• Krizy
    43.7k
    I Vušković je bio novi Gvardiol pa su ga morali skrivati da ga prodaju :rofl:
    To je rekao i njihov SD
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ne bih se sprdao s Vuškovićem jer je on trenutno jedini hrvatski teenager na popisu igrača sa značajnom seniorskom minutažom.

    https://football-observatory.com/WeeklyPost471

    Vezano za Prpića, dečko je solidan igrač samo što kao stoper ne ide puno u anticipaciju i presijecanje nego drži protivničkog igrača na ledjima. Najbolji način oduzimanja lopte je naravno presijecanje. S druge strane, Mmae ide stalno na presijecanja i izlaženja ispred igrača pa se nije dobro pokazao ni takav stil. Treba to ispravno tempirati kao što recimo tadi Theophil koji je tehnički oskudan, ali taktički top.

    Jbga, za Lozu je dobro da je dao ovakvu izjavu čisto da se čuje za njega. I da se podsjeti da kao trener ne može nigdje raditi.
  • Krizy
    43.7k
    Ne bih se sprdao s Vuškovićem jer je on trenutno jedini hrvatski teenager na popisu igrača sa značajnom seniorskom minutažom.Mali dioničar

    Odličan je u Belgiji.
    To ne mijenja činjenicu da su ga dizali u nebesa kada to nije zaslužio i da su ga morali vratiti u juniore kako mu ne bi pala vrijednost. Riječi iz njihovih redova.

    Ali dosta je napredovao u Poljskoj i Belgiji.
  • badjibadara
    3.2k
    Kad smo već kod stopera, probat će u plavom domu sve da se osposobi Theophile. Pa da se iskupi Bjelici za onaj kiks protiv Šahtara...

    Standarni topic za olivarija.
  • Dr Hofmann
    1.2k
    RDT-20240930-1214079038872120788723323-3.jpg

    Pa ne znam s koje strane ove klaunove uopće komentirat.

    Ja bi se upucao kad bi uopće netko došao na ideju da ovo idemo napravit. Wow koje face. Jedino ako nisu neki undercover četnici, sve ostalo je teški debilizam.

    Baš jazavci teški
  • badjibadara
    3.2k
    Ne znam kaj se čudite. Dinamov poraz je najveći europski uspjeh drumskih kokošara iz turskog perioda desetljećima unatrag.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.