• Captain America
    17.6k
    Čavlina ima 22 godine i nema smisla donositi sudove hoće li biti karakter za jedinicu Dinama ili ne. Sjetite se sebe s 22 godine i kakve ste gluposti radili.

    Nisu svi Olmo i Baturina pa da su s 20 zreli poput 10 godina starijih od sebe.
  • Neki tip
    21.3k


    Načelno da, s 22 godine se ne očekuje ne znam kakva zrelost i budalaštine su razumljive. Mladost je u pravilu puna sebe, nesvjesna svojih mana i ograničenja, buntovna prema autoritetima, ali bojim se da se kod Čavline ne nazire samo nezrelost, nego i mentalitet.

    Daleko od toga da dečka treba pokopati, možda shvati, sazrije, no intervju koji je dao je stvarno jedan od najglupljih intervjua nekog sportaša koji sam u zadnje vrijeme pročitao.

    Ni zrno socijalne ni emotivne inteligencije, samokritike ili makar oportunističke promišljenosti. I to bi bilo bolje od ovoga što je blebetao.
  • Captain America
    17.6k
    Slažem se s tobom, ali se uvijek sjetim Mourinhove izjave o igračima Tottenhama. ''Kada sam došao u Chelsea, Lampard je s 22 godine bio muškarac. U Tottenhamu su igrači s 26 godina bili derišta.''

    Vjerujem da će se Nikola ipak vratiti na pravi put.
  • M94
    1.2k
    Totalno me boli ona stvar koliko članova imamo.
    10k ili 50k. Lijepo je vidjeti da je dokazano sad da ekipe nije bilo zbog određene spodobe blizu kluba, al sad da ću opet nakon godinu, dvije pa na dalje nestrpljivo čekati broj članova, ne.

    Ja ču bit član, koliko će ih se još učlaniti zbog Dinama, ulaznica i pogodnosti nije me briga previše.
  • Big Daddy
    1.1k
    Upravo to, to spodobu najvise boli. Bojkot je njemu najvise pasao. Nitko mu nista ne progovara, nikoga nema, on u miru dere pare iz Dinama. Ovako, kad smo okrenuli möin na našu stranu, kad sve više ljudi dolazi na tekme, uclanjuje se u klub, a njemu jednom zauvijek nema vise prilaza, e to debila boli.
  • mokoxax468
    698
    Veći broj članova nije samo lijepa brojka za pohvaliti se, veliki broj članova donosi i:
    - Više novca za klub kroz članarinu - manja ovisnost o prodaji igrača
    - Veći broj sponzorstva te veći iznosi sponzorskih ugovora - naravno da će sponzori uložiti više ako se mogu reklamirati ispred 100k u odnosu na 10k
    - Veća vjerojatnost da će se povećati broj posjetitelja (što kroz 4 besplatne ulaznice, veći reach marketinškim sredstvima za privlačenje)
    - Mogućnost privlačenja drugih članova - veća šansa je da će se netko upisati jer su mu svi frendovi članovi nego da nisu, a to opet dovodi do svih benefita iznad

    Tako da mi je priča "broj članova me ne zanima" mi je uvijek čudna. Valjda svi želimo da je Dinamo što više financijski neovisan od prodaje (naravno, nikada nećemo moći skroz to izbjeći, ali barem možemo smanjiti), želimo povećati vrijednost ekipe i biti konkurentni u Europi, dobivati sve bolju ponudu u shopovima (više ljudi = više artikala)... brdo je benefita za sve
  • Paggini
    19.6k
    Totalno me boli ona stvar koliko članova imamo.M94

    A ovisi kako se uzme.

    Bilo mi je jako stalo da prebacimo brojku iz 1982., da ovu prelijepu godinu zaokružimo i s tim rekordom, kao zadnjom velikom simboličnom stvari, da Dinamo u istoj godini postane napokon klub svojih članova i da tih članova ima rekordan broj.

