• CastAway1986
    1.5k
    Pohvale Špiki za danas par finti kojih se prime Zidane nebi posramio
  • hardek
    2.9k
    Špika je 2.0 verzija Bjeličinog lieblinga Šituma
  • Big Daddy
    1.3k
    Špika uvijek donese prevagu na terenu i jako je koristan igrač.
  • Keyser Soze
    10.1k
    najbolje krilo ligeJaro

    Nikad bio, niti će.
  • Captain America
    17.7k
    Možda ga Bjelica uspije naučiti kako donositi pravilne odluke u zadnjoj trećini, a onda je to ozbiljno krilo koje pravi razliku. Još se prije 4 godine govorilo da je Neno toliko uspješan jer ne traži 100 različitih tehničkih kombinacija od svojih igrača već 3, 4.
  • San Lorenzo
    16k
    Špikić je igrač sustava, stavi ga u neki kalup, daj mu smjernice šta da radi i imaš vrlo dobrog igrača...ako njega zadužiš za mozganje na terenu, onda to izgleda kako je obično izgledalo.
  • Jurki
    11.8k
    Mozda Bjelica uspije ozivjeti Špiku.
    Ako je uspio od Pere u Osijeku napraviti pravu napast za protivnicke obrane (dolaskom u Dinamo se ugasio).. ne vidim razlog zakaj nebi i Špiku vratio u zivot.
    Špika nije tolko los, ali i takve solidne igrace treneri nisu znali koristiti. Kod Cacica je izgledal na nekaj, kod Biscana i Jakira ga nije bilo ni na mapi..
  • blubach
    302
    Špikić je igrač sustava, stavi ga u neki kalup, daj mu smjernice šta da radi i imaš vrlo dobrog igrača...ako njega zadužiš za mozganje na terenu, onda to izgleda kako je obično izgledaloSan Lorenzo

    Ovo je po meni najbolji komentar za Špikića.
    Nikad on neće bit ono odlično krilo koji lomi protivnike 1 na 1, zabija iz nemogućih situacija, kreira sam sebi šanse... bar mi se čini da nema taj kapacitet.
    Ali kako je netko gore napisao, daj mu 2-3 stvari da radi na terenu, ne više od toga, i imaš ultra korisnog igrača, pogotovo kad se treba još dodatno braniti.
  • miro
    4.4k
    Ne slažem se da neće lomit bekove i obrambene, hoće, samo će doć u situaciju da puca, a on će ili čekat ili dodat. Isto tako obrnuto, kad treba asistirat će pucat. Sve ostalo Špika ima, samo te krive odluke donosi
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ljudi od Špikića očekuju da bude Oršić, odnosno da zabija s 20 metara u rašlje i lomi protivnike 1na1 dok je Špikić zapravo krilo koje je defanzivno odgovorno i nema vanjski šut. Bolja verzija Kaneka.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    hmm pa zabijao je u Gorici upravo takve golove, dapace, mislim da ih je zabio vise tako nego ovih 'normalnih'.
  • Big Daddy
    1.3k
    Špika se razvija u prvu zamjenu. I kuca na vrata prvih 11. Jaaako dobra zamjena, unese živost, zadrži loptu, lomi protivnika, ide lijepo u kontru, fenomenalno.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Koliko hvalospjeva i optimizma oko Daria Špikića... Čekam samo da zabije gol i tema će potpuno poludjeti. Natući će se više stranica nego na temi "Novi trener Dinama #4" i "Transferi - rasprave". :lol:
  • Keyser Soze
    10.1k
    Znam, ali u Dinamu toga baš nije bilo.
  • Maxova dijagonala
    466
    ja se sjećam golčine za 1-5 protiv Slavena u ljeto 2022
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.