• Paggini
    19.6k


    Da, Roko igra jako dobro vec duze vremena, a sa sigurnijom obranom pored sebe bi izgledao jos bolje. Dobar je na lopti, brz, inteligentan, mlad - moglo bi to biti dobro. I naravno, dinamovac je.
  • sebenico
    552
    Tempo igre u hnl-u je izrazito spor. Ova izležavanja kod ''ozljeda'', izvođenja auta i prekida traju predugo. Trebalo bi imati neku statistiku koliko je aktivne igre bilo na tekmi i da bi to bilo poražavajuće u usporedbi s drugim ligama.
  • Noel
    5.9k

    Kužim sve al gadljivo mi je to uvlačenje u dupe da nebi dobili napade kao Puškar. Kaj će svi šutit i trpit da manjina degenerika terorizira morem i ljetovanjem medije i novinare?
  • dinon7
    849
    Rijeka energetski strašno pala. A u drugu ruku, Osijek koliko god da ima neku prividnu dominaciju, nema kvalitetu zabiti pogodak.
    Kvaliteta lige strmoglavo pada. Novca i sponzora nema. Nikako ne izgleda dobro sve ovo.
  • hardek
    2.8k
    Iz čega ovi dobiju gol majko sveta
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k


    I meni se Roko svidio. Lijevi bek nam je rak rana već duže, a realno imamo dva samo na posudbi. Đani se tek treba dokazati, a Ogi koliko god ga gotivim nikako da uđe u neki niz tekmi i pokaže se kao pravo pojačanje, pitanje je hoće li završiti priča kao s Kanekom. Tako da bi bilo dobro Roka vratiti :ok:
  • Boycie
    1.1k
    Neka. Mali kmečavski Hajduk. Nisu ni zasluzili bolje. Samo se nadam da nam nece past na pamet posuditi im jos nekog igraca.
  • dmil
    299
    meni je nevjerojatno da nitko od naše domaće ''struke'' nije prepoznao trenutak prosle sezone kada su više manje znali da će Rudeš ispasti iz lige nakon 10 kola, nakon toga je svaki klub (ne uključujem ove koji su se borili za naslov) mogao pripremiti nekakvu strategiju da prošle sezone isprobavaju i pripremaju momčad za ovu sezonu, promovirati mlade igrače i istrpiti talentiranog trenera, umjesto toga, napravili su sve suprotno i rezultat vidimo ove sezone gdje su svi dva koplja lošiji
  • Captain America
    17.6k
    Arrivederci, Copitelli. Sad može kmečati kao Tomas lani da su ih zeznuli naši golovi u nadoknadi i da bi sve bilo drugačije da se to nije dogodilo.

    Zeko se s cigarom u ustima smije negdje :cool:
  • GZomanid
    685
    Kuću bi stavio danas na Osijek, Rijeka je baš odron od ekipe da ne govorim kako su svi mentalno u LjubljaniHnlovac

    Visi ti kuća opasno
  • BBBaranja
    2.5k

    Zeko sad kod Ferhatovića tuče po ćevapima s lukom i kajmakom nadam se,a ne po nekim ludim kombinacijama koje su se ovih dana spominjale tu kod nas na šanku :joke:
  • Simpatizer
    270
    Vi koji gledate Rijeku, jel bi se trebali "bojati" Rijeke, odnosno smatrate li da će nam bit blizu ove sezone
  • Petar86
    884
    ne gledam ali znam da nece
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ne vidim zasto bi ih se trebali bojati, kao sto su neki vec ranije pisali oni energetski padaju nakon 60 minuta, nesto slicno kao mi prosle sezone + velika je mogucnost da iduceg tjedna i derbija ostanu bez Ivanovica i Pasalica sto nama samo ide u korist.
  • Zagi
    7.6k
    Čvrsti su iza, teško gube bodove. Gubit će više bodova u manjim tekmama protiv raznoraznih hnl bunkera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.