• NitkoBitan
    17k
    Na zenu vise ne racunas? :sweat:
  • GaijiZG
    1.3k


    Zamisli promovirat one night standove. Tu se nitko nikad nije usrećio. Emotivno i moralno to samo spali ljude, pogotovo žene.
  • Droljo
    8k
    Na zenu vise ne racunas?NitkoBitan

    Ak misliš na moju naj radije ne bih al šta je tu je :rofl:
  • Majki2111
    3.1k
    Manjak prilika. Ne manjak želje. Neke me dožive ženstveno. Nježniji karakter, a muževan izgled. Jedno ne spojivo s drugim.

    Ma ne vjerujem da je ima nešto u tome. Di si to čitao? Ja sam ti nula a nježniji karater, bez šprehice.
  • Nolifer
    8k
    Koja je razlika između babe u svatovima i Hajduka u Europi? Baba u svatovima izdrži barem dva kola...

    :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Japanci imaju na zamolbi za posao kućicu za krvnu grupu
    ..kod nas nisam nikad cuo da te netko pita, osim Crvenog Križa
  • Droljo
    8k

    Japanci su mega carevi i evoluirali su brže od ostatka svijeta. Tak da sigurno ima smisla zakaj to traže...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Japanci su mega carevi i evoluirali su brže od ostatka svijeta. Tak da sigurno ima smisla zakaj to traže...Droljo

    Ma nije, pa vidiš da traže da vidiš kakav si karakterno.
    Kao sto ne zelis spajati vagu, škorpiona i djevice u jedan kolektiv, ne želiš niti 0 i A krvnu grupu.
    Logično.
  • Tundra
    691
    Old Pharmacy Pub - već neko vrijeme su istaknute 2 dinamove zastaveSajla

    Istaknuli su ih prije tekme s Qarabagom i ostavli nakon toga. Često znaju istaknuti zastave Dinama prije nekih većih tekmi
  • masacusec
    3.5k
    Istaknuli su ih prije tekme s Qarabagom i ostavli nakon toga. Često znaju istaknuti zastave Dinama prije nekih većih tekmiTundra

    Neki naši dečki su tamo radili / još rade....
  • serbus
    4.1k


    Jebiga majki da bi ti veza potrajala probaj i ti bar jednom platiti curi kavu,sok, a ne da ona sve plaća. Kad izađete da ju ne tjeraš da pije vodu a ti jednu pivu šest sati... Možda te krene...
  • DrawTube
    4.7k
    još i suptilno pokaže novčanik pri plaćanju..
  • Dinamosaur
    1.5k
    mozda @Majki dobije ideju, tamo bi bio car, em je strucnjak za kemiju, em 0 krvna grupa..yakuza potencijal
  • Marley
    1.6k
    Mene sad zivo zanima kako to Majki izgleda :cool:
    Kad kaze nespojiva kombinacija muzevnog izgleda i njeznijeg karaktera.

    Btw. ne slazem se uopce da je nespojiva i losa kombinacija, bas suprotno.
    Nego ocigledno potrefi krive zenske.

    Zapravo Majki, sto podrazumijevas pod "njezniji karakter"?
  • Dinamosaur
    1.5k
    logično je da 0 ima prednost
    ..nula, nula, samo nula..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.