• PomoćniSudac
    11
    Već neko vrijeme pratim objave i komentare na ovom forumu. No nikada nisam imao potrebu nešto objaviti. Čitajući objave i komentare vezane za našeg trenera, imam potrebu samo reći nekoliko stvari.
    Ne znam jesam li fulao temu/post , ali moje nepopularno mišljenje jest da ja nebi sada davao otkaz treneru. Ok, slažem se - ono jučer je bila teška blamaža. Ali tko nam se nudi kao zamjena za Jakira?
    Čitam komentare i prijedloge. Ima tu svega. Vaha, Kovač pa čak i Terzić.
    Ali ajmo realno... do neki dan nam je svima Jakir bio doktor... trenerčina. Sad odjednom ne valja ništa.
    Ja bih mu osobno dao priliku da u Koprivnici pokaže što zna i rastavi Slaven Belupo na proste faktore. Ako to ne uspije, prvi ću biti ovdje koji treba reći da pokupi stvari i ode. (Čak me protiv Belupa neće zadovoljiti ni neka mrljava pobjeda od 1 ili 2 razlike).
  • Jaro
    7.3k
    do neki dan nam je svima Jakir bio doktorPomoćniSudac

    Laz... ni jucer, ni prekjucer, ni prije godinu dana... pa prolistaj njegov topic...
  • Crusades1986
    11.9k
    Ali ajmo realno... do neki dan nam je svima Jakir bio doktor... trenerčinaPomoćniSudac

    Teško. Možda jednom ili dvojici forumaša. Jedan nosi nick po fiktivnom superjunaku.
  • xavier
    12k
    Ali ajmo realno... do neki dan nam je svima Jakir bio doktor... trenerčina.PomoćniSudac

    Kako si točno došao do ovog zaključka?
  • mali M
    5k
    "Već neko vrijeme pratim objave i komentare na ovom forumu. No nikada nisam imao potrebu nešto objaviti."

    danas već valjda 4-ti sa ovakvim početkom i svi sviraju istu violinu... čim vidim takav početak već znam što će pisati...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ali ajmo realno... do neki dan nam je svima Jakir bio doktor... trenerčina.PomoćniSudac

    Ovo naprosto nije istina. Dapače, bio je nemali broj ljudi koji je ovdje govorio da ga treba smjeniti i dovesti novog trenera nakon osvojenog prvenstva i kupa iz istog razloga koji je postojao tada, koji je postojao pola godine prije toga i koji nažalost postoji i sada: Dinamo nema igru.

    Mi smo prvenstvo izvukli na iskustvo i individualnu kvalitetu, ali to nema veze s trenerom. Posao trenera je da od 11 igrača napravi momčad, da postigne sinergijski učinak u kojem tih 11 igrača na terenu vrijedi više od zbroja njihovih individualnih kvaliteta. Jakir ne da to nije napravio, ja sam uvjeren da mnogi igrači - zbog pogrešnih taktika, pozicija na koje su stavljeni, izmjena, manjka vizije i drugih razloga - nego je doveo do toga da na terenu daju manje od svojih realnih sposobnosti.
  • Dudu 9
    284

    I što ako razvali Slaven Belupo to će isprati sve ove blamaže u Europi koje nam je priuštio?
    Ne vjerujem što čitam.
  • Jaro
    7.3k
    ma kakav slaven, kakvo ispiranje blamaze. Ova blamaza je neisperiva, ova blamaza ce se spominjat kad god neki klub popije 3 komada u poluvremenu, ovo ce stajati svugdje jako dugo...
  • Bernard
    514
    Oduzeti pola mjesečne plaće igračima i donirati u udrugu Palčići ili udruga za autizam neka sami biraju.
    Klub neka refundira lovu za karte navijačima.
    Jbg revoltiran sam kad vidim da netko ima milju eura a netko soma eura mjesečno a svejedno te prati po europi i hr.
  • Daliban
    1.6k
    ma kakav slaven, kakvo ispiranje blamaze. Ova blamaza je neisperiva, ova blamaza ce se spominjat kad god neki klub popije 3 komada u poluvremenu, ovo ce stajati svugdje jako dugo...Jaro

    Svima nama još uvijek nije jasno koliko smo se zapravo obrukali na europskoj sceni. Do sada smo bili nebitni, sada smo sprdnja.
  • Dr Hofmann
    833
    Uh sad baš da je Jakirović svima bio doktor...Gdje si to frende uspio izvući? Svi, ili velika većina, smo ga trpili jer je uzeo naslov nakon one traumatične prošle sezone, ali ne smije se zaboraviti da je upravo on bio jedan od glavnih razloga trauma. Ovo ne smije preživjeti, jednostavno ne smije, mora doći novi trener koji će razdrmati stvari, on to ne može i gotovo.

    Nepopularno mišljenje: Petković/Ristovski malo na klupu, Ademi na kraju sezone rastanak
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    rastanak na kraju sezone svoj trojici, vrijeme ja za totalni reset.
  • Jurki
    11.6k
    Nepopularno mišljenje: Petković/Ristovski malo na klupu, Ademi na kraju sezone rastanakDr Hofmann

    Zakaj bi ovo bilo nepopularno misljenje?
    Jedino bi dodal - Rile - rastanak nakon kaj mu ugovor istekne.
    Petka probat preodgojiti.. ako nejde prodat ga za 500 keka u nk pijesak.
  • Paggini
    19.6k
    X sa Rijekom i poraz od tovara su sramotniji od ovog jučer, u smislu da je Bayern svemirski brod za nas trenutno.

    Bolji trener i raspolozeni igraci bi izvukli tipa 3-1 na dobar dan, ali Rijeka, a pogotovo Hajduk su sramota šta smo odigrali.
  • Zagi
    7.6k
    Petka probat preodgojiti.Jurki

    Odustat od ovog načina razmišljanja. Imaš to kaj imaš, nema preodgoja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.