za 2000 kuna, ali onda je glupo ne dodati još 300-400 za bolji. Onaj za 3000 je puno bolji, ali 500 kuna skuplji ima puno više stvari, a kad si već na tima razinama, onaj za 4000 je top :rofl:
  • xavier
    11.1k


    Ma sve jasno. Svatko od sata traži druge stvari. Ja imam mobitel cijelo vrijeme kod sebe i to mi uoće nije atraktivno. Dapače, maknuo sam i obavjesti o dolaznim porukama jer ih je previše.

    Meni je puno važnije da GPS radi kako treba i da baterija drži barem 5-6 dana.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Grupe ubijaju :rofl:
  • Neki tip
    18.8k
    Jbt, ja razmišljam o ormaru i otvorim mob, bum, reklama ormara.
    — marcio amoroso

    Ja kad o ovim stvarima pricam ljudima nailazim cesto na podsmijeh. Briga mene za to, nek me prati tko hoce, nebitan sam i ne patim od toga, ali je cinjenica da postoje algoritmi koji cekaju kljucnu rijec, da li da ju izgoviris ili napises, potpuno nebitno. Nakon toga slijedi reklama.
    Infinity

    Ja sam se podsmjehivao u sebi kolegici kad mi je pričala da njezin dečko uvijek mobitel ostavlja dalje od sebe kad priča o poslu ili bilo čemu što ne želi da se zna dalje od ušiju koje sudjeluju. Djelovalo mi je to paranoično..

    Sve do jednom kad sam s prijateljem sjedio u bircu. On je iz nekog razloga spomenuo belgijskog ovčara (netko ga je valjda bio kupio, ne sjećam se), a kako se ja u pasmine ne razumijem uzeo sam mob da ga izguglam, čisto da vidim kako izgleda. Upisao sam "bel", dalje nisam morao.. prvi mi je ponuđen - belgijski ovčar.
  • xavier
    11.1k
    Grupe ubijaju :rofl:marcio amoroso

    Grupe su mi sve stišane pa pogledam kad stignem. Računam si da će me netko ako me hitno treba, nazvati ili poslati poruku direktno :smile:
  • Mali Zeus
    9.1k
    U kojem smjeru?
    Znači ne vrijedi kupovati Suunto 9? :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.