• miro
    4.4k
    Dobar tekst, potpis
  • Gelipter
    3.7k
    E jedno ultra glupo pitanje: Kupio sam ulaznice za Dinamov pub kviz na Maksimiru već prije mjesec dana i ne sjećam se više je li tad odmah bila i prijava ekipe kao ili se moram posebno prijaviti za sudjelovanje?
  • Petar86
    884
    nezz gdje pitati pa u sank. Gledam kupiti ps5, savjet sa koje stranice da uzmem, jeli ovo slim predstavlja ista i nekoliko osnovnih detalja, ako ko moze savjetovati u par crtica?
  • Paggini
    19.3k
    Slim ti je lakša, odnosno tanja verzija, iste su ti performanse, slim ima 200 gb više prostora, ali ništa specijalno da opravdava višu cijenu.

    Što se tiče gdje gledati, Njuškalo je meni uvijek bio ok za kupovinu rabljenih konzola ako imaš keku u komadu za dati (ps3 i ps4 koje sam na njuškalu kupio duraju već dugi niz godina bez ikakvog problema), ali obavezno traži da dođeš kod tipa i uživo provjeriš i konzolu, kontrolere i sve. Također, dobro ti je gledati ako osoba koja prodaje ima garanciju.

    Ako hoćeš na rate Sancta Domenica je ok, daju na gro rata.

    I obavezna napomena - KUPUJ PS5 SA DISC DRIVEOM, frend laik mi se zeznuo pri kupovini, uzmi sa disc driveom da možeš preprodavat, mijenjat, kupovat igre na disku, uvijek to ispadne jeftinije i slično.
  • Petar86
    884
    I obavezna napomena - KUPUJ PS5 SA DISC DRIVEOM, frend laik mi se zeznuo pri kupovini, uzmi sa disc driveom da možeš preprodavat, mijenjat, kupovat igre na disku, uvijek to ispadne jeftinije i slično.Paggini

    Tocno ovakve stvari i nisan upucen zato sam provjerio. Mislio sam u sancte domenice da.

    Hvala ti puno :strong:
  • Paggini
    19.3k
    Np, i savjet da ne kupuješ nove igre u Sancti i slično, uvijek gledaj FB marketplace, njuškalo i ostalo, nađu se za bagatelne cijene često.
  • Nolifer
    8k
    Prodajem kartu: "Za Dražena", ostalo u inbox.
  • Captain America
    17.6k
    Np, i savjet da ne kupuješ nove igre u Sancti i slično, uvijek gledaj FB marketplace, njuškalo i ostalo, nađu se za bagatelne cijene često.Paggini

    Savjetujem ipak napraviti račun s US adresom i onda uzimati digitalne igrice s njihovog storea jer imaju stalno popuste. Uzmeš darovnu karticu s pcgamesupply.com i uplatiš na račun na PS Storeu.
  • Dzoni
    609

    Ja recimo već par godina ne koristim igre sa diska pa pri kupnji nisam ni mislio uzimati PS5 sa disc driveom jer se više zagrijava konzola s time.
    Sad, ako netko igra još uvijek preferira kupovat igre na disku, na njemu je. Ali ako ne misli igrat preko disca igre, bolje ne uzimat verziju s driveom
  • nemapredaje
    3.2k


    Ja imam verziju s disc driveom, a kao da je nemam.

    Sve igre kupujem online.
  • Probirštift
    331
    Kolko dugo su vama držali kontroleri, meni je moj držao od kad je tek izašao ps5 al je sad stick drift bio tolko nenormalan čak i nakon otvaranja i čišćenja da moram nabaviti drugi
    Sad vidim da ima obični za 70 eura ili ono pro govno od 250 kaj možeš mijenjati stickove al ne znam vrijedi li baš tolko za mogućnost zamjene stickova
  • DrawTube
    4.7k
    meni je ps4 kontroler izdrzao 4 godine i od tada mi desni joystick stalno ide prema gore. Šokirao sam se kad sam vidio da su novi ps4 kontroleri možda 10 eura jeftiniji od ps5 kontrolera. Realno odi u servis i ak to popravak kontrolera ne bude minimalno 10 eura jeftiniji kupi novi

    Inace, Planirate li odrješiti kesu za GTA 6? Navodno će doći 150 usd u SADu, dakle sigurno 200 eura kod nas. Ja iskreno čekam da izađe neki jači PS5 pro pa da tamo kupim jer ako se igra na običnom ps5 bude vrtila na 30fps i 1080p ne kupujem ju
  • vjeko1701
    7.9k
    A kod Zagoraca je teški patrijarhat, nisam nigdje kao u Zagorju vidio da žena šuti ko zalivena dok muž priča, i nigdje nisam toliko vidio da se žena "boji" muškarca, kao u Zagorju.GaijiZG

    Bome nemaš pojma o čemu pričaš xD
  • Danko
    1k

    Zadnji put si bio u Zagorju kad, 1955.?
  • vjeko1701
    7.9k
    Prije 1855. Ni u pedesetima nije bilo ni blizu tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.