• Hnlovac
    1k
    Zagrebačka će poduzeća kad tad prepoznati potencijal koji leži u podršci Dinamu

    Primjer Kaufland i navijaš za plave utorke

    Grad sve više navija za Dinamo i postoji nemali broj ljudi kojima bi takve stvari bile presudne pri odabiru dućana / poliklinike itd

    Vrijedi i obratno. Ja da sam kruha gladan i nema dućana u krugu 150 kilometara ne bih otišao u Tommy
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Ja se ipak nadam koncertu u Italiji, Njemačkoj, Austriji možda čak i Mađarskoj
  • flexXy
    2.3k
    Najavljena je turneja po Americi nakon engleskih koncerata tako da nece u nekom skorijem periodu bit.
  • Jaro
    7.3k
    kod objave datuma je stajalo da nece biti dodatnih euro lokacija...
    Vakjds su izracunali da im je ovo dovoljno za pokrit troskove razvoda Noela. Jbg, i Gunsi su se okupili kad je Slash dogovarao detalje razvoda...
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Zagrebačka će poduzeća kad tad prepoznati potencijal koji leži u podršci Dinamu

    Primjer Kaufland i navijaš za plave utorke

    Grad sve više navija za Dinamo i postoji nemali broj ljudi kojima bi takve stvari bile presudne pri odabiru dućana / poliklinike itd
    Hnlovac

    Zato jer je Dinamo najveći brend Grada Zagreba. I svi ostali su ispod njega. Pa svaka manja tvrtka bi imala ogromne koristi od Dinama. Ne toliko financijski mozda, ali promocijski apsolutno i pozicijski bi se podigla na trzistu.
  • Marley
    1.6k
    a da su ti djeca kruha gladna, kako bi njima objasnio :grimace: ?
  • Hnlovac
    1k
    studos sam pa još nemam takve brige. Drukcije razmisljaju studosi i roditelji i glupo mi je uopće povlačiti te paralele
  • Droljo
    8k
    glupo mi je uopće povlačiti te paraleleHnlovac

    Pa onda nemoj
  • Hnlovac
    1k
    Nisam ih povlačio ja nego kolegica. Ono sam napisao za sebe što bi bilo kad bi mi jedina opcija bio tommy
  • Dino
    2.6k
    Jebes i takvo selo di u krugu 20-30km nema nekaj osim tommyja.
  • Marley
    1.6k

    Ovo moje je bilo napisano onako vecim dijelom u sali, ali imas pravo, o tom po tom.
    I ja sam nekoc bila studentica i imala sasvim drugacije poglede na sve, ali brzo se to zaboravi :sweat:
    Tak da, posteno :up:
  • DrawTube
    4.7k
    Bio tko u pivovari Medvedgrad u zadnje vrijeme?

    Frend mi je nešto pričao da imaju akciju zlatni medo 1 litra 4,65 a oni nas na Samoborskoj blijedo pogledali kad smo ih pitali

    Jei to možda akcija na Frankopanskoj?
  • Captain America
    17.6k
    Bio tko u pivovari Medvedgrad u zadnje vrijeme?

    Frend mi je nešto pričao da imaju akciju zlatni medo 1 litra 4,65 a oni nas na Samoborskoj blijedo pogledali kad smo ih pitali

    Jei to možda akcija na Frankopanskoj?
    DrawTube

    Misliš na Ilicu?

    Ako misliš na Ilicu, bio sam prošli tjedan i nikakve akcije nije bilo.
  • DrawTube
    4.7k
    onda je frend lagano

    A šteta, 4,65 za 1 l zlatnog bi bila akcija stoljeca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.