• Jaro
    7.3k
    zato kaj su "svemirski brod" dali i ostavili u rukama tipa kojem je max domet upravljanje poljoprivrednim avionom i kad ga stavis u bilo kaj naprednije se usere u gace...
  • sport
    3.3k
    A što nije istina iz prethodnog članka VL.
  • NitkoBitan
    17k
    Krenuvsi od naslova nije istina da da Dinamo nije svemirski brod za HNL, bome je. To se vec pokazalo u europskim kvalifikacijama.

    Sad cemo analizirat kratke vremenske periode/intervale i od toga radit pricu, mislim neozbiljno.
  • Crni86
    3.5k
    Dinamo bi svojim financijama i sastavom trebao biti svemirski brod za hnl, ali to u derbijima ove sezone jednostavno nije pokazao.
  • Izet Hajrović
    2k
    Prenosim riječi jednog Hajdukovog fanatika, youtuber "Hajdučka štorija" nakon derbija. "Pobijedili smo Dinamo koji, bez obzira na ovaj rezultat, i dalje ima najbolji roster igrača u HNL-u." Isti taj zagriženi hajdukovac je s ozbiljnim respektom komentirao Dinamo pred derbi. Kad imaš takav status među suparničkim navijačima, pogotovo navijačima Hajduka, onda znaš da smo kvalitetni. Isto tako, činjenica je da imamo skoro duplo veći proračun od prvog sljedećeg kluba tako da i financije su pokazatelj nečega.
  • NitkoBitan
    17k
    Dobro i? Prvenstvo nije utrka nego je maraton. Podvuci cemo krajem sezone crtu i reci je li Dinamo ove sezone bio svemirski brod za HNL (za mene je to 10+ bodova od prvog pratitelja).

    I na to treba nadodat u startu nesto nepovoljniji polozaj jer Dinamo za razliku od drugih klubova u domacoj ligi ima 8 nimalo lakih europskih utakmica koje podrazumijevaju dodatan umor i ozljede.

    Da su kojim slucajem nasi vrlo sposobni klubovi zavrsili u grupnim fazama kao i mi to bi bila posve druga prica. Ali neka malo i prividne napetosti prvenstva, dobro ce doci i nama da nabijemo gledanost.
  • Markelo
    2.6k
    Pa jbt u 20 godina da tovari nisu bili niti jednom prvaci je komično. Pali su i Bayern i Rb Salzburg jer jednostavo jedne sezone ti se zaredaju ozljede, promašiš s transferima, uzmeš lošeg trener a protivnik složi dobru ekipu i odnese ti titulu. Dinamo iz godine u godinu igra i Europu i drži primat u prvenstvu. Tko to još može toliko godina radit? Pa nije razlika između ove dvije ekipe 100 miliona pa da ne mogu jednom uzet titulu. Zaključak, Dinamo je kvalitetan i ima pobjednički mentalitet ali i rivali nam je teška luzerčina
  • Crni86
    3.5k
    Dobro i? Prvenstvo nije utrka nego je maraton.NitkoBitan

    Slazem se, ali trenutno nismo dokazali da smo svemirski brod. Kao sto sam reko na papiru smo svemirski brod, ali to moramo potvrditi igrama na terenu. Jedino se to broji, jer na papiru je u utorak bayern svemirski brod za nas a na terenu cemo vidjet da li ce to tako i biti.

    I na to treba nadodat u startu nesto nepovoljniji polozaj jer Dinamo za razliku od drugih klubova u domacoj ligi ima 8 nimalo lakih europskih utakmica koje podrazumijevaju dodatan umor i ozljede.NitkoBitan

    Treba biti fer onda i rec da je dinamo odigrao do ovog kola manje utakmica od rijeke i hajduka pa smo u zaostatku. I to sta oni nisu bili naviknuti na taj ritam je trebalo iskoristiti za bodovnu prednost kako bi u miru igrali ligu prvaka sa nekoliko bodova prednosti u domacem prvenstvu.
  • Big Daddy
    1.1k
    Zkj nam je Europa uvijek izgovor, pa kaj da se ne kvalificiramo uopce pa da ga inda nemamo?! Pa to i sami hocemo, to imaju i drugi klubovi po Europi pa im nije problem, a npr. Real, City i ostali imaju „malo“ jaču konkurenciju neg mi pa su opet prvaci
  • Captain America
    17.6k
    Jedini dobar veznjak kojega smo tada imali je Rog. Osim njega smo imali Goncala, Antolića, Machada, Pavičića, Šovšića i Ćorića. Ademi suspendiran nakon 9.mjeseca.Krizy

