• Orc123
    8.1k
    Nakon 4 godine provedene u Dinamu mislim da smo svi svijesni njegovih i kvaliteta ali i mana. Jako dobar rotacijski igrac u Dinamu i tjt........
  • Zagi
    7.7k
    Nije Bjelica mađioničar da igraču popravi situacijsku inteligenciju. To su odluke u djeliću sekunde, to imaš ili nemaš.
    Za Špiku je neka tranzicijska momčad sa jako brzim napadačem da mu Dario da paralelnu loptu za tap-in i time mu se maksimalno trivijalizira odlučivanje u tim trenutcima. Petko je sve samo ne to , Kule nije dovoljno brz.

    Za zadnjih 30 min je koristan.
  • don
    5.7k
    ja ga bez dileme želim u prvih 11 protiv Monaca umjesto Cordobe.
  • Mihaljević
    9.9k
    Ne budite smiješni...
  • Zagi
    7.7k
    prvih 11 protiv Monaca umjesto Cordobedon
    Slažem se. Cordoba ima potencijal ali za ovu LP dobri stari Špika donosi više.
    Cordobi treba još dosta vremena aklimatizacije, učenja.
  • don
    5.7k
    Ne budite smiješniMihaljević

    s čim da budemo smiješni? Meni je na primjer Cordoba bio jučer smiješan i ako mogu izdvojiti "najlošije" od sinoć to su Hoxha i Cordoba. Ali kažem, ne zamjeram Cordobi jer treba proć još utakmica i adaptacije da bi ga mogli ocjeniti.
  • Dani Olmić
    264
    Spikic u prvih 11 please
  • Dani Olmić
    264
    Nego? Nemas koga osim mozda Pjace koji trenutno moze pokrit desno krilo sa work rate-om prema iza
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Cordoba će bit dobar, a Mbuku sigurno isto zna pokrit s obzirom da je igrao i Francusku i Njemačku ligu. Špikić je tu već dosta dugo, imao je vremena pokazati zašto bi trebao igrati. Svaki put dok probamo sa Špikićem, uvijek na kraju ispadne banana. Mislim da je vrijeme da se presiječe kad već imamo dva igrača koji su očito scoutirani kao nova desna krila.
  • Dani Olmić
    264
    To stoji. Al to i dalje ne mijenja cinjenicu, da je spikic iskusniji i dosta radi prema nazad, sto za ovu dvojicu ne bi bas potpisao (Za Mbukua neznamo jos). A to protiv ekipa iz lige petice trebas vise nego da rasturas naprijed.

    A kaj onda ako je Spikic tu vec dugo. I da je vec 20 godina tu. Ako ostali trenutno nisu bolji od njega, zasto onda on ne bi mogao pocet? Ne vidim razlog
  • Zagi
    7.7k
    U ovim uvodnim utakmicama pod Bjelicom, razvijanje Cordobe i Mbukua me nimalo ne interesira.
    Daj samo najbolje i maksimalnu šansu za pozitivni rezultat.
    Na toj poziciji je to trenutno Špikić.

    Nažalost, jer to govori o njegovoj konkurenciji. Ali tu smo gdje jesmo.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Cordoba ne treba razvijanje.
    Kakav Špikić, koji k, lik treba ulaziti s klupe ako i to.
  • don
    5.7k
    Cordoba ne treba razvijanje.Mali Zeus

    pa ako mu ne treba razvijanje i ovo je to šta smo dobili od pojačanja za 2m eura, bojim se da imamo mačka u vreći. A nije tako i neću ga ocjenjivat dok ne prođe neko vrime adaptacije.
  • Mali Zeus
    13.3k
    pa ako mu ne treba razvijanje i ovo je to šta smo dobili od pojačanja za 2m eura, bojim se da imamo mačka u vreći. A nije tako i neću ga ocjenjivat dok ne prođe neko vrime adaptacije.don

    Pa ne treba mu razvijanje jer je već formiran igrač. Ne bih se uopće složio da je mačak u vreći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.