    Upravo je zato bitno to učlanjivanje i članstvo te stavlja je fokusa na to - jer Dinamo je klub svojih članova i klub bi trebao svakako nastaviti raditi na aktivnostima učlanjivanja ljudi, kao i osvješćivanja ljudi da je članstvo puno više od ulaznica, popusta, lige prvaka, ovog onog...

    Ali od iduće godine neću toliko pratiti brijem, osim da mi je sva obitelj i najbliži ljudi učlanjena.
  • Petar86
    884
    Clanstvo je pozeljno i dobra stvar, pogotovo ako raste iz godine u godinu kao pokazatelj da klub dobro radi, ali biti rob broju clanova kao hajducki puk

    To ne
  • Bosskovitz
    11.7k
    Naravno da ne treba robovati broju, ali taj broj je neizmjerno znacajan za nas. Ne treba tu uopce gledati druge klubove, pogotovo one koji funkcioniraju po drugačijim principima; nego fokusirati se na sebe i svake godine pomalo, zdravo i održivo rasti. Vrlo je lako moguće da ćemo ove godine od članarina zaraditi gotovo onoliko koliko zaradimo od tv prava za 36 utakmica koje igramo u HNL-u.
  • Mrvica
    3.9k
    Lijepo je vidjeti svakodnevne izvještaje u vezi novih članova, oborila se rekordna brojka iz '82. i ide se jako još više. Mene osobno itekako zanima koliko klub raste sa članovima i kakva će biti situacija od dolaska nove uprave. Kao što je kolega rekao više članova, više novaca u klub. Svaka pomoć Dinamu pa čak i na taj način sa godišnjom članarinom je itekako dobrodošao. Sve u svemu jako lijepo vrijeme za klub i za navijače Dinama, najiskrenije se nadam da ovo nije trend i da će se početi što više prakticirati članstvo da broj članova iz godine u godinu raste što više. Ne trebamo se uspoređivat sa drugim klubovima, trebamo gledat samo sebe i mi navijači dati potporu Dinamu na svaki mogući način pa tako i kroz članstvo.
  • Droljo
    8k

    Pa i nije neko nepopularno mišljenje :lol:
  • Mrvica
    3.9k
    nije baš da je trebalo biti nepopularno mišljenje, pročitao sam kod nekoga da ne tražim sad da ga nije briga koliko članova ima. :rofl:
  • Vratite nam Istok
    232
    U jednu ruku mi je i drago da su nas danas dobili, kao malo jači šamar života za sve one koji su poletili i pretjerano se naslađivali zadnjih dana. Vrlo brzo se sve okrene, ne letite visoko.
  • Nolifer
    8k


    Apsolutno i nema više lako ćemo ili još bolje ''kao da smo u LP''. Treba znat napravit tu rotaciju i odigrat kako treba. Po meni je Petko zaslužio bit na klupi nakon Bayerna, da Mbuku dobi priliku, pa da vidimo kako će se stvari odvijati, jel im stalo do Svetinje ili nije i ne krivim samo Petka, nego sve, jer su baš bili loši, radi pristupa.. Jer ovako pićkasti pristup mi se baš gadi i bljuje od toga. :vomit:
  • Hnlovac
    1k
    Sve je ovo dio nekog nogometnog kluba .Isto kao što smo mi s pravom orgijali nakon 2 uzastopne pobjede na Poljudu igre prijestolja u Hajduku tako će i oni s punim pravom orgijati danas

    Svejedno uz Europu, jos uvijek najsiru klupu i dobre igrače ,a pogotovo ako krene rušenje u ulici pjesnika na zimu ,mislim da ćemo do kraja sezone ipak imati najviše razloga za veselit se od svih ostalih konkurenata

    Kiks se dogodi, vidjet ćemo kaj bu s Jakirom, ali ja dečkima vjerujem. Sigurno ne bi tjerao trenera pol rostera i upravu vruće glave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.