• NitkoBitan
    17.8k
    Kako se tu moze igrat Liga prvaka?? Pa svi su uvjeti zadovoljeni, od parkinga, ulaza na teren do svlacionica i ne znam cega vec ne.

    To sto se nekome ne kisne ili mu se gleda utakmica 10 metara od terena su neke zelje i pozdravi, a ne element za ukidanje licence.

    Bit ce za 2-3 godine nova Kranjca samo ne znam o cemu ce onda pisat, pretpostavljam opet o Maksimiru, radovima i rokovima, samo da se kreira neka drama i "sramocenje". Mozda budu naslikavali i guzvu u gradu te krcate tramvaje pa i iz toga radili problem (kad preselimo na Kranjcu).
  • Jaro
    7.5k
    svaka cast Zidaku, ali i on je zadnjih godina radio ovo isto... izmisljanje, pa demantiranje samog sebe (cak u istom danu znala takva 2 njegova clanka stajati na naslovnici portala).
    Internet je ubio novinare - tj razotkrio ih... sada svi mogu plasirati (dez)informacije, prije se vjerovalo na rijec novinama...
  • Paggini
    21.7k
    Zašto bi ovo bio izmišljeni razgovor? Pa svaka osoba koja dođe izvana i svjedoči ovom infrastrukturnom ruglu se zapita isto.The Human Spider

    Stari, osjeti se da je izmuljan i namuljan. Ako se razgovor i dogodio, vjerojatno je išao u ovom stilu.

    Olivari: "Pozdrav, vi ste francuski novinari?"

    Francuzi: "Da"

    Olivari: "A je odvratan ovaj stadion jelda"

    Francuzi: "pa da, stvarno je oronuo i zastarjeo"

    Olivari" "a zamislite danas pada kiša svi će pokisnuti a istok je neupotrebljiv, zamislite to"

    Francuzi: "a ne mogu unijeti kisobrane?"

    Olivari: "NE!! HAHA ZAMISLITE TO, MORATE NA ŠANK DOĆI I REĆI MOLIM PIVO I KABANICU HAHA!!!"

    Francuzi: "ha da jbg, čuli smo da si rastavljen, zena te ostavila jel?"

    I onda napise ovakav bombasticni clanak.

    Pa evo, ja mislim da nije bas toliko odvratan koliko se apostrofira na sve strane, a što se stranaca tiče, nisam takav dojam dobio od nijednog stranca koji je posjetio Maksimir u svojim 13 godina života u Zagrebu.

    Komentari su uglavnom u stilu "ha da, jebiga, tako zamisljam istocno europski stadion." I pogotovo nije toliko odvratan da moramo svako kolo lige prvaka citati 15 clanaka o tome koliko je odvratan.
  • NitkoBitan
    17.8k
    Pa evo, ja mislim da nije bas toliko odvratan koliko se apostrofira na sve strane, a što se stranaca tiče, nisam takav dojam dobio od nijednog stranca koji je posjetio Maksimir u svojim 13 godina života u Zagrebu.Paggini

    Stranci to definitivno ne pisu i ne pricaju. Na vise strana sam vidio da govore kako je Maksimir pravi old school stadion.

    Da znaju kaj se sve izdesavalo na stadionu vjerojatno bi ga stavili pod kulturnu bastinu, a ne zazivali rusenje.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Možda bi se budući stadion Dinama, ako se ikada izgradi mogao nazvati - Plava kabanica!Paggini

    Majko mila kakav biser od komentara... :monkey:
  • Purgeri
    835
    Izmišljeni "razgovor" i tekst generalno su teško susramlje
  • The Undertaker
    5.5k
    Olivari izmišlja ali neka izmišlja. Svaki članak koji priprema javnost na potrebu gradnje novog stadiona je dobrodošao.
  • Dzoni
    648

    Ovaj unutarnji dijalog je ili produkt neke malo jače droge ili nekih teških psihičkih problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.