    "Zaboravio" si spomenuti ostale linije. Protiv Arsenala su na krilima bili Soudani i Fernandes, a u sredini zdravi i pravi Pjaca koji će za par mjeseci otići u talijanskog prvaka. Od Pjace nismo prodali igrača u tako moćan klub što samo pokazuje o kakvom igraču je bila riječ. Mi danas u napadu imamo Petka u padu, Pjacu nakon 2 rupture ACL i Cordobu/Hoxhu. Na golu je bio tadašnji portugalski reprezentativac Eduardo. Barem smo imali lijevog beka koji je upisao i 26 nastupa za reprezentaciju. U obrani su bili i pouzdani Pinto i Sigali. Taravel i Goncalo/Machado su bili lopate u najjačih 11.

    Najjača obrana Jakirovića koju sam vidio na Zoni.Krizy

    Jedva čekam dolazak novog trenera i da vidim kako vadiš xGove i slične statistike dok pokušavaš opravdati izostanak daleko boljih rezultata od duple krune, prvog poraza u pola godine i dominantnog kvalificiranja u LP.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    duple krune, prvog poraza u pola godine i dominantnog kvalificiranja u LP.Captain America

    Gotovo sve ovo je uspio i Ante Cacic osim tih pola godine. A i tu je Cacic imao 4 mjeseca a Jakir duzu pauzu.

    Edit: da poklopim samog sebe - u drugom mandatu nije Cacke osvojio kup, ali je igra u zavrsetku sezone i pocetku nove bila puno bolja, osobito u derbijima.
  • Krizy
    43.1k
    "Zaboravio" si spomenuti ostale linije. Protiv Arsenala su na krilima bili Soudani i Fernandes, a u sredini zdravi i pravi Pjaca koji će za par mjeseci otići u talijanskog prvaka. Od Pjace nismo prodali igrača u tako moćan klub što samo pokazuje o kakvom igraču je bila riječ. Mi danas u napadu imamo Petka u padu, Pjacu nakon 2 rupture ACL i Cordobu/Hoxhu. Na golu je bio tadašnji portugalski reprezentativac Eduardo. Barem smo imali lijevog beka koji je upisao i 26 nastupa za reprezentaciju. U obrani su bili i pouzdani Pinto i Sigali. Taravel i Goncalo/Machado su bili lopate u najjačih 11.Captain America

    Fantastični individualci. Nula kao momčad, što pokazuju i rezultati u skupinama.

    Jedva čekam dolazak novog trenera i da vidim kako vadiš xGove i slične statistike dok pokušavaš opravdati izostanak daleko boljih rezultata od duple krune, prvog poraza u pola godine i dominantnog kvalificiranja u LP.Captain America

    Nikad u povijesti Zone nisam napisao ništa o tome niti sam ikada pratio gluposti poput xG. Ostavi to za svoja opravdanja :up:
  • nemapredaje
    3.2k


    Ovo mi je kao ona logika - Hajduk je pobjedio Dinamo, Dinamo je pobjedio Chelsea, Ružomberok je pobjedio Hajduka, a izgubio od Noah - zaključak Noah je jači od Chelsea. Jebeno djetinjasto i to od novinara.

    Nikada jedna utakmica nije pokazivala tko je jači. Vidili smo u zadnja dva mjeseca prvenstva tko je na kojoj razini i tko je klasa.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ništa novog ja nisam naučio nakon derbija, osim da smo puno jači i da smo zasrali, ljudi igrali bunkerčinu i uzeli bodove na isti način na koji su to već radili, a mi im olakšali. Svemirski smo brod za njih, da, kad će biti potrebno ćemo ih razbucati
  • Jameson
    421
    kad će biti potrebno ćemo ih razbucatiJos-Optimus

    Mislim da je sad bilo itekako potrebno jer bi nam donijelo mir u prvenstvu, pokopalo tovare i s puno boljim raspoloženjem na Bayern.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.