• hardek
    2.8k
    Mali Živković je doktor nauka za Ademija i Kewala. Di ih je Boto samo iskopao jebote
  • Paggini
    19.6k
    gorit će kavez možda, s ovakvim cijenama Ruja će bit na 60% ak i tolkoDrawTube

    Na kavez sam i mislio, Rujevica se ohladila od Jakira pa sad neće imati kome zviždati cijelu utakmicu, a Armada će se valjda pojaviti...
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako uđu u europu i ne prodaju nikog neće moći pratiti ritam. Ako ne uđu u europu, idu Pašalić i/ili Ivanović pa će biti 20% slabiji. Čak i ako dođu dobre zamjene trebat će im vremena.
  • criticus
    2.2k
    U utakmici koju "moraju" dobit Osječani naprave 4 faula.
  • Nogo
    3.6k

    Gol Pašalića
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ova 10:0 gol razlika Rijecana im nista nece vrijedit kad im uvalimo 5 komada na Rujevici za tjedan dana :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Gdje je taj Boto bio skaut, znam da je bio razvikan... Kakvo znanje trebas imat da dovedes Ademija i Kewala, igrace koji ne znaju pravilno vodit loptu a da im ne pobjegne, pa to se uci u najmladim nogometnim uzrastima.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Dinamo i Rijeka jedini ozbiljni ...ostalo je teški krš od ekipa
  • Common Sense
    796
    Skupa s Palikućom i Kalinićem sjedio u školskim klupama dok im je Tomo Ivković predavao u školi kako se Maradoni brane penali.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Kako je Toplak isprdao Botu ili tko je već dao komentar da "Ademi nije golgeter, ali da ima veliku kvalitetu otvaranja prostora za suigrače" :smile:
  • Klenx
    5.6k
    Stvarno bi bilo šteta da Rijeka usere ždrijeb koji im je prvo dao Elfsborg, a onda Olimpiju i ne uđe u grupnu fazu.
    Rijeka i dalje za HNL prilike ima 12-13 solidnih igrača, dobro bi bilo da se dočepaju nekih novaca kroz Europu pa da ne moraju prodat pola momčadi sada u smiraj prijelaznog roka.
    Nastavljaju po starom i ove sezone, iza čvrsto, a naprijed će već nešto uletiti. Zasad im to prolazi.
    S postojećim kadrom oni će lagano biti broj dva u prvenstvu ove godine.
    Nadam se da će ih uz ovaj ritam koji imaju zadnjih mjesec dana dodatno izmoriti utakmica u četvrtak pa da trobodom na Rujevici debelo odmaknemo konkurenciji odmah u startu i bezbrižno čekamo tovare u 6.kolu.

    Osijeka mi ni malo nije žao. Klub koji i navijački i sportskom politikom sve više poprima obrise tovara. Navijači koji mrze sve i postrojavaju igrače, non stop seru o sucima i žive u nekim iluzijama, a sportski direktor koji prodaje sve što može i dovodi poluigrače kakve ima u radijusu 10km od Pampasa.

    Što se tovara tiče njihov putujući cirkus ide dalje. Ovaj tjedan više manje završava prijelazni rok u većini liga, zanima me hoće li uspjeti utrpati koga od svojih eksponata za kakvu takvu prodaju. Kakvi god da jesu Pukstas i Sahiti ako ništa na trku i ubacivanja naprave tu i tamo kakvu pomutnju kod protivnika. Živo me zanima na što će ličiti nakon tih potencijalnih transfera.

    S obzirom da je Rijeka neupitna, a i da će tovari teško ostati bez Europe stvarno se nadam da je došlo vrijeme da bar na jednu sezonu netko poput Šibenika, Varaždina ili Istre malo zamijeni Osijek u Europi. Lošije rezultate sigurno napraviti neće, a neka se narod u drugim dijelovima Lijepe Naše veseli i bar nakratko pogleda kakav takav europski nogomet.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Osijek je baš klub bez glave,repa, ideje. Ne čini mi se neko ko grca u dugovima pa da im treba love, nego ovaj Boto je valjda malo previše igrao FM-a samo bez silnih saveova i koje čega. Ovaj trener... da Bog sačuva.

    Prejak bi plot twist bio kad bi Boto prodao Matkovića tipa i onda pokupio kofere i otišo u pm...

    Prodali su prvo Miereza pred najvažniju utakmicu, da je igro on umjesto ovog Ademia koji ne bi bio pojačanje u Dizdaruši, vjerovatno bi sam povuko Osijek na Omoniu.
    Na pragu odlaska su ti najvažniji igrač nakon Miereza, Darko Nejašmič i nazad Guedes, još kad bi prodali Matkovica za neku ispodcijenu isto tako negdje divlje ko Ivušića što su i tipa Jugovića u nekakav Belupo, taman bi pivovara Osječko i Cibalia imale bolju ekipu od "glavnog Slavoskog baje".

    Sramota od kluba, direktora, trenera i igračkog rostera.

    Baš žestoko loša i nekvalitetna ekipa, ako ništa, iduće sezone će imat gostovanja u Gradu Heroju, Rudešu, na svojem ex.stadionu, a potencijalno dobri stari slavonski klasik sa Cibalijom.
  • Hnlovac
    1k
    Osijek 24/25
    Seniori + juniori + kadeti + pioniri

    2/27

    Neka neka, sve dragi Bog vidi
  • E46
    634
    Dobro vidit cemo na kraju sta ce bit. Madar je prodao klub koji se na trgovačkom sudu u Osijeku vodi u predstecaju
  • Nogo
    3.6k
    Nakon završetka utakmice igrači Osijeka otišli su do svojih najvjernijih navijača, Kohorte koji su ih postrojili, a svi na stadionu skandirali su "Uprava, odlazi!" te izviždali igrače.

    Ovo mi nešto poznato.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.