• dinamozivivjecno
    1.9k
    mozda nije nepopularno, ali dinamo nema sto traziti u ligi prvaka i europska liga nam je plafon + veca mogucnost za prezimljavanje a protivnici su prakticki kao i u LP, jebe mi se za 35 milijuna kad na kraju to ne radi nikakvu razliku ocito.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kakva razlika? Jedna LP BAREM svake tri godine je puko preživljavanje na ovakvoj razini.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    cinjenica je da smo mi najveci uspjeh imali u Europa Ligi (Tottenham) i da smo te sezone usli u Ligu Prvaka vrlo vjerovatno bi bio potop i protiv Barce i protiv Juvea.
  • vjeko1701
    7.9k
    Super. I dalje stoji kaj sam napisao. Ne bi bilo tog Tottenhama da nije bilo LP sezonu ranije.
  • DrawTube
    4.7k
    Bolje konferencijsku nego Europa Ligu. Nisu puno manji novci a znatno su lakši protivnici.
  • Lihtmašinac
    173
    U pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi.

    Možemo i moramo pikati Ligu prvaka jer smo najjači klub u regiji. Samo malo više pameti i par kvalitetnijih šarafa na konkretnim mjestima u stroju i bude to dobro.

    Trnovit je put do titule, jer Liga prvaka nije baš HNL, ali idemo korak po korak, sezonu po sezonu. Zamijeniti šarafe koji ne drže kak spada i bude to već pasalo jednog dana, pa makar 2079. godine. A do tad budemo ulovili koje četvrtfinale ili polufinale. Iako, da, u Europskoj ili Konferencijskoj ligi išlo bi to lakše i brže. Ali, avaj, šta ćeš, sudbina velikih klubova je da igraju najjača natjecanja, hebga.
  • Bosskovitz
    11.7k


    A mozda bolje da nista ne igramo, onda sigurno nećemo izgubiti?

    LP je jedino gdje mi moramo biti. Kad zaredamo 2-3 godine u LP, onda cemo biti i konkurentniji. Ove price da nam je mjesto u nizim ligama ostavite za neke manje klubove, nema jakog Dinama bez LP i ona je jedini cilj.
  • DrawTube
    4.7k
    manje klubove poput Uniteda, Galate, Rome, Ajaxa , Chelsea i Fiorentine?

    Moje se mišljenje neće promijeniti. Hvala Bogu na temi NEPOPULARNA mišljenja smo gdje valjda možemo reći ono što želimo?
  • Lihtmašinac
    173
    Ti su klubovi tu jer su promašili sezonu. Ne zato jer nisu htjeli igrati Ligu prvaka. I Dinamo će igrati u nižim europskim ligama na pobjedu. Ali prvi cilj uvijek i svagda treba biti UCL. I s tim ne treba kalkulirati.
  • Slush
    621
    Bez ikakvog sarkazma Nevistic je bio danas nas najbolji igrac.
  • Sunja86
    1.2k
    Većina zaziva sportsku struku, da riješi ovo,da riješi ono.
    A koga to od sportske struke mi u klubu trenutno imamo osim Marka Marić.

    Uz dužno poštovanje Velimir Zajec to nije, realno čovjek je 20 godina van nogometnog posla.
  • Big Daddy
    1.1k
    Probudim se, muka mi je, opet, povraca mi se… Sram me je… Boli…
  • masacusec
    3.5k
    Gle, da nismo popili 9 komada, pobijedili bismo 2:0. Tak da, skoro senzacija.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Da se mene pita:

    Svaki igrač dinama koji je nakon jučerašnje sramote u svlačionicu došao sa bayernovim dresom bi instantno dobio raskid ugovora i bio bi doslovno potjeran iz dinama.

    Pa kako ih nije sram?

    Doživiš blamažu epskih razmjera, napraviš 6 prekršaja u 90 min, prikažeš doslovno amatersku partiju, osramotiš klub, grad, državu... taj klub te plaća ogroman novac i ti još dodatno pljuješ po tom istom klubu i navijačima ponašajući se doslovno kao dijete.

    Umjesto da na koljenima dođu ispred ljudi koji su od svoje plaće (koja često ne prelazi 15 000 eura godišnje) izdvojili par stotina eura da dođu do munchena... oni naganjaju ljude po terenu zbog šugavog dresa.

    Pa puj p...e jedne!
  • Oluja
    4.3k
    Gotovo sam siguran da Jakir nece dobiti ovih dana otkaz i zato nam prizeljkujem poraz protiv Slavena jer mislim da ga u tom slucaju nista ne moze spasiti. Nadoknadit cemo mi to s novim trenerom i resetom momcadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.