• Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Arrivederci, CopitelliCaptain America

    Ma neka talijana, neka ostanu... Oba
  • Omake
    2.5k
    Osijek na žalost šaka jada
  • Crni86
    3.5k
    ma kaki.

    Osijek je los i to bas jako los. Do 0:0 su se jos nekako i drzali, ali nakon gola su se totalno pogubili. Mi da smo poveli na opus areni, sam uvjeren da bi im ubacili petardu.
  • hardek
    2.8k
    Boto ako ima pameti ići se po Sopu. Jedino on može ovu skupinu igrača vratit u život
  • ShanKu
    734
    Jedina pozitiva kod Osijeka.. kohorta i stadion :sweat:
  • Nogo
    3.6k

    Pitanje hoće li i Boto ići po Sopu ili netko drugi.
  • rioda
    4.8k
    Jugović mi je u ovoh par utakmica Osijeka jedina svijetla točka uz Jurišića. Ostalo sve loše, Matković ima još dosta žganaca za pojest da binse razvio kako treba. Ademi smiješan, a Kewalu se vidi ovaj problem s kukom, baš čudno izgleda u sprintu
  • DrawTube
    4.7k
    teško mogu naći išta pozitivno kod kohorte

    Borba s demonima za 5. najveću navijacku skupinu
  • Facke
    3.6k
    Osijek je igracki dobre krenul u sezonu i dobre su igrali. Onda se je desil slucaj Mierez i pali su. Denes im je prva male losija tekma.
  • Hnlovac
    1k
    jbg komanč, svaki put kad pomislim da bu se Mađarska praonica love malo trgnula oni još više poton

    Hvala Bogu da sam fulao 90% svojih prognoza na ovom forumu jer sam stavio ticket 2 eura na gol Qarabaga, nadam se da nastavljam u svom tonu
  • hardek
    2.8k
    Lima blokirao čisti gol. Imam filing da su igrači Osijeka toliko down mentalno da ni sami ne vjeruju da mogu zabit gol
  • GZomanid
    685
    Vi koji gledate Rijeku, jel bi se trebali "bojati" Rijeke, odnosno smatrate li da će nam bit blizu ove sezoneSimpatizer

    Čuj sad kad gledam ni Osijeka se nebi trebali bojati pa opet jesmo.
  • Paggini
    19.6k
    Bože, tovari i junior tovari da sjebu isto kolo, u rasponu par sati. Živim za ovakve dane.

    Idući vikend će Rujevica goriti, dobra utakmica će to biti.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Krznar bi mi bio prvi pick za ovo sto Osijek pokusava izvest.
  • DrawTube
    4.7k
    gorit će kavez možda, s ovakvim cijenama Ruja će bit na 60% ak i tolko

    Buju opet bili natpisi za Jakira? Ovi ga smjenjuju već 5 puta i imaju 0/5
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.