• Blueshadow86
    1.6k
    Po gradu se pričalo ovih dana ako Osijek izgubi danas da je talijan bivšiBBBaranja

    Ja sam to još rekao kolo prije. Koji je razlog da ti trener i dalje ostane nakon što imaš 1 bod u 3 utakmice i nakon što ispadneš od one amaterske Zire? Neki forum stručnjaci su na to rekli da nema razloga da ga smijene.
  • IceMan
    2k


    Realno, kužim spuštanje lopte na zemlju itd itd.

    Al liga nam je totalno u banani. Glavni konkurenti realno neznam kad su tak slabi bili.

    A ono najvažnije, mi smo najjači zadnjih par godina.

    I kaj je onda realnost?
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Bio sam skeptičan prošle sezone u vezi Jurišića, ali on stvarno odskače u ovom Osijeku. Bio bi nam dobro rješenje za lijevi bek ukoliko Boto pita neku normalnu cijenu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Rijeka je bas fenomen. Po svakoj logici bi trebali biti iza Hajduka i Osijeka: nisu popularni niti imaju poguranac kao tovari, nemaju tako bogatog vlasnika ni takve uvjete kao Osijek, nemaju ni vise gledatelja od njih, nisu stvorili ozbiljnog igrača još od Boška Balabana, nemaju baš nikakvu vidljivu strategiju, Miško vrti trenere kako mu se sprdne… a već dulje od desetljeća su uvjerljivo drugi najbolji klub u državi i iako svakog ljeta izgledaju kao da je to to, kao da je to ta sezona u kojoj ce se raspasti - uvijek ocitaju lekciju konkurenciji.

    I opet ce ove sezone posve zasluzeno biti drugi, ovakvi nikakvi, kakvi ce vjerojatno ispasti od Olimpije. Imam dojam da kad bi prodali cijelu prvu momcad i morali se skrpati u tjedan dana, opet ne bi bili nize od treceg mjesta. Ne znam kak, ali ne bi.
  • Mihaljević
    9.8k
    Predlažem Boti da nam proda Matkovića za 2-3 milijuna i da bega
  • Ivanmtk
    1k
    Dojam liga najslabija u zadnjih pet-šest sezona. Još ako Rijeci odu Ivanović i (ili) Pašalić, katastrofa.
  • Jaro
    7.3k
    u HNL van dinama ne postoji igrac za kojeg bi dinamo trebao dati 2-3 milijuna
  • BBBaranja
    2.5k

    Duarte u svom filmu bio,strano tijelo u svlačionici,kad nije igrao zajebancija na treninzima..
    Kewal ima nekih problema sa kukom,ljudi se čude kako je prošao lječnički,ne može ući u puni sprint,rokaju ga tabletama..
    Ademi sprdnja od igrača,klinci ga rugaju na treningu a kao što je netko već i tu napisao 30 keki mjesečno uzima lik ladno..
  • hardek
    2.8k
    Rijeka fizički u padu i nude se ali Osijek je totalno nemoćan. Govor tijela igrača Osijeka je blago rečeno užasan
  • ShanKu
    733
    Konkurenti nam se jako napuhali zadnjih par godina, tko god se previše napuše, ne more završit dobro... Tako to je to u životu
    I Osijek i Rijeka, u hajduku su opčenito napuhani... pogledajte im samo desetku, kapetana :zip:
  • Krizy
    43.1k
    Igrača poput Omerovića i K. Ademija ima u Rami, Ljubuškom i Kruševu, a vjerojatno i na Kočerinu i Donjim Radišićima.
    Raspad od kluba, kakav je ovo kadar majke ti mile.
  • Omake
    2.5k
    jedan što igra za Kočerin je već zabijao Dinamu, Ademi bi se teško probio i na dječjem turniru ulica protiv ulice
  • hardek
    2.8k
    Ja i dalje ne vjerujem da je ovaj Ademi profesionalni nogometaš, čak ni netko ko se aktivno bavi sportom. Čovjek nema koordinaciju uopće. Jedino mi smisla ima da mu je ovo neki netalentirani brat blizanac
  • Omake
    2.5k
    Ruski rulet ali s udarcima Kalika i Ademija. Recept za doživjeti stotu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.