• medvescak90
    43
    Navijaci Dinama su nerealniji od navijaca Hajduka. Samo sto nisu imali priliku to pokazati javnosti.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ljudi koji laprdaju o Petkovićevom nevidljivom poslu i iznuđenim faulima su najobičniji pretenciozni seronje koji se ponašaju kao da su dosegnuli neslućene visine nogometnog znanja koje mi kmetovi ne shvaćamo jer nevidljivi posao jednostavno ne vidimo, jer je nevidljiv, a iznuđeni fauli na centru terena nakon 10 dodira viška nisu feature nego bug.
  • Paggini
    19.6k


    Da se nadovežem na Petkovu igru ove sezone, ono što je jučer Livaja spakirao, vjerujem da bi ovaj Petko pokušao primiriti i ispimplati nešto. I vjerojatno izgubiti loptu.

    Strašno iritira jer je igrač u ekipi s najboljim šutem, bez ikakve konkurencije, a ne puca uopće, osim iz slobodnog udarca s 30 metara u jedinog postavljenog u zidu.

    Neće me nitko razuvjeriti da nije najbolji igrač ovog Dinama, ali igra jebeno za kurac cijelu ovu sezonu i treba biti na klupi dok se ne dobije.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Za Petkoviceve igre i pristup smo si sami krivi, dobio je kapetansku oko ruke, nije imao nikakvu konkurenciju, a i uz tu blijedu konkurenciju se prodalo Brodića.

    Da je došao Mierez, Pierrot ili netko takve klase Petkovic bi se morao dobro uznojiti da bude od 1 do 90 minute na terenu.
  • NORTE
    11.4k
    Poljud ima mrežu i ograde sa šiljcima, samo se mi i dalje pravimo gospoda.NORTE

    I to unatoč tome što se klubu koji je korisnik stadiona radi ozbiljna šteta, prekidi utakmica traju po 10 minuta, a na kraju i klub plaća kazne zbog propusta zaštitarskih službi.
    Mi si doslovno pucamo u koljena glumeći gospodu dajući najvećim neprijateljima više od onoga što treba.

    Klub je iznad svega, nikakve navijački "folklori" mržnje ne mogu biti ispred interesa kluba.
    Sad je vrijeme za podvući crtu.

    90% članova dinama bi podržalo ograđivanje mrežama gostujućeg sektora od 5% nakon LP-a.

    S time da bi velika većina gostiju i dalje imala pravo i na veći postotak i nakon ograđivanja, prema gospodi gospodski, prema gubi gubaški. :smile:
  • Captain America
    17.6k
    Današnji Dinamo je kvalitetom razina Dinama iz sezone 2015/16. Sve iznad 3 osvojena boda u grupi je jako dobar rezultat.
  • xavier
    12k
    Današnji Dinamo je kvalitetom razina Dinama iz sezone 2015/16. Sve iznad 3 osvojena boda u grupi je jako dobar rezultat.Captain America

    Današnji Dinamo ima odličnog golmana, ima barem dva odlična stopera, ima odličnog bočnog igrača, ima hrvatskog reprezentativnca na zadnjem veznom te još jednog igrača za kojeg nikom nije jasno kako već nekoliko godina nije reprezentativac na istoj poziciji, ima igrača za kojeg se očekuju ponude od debelo preko 20 milijuna na ofenzivnom veznom, ima hrvatskog reprezentativca na krilu, ima hrvatskog reprezentativca u napadu.

    Teško mi se oteti dojmu da je ovo više nego dobra momčad i da je poanta tvog posta da "naravno da Jakir nije mogao bolje s ovim što ima".
  • Crusades1986
    11.9k
    Svi su krivi, samo je "Profa" zaslužan.
  • Maxova dijagonala
    143
    po meni to nije točno. Imamo 4 reprezentativca hrvatske,Mmaeea i Gabriela solidne europske igrače i odličnog golmana i zadnjeg veznog. Za 2 igrača je odbijeno oko 30 mil eura... više je problem u treneru tj nisam siguran jel jakir kalibar bjelice i cacica da može nekog favorita skinut.
  • Krizy
    43.1k
    Današnji Dinamo je kvalitetom razina Dinama iz sezone 2015/16. Sve iznad 3 osvojena boda u grupi je jako dobar rezultat.Captain America

    Najjača obrana Jakirovića koju sam vidio na Zoni.
    Hahahahahaha.
    Jedini dobar veznjak kojega smo tada imali je Rog. Osim njega smo imali Goncala, Antolića, Machada, Pavičića, Šovšića i Ćorića. Ademi suspendiran nakon 9.mjeseca.
  • Crusades1986
    11.9k
    Goncalo, Pavičić i Šovšić > Bati, Miške i Sučić :cool:
  • sport
    3.3k
    Današnji Dinamo u sve slabijem HNL-u sve teže dolazi do naslova prvaka.Zašto?
  • Maxova dijagonala
    143
    jer hajduk više nema Jradija Diamantakosa Ljubića Todorovića Mujakića i takve. Sad su tu ipak Livaja Rakitić Uremović Krovinović Melnjak itd... puno su kvalitetniji nego prije 7,8 godina
  • sport
    3.3k
    https://www.vecernji.hr/sport/dinamo-nije-nikakav-svemirski-brod-za-hnl-u-tri-derbija-nisu-pokazali-superiornost-1800243
    Neki su se ovdje ismijavali od naših rivala koji redom ispadaju u Europi od svakakvih "liliputanaca".
  • NitkoBitan
    17k
    Ajde, ajde... Pokazali smo prosle sezone kako igramo kad je fokus na prvenstvu, a ove sezone kadrovski jos bolje izgledamo.

    Rijeka dosla poslije Qarabaga a Hajduk prije Bayerna.

    Medijima je u interesu gurat pricu napetog prvenstva koliko ide jer im to donosi klikove. TV kucama i komentatorima isto jer im to nosi gledanost, a posljedicno i sponzorima je im je u interesu biti sto videniji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.