• don
    5.7k
    nisam ni rekao da mu treba razvijanje već sam se samo referirao na to, ja kažem da mu treba vrijeme adaptacije da bi ga mogli ocjeniti kao igrača.

    ono šta je on do sad pokazao osim u početku je blago rečeno - ništa, odnosno ništa šta Špikić ne može isporučiti. Vidi se da ima potencijal, ali da je formiran igrač.. teško nama onda.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Pa sam si sve rekao, treba mu vrijeme adaptacije, treba mu jedan gol da se još malo oslobodi. Sa Špikićem znamo na čemu smo, gust promet mala zarada.
  • don
    5.7k
    treba mu vrijeme adaptacije, treba mu jedan gol da se još malo oslobodiMali Zeus

    i dok to ne dođe, Špikić može isporučiti sve ono šta Cordoba može, uz odgovorniju igru u defanzivi i iskustvo u ovakvim utakmicama.
  • Mali Zeus
    13.3k
    i dok to ne dođe, Špikić može isporučiti sve ono šta Cordoba može, uz odgovorniju igru u defanzivi i iskustvo u ovakvim utakmicama.don

    Vrtimo se u krug. Sve ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.