• Imamo Dinamo
    3.2k
    Evo tako - htio sam nešto izvalit al računam svi bi me popljuvali negdje, a mislim da ima jos ljudi da tako misle. Thread di smijes izvalit kaj hoces, i ostat ziv.

    Da ja krenem prvi - moje nepopularno misljenje je da je Zoran Mamic bolji trener od Bjelice.

    P.s kao sto sam uvijek pisao, ako admini ovo smatraju nepotrebnim nek izbrisu slobodno
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    I da, zaboravih spomenut. Iako bi ovo bila dosta slobodna stranica, i dalje nemozemo tu pljuvat igrace :victory:
  • Olmic
    2.7k


    Ja se slažem.. S trenerskog aspekta sigurno bolji od Bijelice ( pogotovo kad vidiš koje igrače je imao Bijelica na raspolaganju, a koje Mamić).. Zapravo dovoljno je reći Dani Olmo
  • Mali Zeus
    9k
    Ispada da je Mamić imao puno jaču ekipu od Mamića ili sam krivo shvatio. Ok Olmo je as, ali samo na temelju toga reći da je ovaj sigurno bolji, ne znam. Treba uzeti i druge parametre u obzir.
  • Papastrumf
    9.3k
    Mlađi bracek sigurno nije loš trener, ali ne znam po čemu je bolji od Bjelice? Preuzeo je momčad kojoj je Bjelica stvorio stav i napokon uklonio taj luzerski mentalitet u Europi.
  • miro
    3k
    bolji u razvijanju igrača i ofenzivniji, za rezultat je Bjelica ipak tata
  • Mali Zeus
    9k
    Mlađi bracek sigurno nije loš trener, ali ne znam po čemu je bolji od Bjelice? Preuzeo je momčad kojoj je Bjelica stvorio stav i napokon uklonio taj luzerski mentalitet u Europi.Papastrumf

    Upravo to.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Nemojte gledat samo zadnju sezonu Zorana na klupi. Već se zaboravio njegov prvi mandat gdje nije napravio ništa u Europi, kad mu je jedini plus bio naslov bez poraza. Možda je kasnije sazrio kao trener, ali svejedno je meni Bjelica kompletniji i bolji od njega.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Mlađi bracek sigurno nije loš trener, ali ne znam po čemu je bolji od Bjelice? Preuzeo je momčad kojoj je Bjelica stvorio stav i napokon uklonio taj luzerski mentalitet u Europi.Papastrumf

    Sa ovim postom sve počinje i završava. Objašnjeno kratko i jasno.
  • immerwieder
    1.2k
    bracek ne bi postal trener 2013. da nije bracek, za mene dovoljno
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    45d8zy466pho0i5n.jpg
    idatjh4goqnu741o.jpg
    Dinamova momcad i klupa pod Bjelicom

    k2u8nloy3k9cai0y.jpg
    kvuczo7ff00ft4wd.jpg
    Dinamova momcad i klupa pod Mamicem.

    Uzeo sam tu za primjer dvije Dinamove velike pobjede, za Bjelicu protiv Atalante, i za Mamica protiv Tottenhama (nominalno Krznarova, ali znamo da taj nebi tako dobro pripremio utakmicu).

    Razliku prosudite sami.. ja sam dojma da je Bjelica imao bolju momcad
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Da me se nebi krivo razumjelo, ja ne podrzavam Mamice, ali kazem da je Zoran bio odlican trener i da bi nam takav odlicno dosao
  • Papastrumf
    9.3k
    Bjelica je imao takvu momčad da smo svi prije početka sezone mislili da ćemo ispastit odmah na startu europskih kvalifikacija, a da titulu sigurno nećemo uzeti. Pričam naravno o prvoj sezoni.
    Olmo je tek počeo igrati ozbiljan nogomet. Realno, svi smo se pitali što će nam tamo neki Oršić, koji je igrao prije u Interu iz Zaprešića i Koreji, što će nam tamo neki Petković, koji je odigrao par utakmica u Italiji, a gola nije zabio tko zna koliko. Dilaver nam je bio nepoznanica, Perić ni blizu prve postave..
    Malo realnosti, momak. Bjelica nije dobio u nasljeđe momčad nego ju je stvorio.
  • miro
    3k
    od Kopića je bar za klasu bolji, a ne smeta ni činjenica da kad ti je Zoran trener, igrači koji su sve ugovore potpisivali sa Zdravkom imaju drugačiji/ozbiljniji pristup nego pod nekim drugim
  • deda
    27.2k
    Teška je ovo tema. Kizo je sigurno puno bolji trener nego što si mi želimo priznati. Da li je bolji od Bjelice nemam pojma i nikad nećemo ni saznati jer će jedan imati karijeru, a drugi uzgajati šparoge u Međugorju.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Sve kaj si ti tu naveo spada u domenu SD i ja se apsolutno slazem. Ali ja opet imam dojam da se s igracima Mamic bolje snalazi. Bjelica je sigurno bolji SD i to pokazuje i u Osijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.