• Sajla
    5k
    [img]http://IMG-20240902-140649.jpg

    Dobio sam ovaj screenshot, a pošto nisam na fb ne mogu do izvorne objave. Valjda oni koji koriste mogu pronaći? Uglavnom, tema mi se čini zanimljiva, bilo bi zanimljivo pročitati više, a možda netko ovdje zna više i javi se čovjeku.. Meni su neredi iz 1951. potpuno nepoznati.
    Btw. ako postoji bolja tema, molim admine da prebace.
  • Zagi
    7.5k
    Ekipa, koji alat se koristi za izrezivanje situacije sa tekme da bi se dobio kratki video od par sekundi, gif ili tak nešto?
  • NORTE
    11.4k
    U BiH smjenili vodstvo PU, kod nas bi vjerojatno dobro prošli...

    RAVNATELJSTVO policije Županije zapadnohercegovačke smijenilo je cijelo vodstvo Policijske uprave Široki Brijeg zbog premlaćivanja trojice mladića u policijskim prostorijama, nakon oštre osude javnosti.

    "Smijenjeni su načelnik Policijske uprave Široki Brijeg Marko Zelenika, šef kriminalističke policije Toni Ćorić i zamjenik zapovjednika Jakov Sopta", rekao je ministar unutarnjih poslova Županije zapadnohercegovačke sa sjedištem u Širokom Brijegu Mladen Bebek. Pojasnio je kako su "smjene povezane s nizom događaja" te ocijenio da situacija u tamošnjoj policiji nije dobra.

    Pripadnici policije brutalno su sredinom kolovoza pretukli trojicu mladića iz širokobriješkog mjesta Jare nakon što su ih priveli u prostorije Policijske uprave.

    Policajci su mladiće udarali rukama, teleskopskim palicama i drugim predmetima. Jednom mladiću slomljena je ruka, a obojica su zadobila brojne ozljede po cijelom tijelu. U mostarskoj bolnici konstatirane su im teže tjelesne ozljede.

    Ovaj izgred izazvao je žestoke osude u javnosti i narušio povjerenje u policiju. Protiv policijskih nasilnika pokrenuta je i kaznena prijava Županijskom zapadnohercegovačkom tužiteljstvu.
  • Bernard
    511
    jel se zna zašto su premlaćeni?
    Na prošlom poslu sam bio opljačkan i imao pištolj na glavi.Kasnije sam saznao da ih je murija čopila i namlatila dobrano,tak da ono jbg bilo mi je drago..
  • Ero
    961
    koliko sam čuo privedeni su zbog tuče
  • Riot
    1.9k


    Naši ljudi su ih upoznali prije 4 godine, pozitivno sam iznenađen s obzirom da je to BiH
  • Jaro
    7.3k
    ocito su tukli nekog kog nisu smjeli...
  • Captain America
    17.6k
    Jendo pitanje ako ima netko iz Municha ovdje. Postoji li parking kod Allianz Arene ili je bolje parkirati negdje u gradu pa metroom do stadiona?

    Hvala svima na odgovorima.
  • Mali Zeus
    12.4k
    O mrtvima sve najbolje.


    Jedno smeće četničko manje.
  • Joza
    454
    Nemoj me drzat za rijec, al mislim da mozes rezervirat parking za 12eu ili doc na dan tekme za 15eu (kod stadiona). Provjeri jos jednom na njihovim stranicama jer ti nisam 100% siguran.
  • Neki tip
    21.3k
    https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/preminuo-je-bora-corba-71-15498666

    Kakav sramotan tekst Jutarnjeg lista!

    Kao da nikad ništa nije poručivao i širio, osim svoje rock gllazbe, kao da nikakvu drugu ulogu nije imao osim pjevača, supruga i oca i kao da nikakve druge posljedice njegovo djelovanje nikada nije imalo po hrvatsko društvo osim glazbene ostavštine..

    I još ovo nekritičko prenošenje riječi četnika Vučića o četniku Bori, bez popratnog komentara, kao da se radi o golim činjenicama, a ne mišljenju jednoga četnika o drugome.

    Gnjusno!
  • Captain America
    17.6k
    A što tek reći za imbex koji je objavio podsjetnik na 20 najvećih hitova? Smeće od portala je nekim čudom uspilo dotaknuti novo dno.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Cijeli dan vlada tuga u redakcijama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.